Poraďte trojkolku s nafukovacími kolesami

klarah2
14. jún 2016

Ahojte, prosim viete mi odporucit nejaku trojkolku s nafukovacimi kolesami pre 1,5 rocne dieta? Chcem, aby mala tie stupacky na nozicky, nafukovacie kolesa a vodiacu tyc. V kociku ju uz neviem udrzat a peso nam to trva vsade neskutocne dlho...
Dakujem

aniko85
15. jún 2016

Dakujem kocky ste zlaté...pokukam linky.

aniko85
15. jún 2016

@klarah2 ešte som nestihla pokukat.mam to doma trocha husté a na MK zavitam len po večeroch keď deti zaspia.starsi syn ešte nemá 3 roky a druhý syn bude mať 4 mesiace...ako som už spomínala starsiemu som kupovala trojkolku Arti také ufo s hudobnou časťou.kolieska boli plastové a v strede potiahnuté penou cenovo okolo 40 -50 eur...ale už je dosť opotrebovaná a rozhegana ale na vozili sme miliooon kilometrov.dnes lutujem ze som nezainvestovala v tom čase do lepšej trojkolky ale pred 3 ma rokmi nebol taký výber ako dnes. A ak by sa dalo tak teraz by som zvolila tie nafukovacie kolesá...ale času ešte dosť...kým druhy syncek začne sedieť....ale táto téma mi prišla fakt vhod....

klarah2
autor
16. jún 2016

@aniko85 ja som myslela, ze kupim nejaku z bazaru, ale nie je tam nejaky vyrazny rozdiel, takze som sa rozhodla pre novu. Len fakt premyslam, ci ju vyuzijeme ked teraz este pedalovat nevie a takto o rok by asi skor vyuzila uz to cykloodrazadlo. Uvidime ☺

nella286
19. mar 2017

@salome51 prosím vás vodiaca tyč sa dá demontovať?

salome51
19. mar 2017

@nella286 áno, dá sa demontovať

tomezv
6. máj 2017

Chcel by som sa spýtať kto mate či má trojkolka sport trike discavery nastaviteľné sedadlo a ako ste spokojný... Uvažujeme nad kúpou pre.9 mesačne dcéru

lubka1709
25. jan 2021

Máte skúsenosť?