Ragdoll pre 11 ročné dieťa

esstetika
12. nov 2016

Ahojte dievčatá, toto je niečo ako pokracovanie mojej staršej témy "Mačička pre 11 ročnú dcéru". Dnes sa vás chcem opýtať na plemeno Ragdoll. Je to môj najoblubenejsie plemeno aj dcerine a mam o ňom veľa nastudovane. Chceme ragdoll a nič iné! 😀 Ak máte niektorá tuto cicu poradte ake dávate zradlo, macka alebo kocur, aký zachodik a aká je zo začiatku v novom prostredi atd. Veľmi ďakujem! 🙂

esstetika
autor
12. nov 2016

*moje😁

vierocka888
12. nov 2016

@esstetika ahoj. Ragdoll, pokial je cistokrvny, nie nejaka krizovatka,je velmi vhodne plemeno do rodiny. Z vlastnych skusenosti urcite odporucam macku, kocur moze znackovat. Krmivo zalezi na tebe, mozes kupovat drahsie, ale nasim mačiakom vyhovuje Whiskas granulky a k tomu aj ich masove kapsicky. Zachod urcote kryty, ak si cica zvykne, tak s dvierkami. Ked nie, tak bez. Urcite nejake skrabadlo, nasi maju take, kde maju domcek a rovno tam spia.... takze tak 🙂

maria1989
12. nov 2016

@esstetika poď do skupiny we love cats, ak chceš

esstetika
autor
12. nov 2016

@maria1989 už som v skupín we love cats + mam vlastnú skupinku láska k mackam😉

esstetika
autor
12. nov 2016

@vierocka888 ďakujem, a na kúpi domceka sa strašne tesiiim! Teraz máme v meste nový zverimex a majú tak krásne tak super😍😆😊😘

jajka257
12. nov 2016

@esstetika ako sa viem dostat do tychto skupinik?😀

esstetika
autor
13. nov 2016

@jajka257 normálne chod do skupin daj kategórii zvieratá (tých skupiniek je tam len okolo 20 v zvieratách ľahko najdes) a tam to niekde bude