Skúsenosti s magickým pieskom

leito115577
23. nov 2015

ahojte mate niektora skusenosti s magisckym pieskom? kupila som dnes svojim detom a nahodne mi jeden pan povedal vraj sa niekto z jeho znamych s detmi s nim hral a stale ked sa s nim hrali ich bolela hlava a vraj obsahuje nieco skodlive, lebo vsade pisu ze je hygienicky a netoxicky a pod dakujem

warholette
23. nov 2015

Nejaky znamy jedneho nahodneho pana mal skusenost? To je doveryhodny zdroj 😉

leito115577
autor
23. nov 2015

@warholette
no dakujem za krasnu odpoved mozno som sa zle vyjadrila, ale je jedno kto to povdal ide mi o skusenosti nie rozoberat kto je doveryhodny

leito115577
autor
23. nov 2015

len pre uvedenie do spravnej miery toho pana poznam uz dlhsie a dobre, bolo to myslene ze nahodne sme sa o tom bavili a vtedy to spomenul, tak ak niekto ma osobne skusenosti budem rada dakujem

galixx
23. nov 2015

My mame kineticky piesok a je super. Dcera sa s nim hra skoro kazdy den a ja niekedy s nou a nikdy ma nebolela hlava, ani som nikdy nic take nepocula. Ved si sa mala opytat znameho odkial ma info

erika789
24. nov 2015

@galixx ahoj chela by som sa opýtať celkom ma to zaujalo ten piesok či to más v dákej nádobe alebo sa dcérka hrá s tým len tak na stole a potom ked sa to rozsype dá sa to opäť do kopy neostáva po tom dáky drobný bordel po zemi.

luba41
24. nov 2015

@galixx tiež uvažujem o kúpe..stačí na hranie len 1kg piesku ? alebo radšej viac? 🙂

kaja73
24. nov 2015

my mame cca 3 kila...mame to uz vyse 2 roky..maly sa hrava na zemi na deke,plus tam ma foliu..z tej sa to dobre zosypat naspat do nadoby...mame k tomu aj formicky priamo na to určene,ale aj obycajne pieskove....jediny problem je ked chce odbehnut na vecko,ci inde....ze to ma aj na sebe a popada to na zem,ak ho neoporasim predtym.
Ziadne bolesti hlavy sme si nevsimli..ani ja ani on.

leito115577
autor
24. nov 2015

ok dakujem no my zatial mame kilo ale zvazuje dokupit aj farebny k tomu 😉

sharon1
4. sep 2017

Viem uz je to velmi dlho, ale momentane ma tema zaujima. AK ma niekto z vas ties bolesti hlavy velmi by ma zaujimal nazov produktu. Resp. Z kadial ho objednal.

mamaaaaaaaaaaa
4. sep 2017

ahoj. Podla mojho nazoru je vsetko v dnesnej dobe skodlive. Jedine ze to neni vhodne pre male deticky ktore by to mohli popapat alebo vdychnut a to je myslim si ze samozrejme.
V materskych skolkach sa takyto piesok vyskytuje casto a nemyslim si ze by mohol uskodit nejakym vaznym sposobom pod dohladom rodica. Pekny den.

sharon1
8. sep 2017

@mamaaaaaaaaaaa Mas urcite pravdu, ze dnes je (skoro) vsetko skodlive. Lenze ked uz z toho boli hlava, tak asi to prekracuje hranice. Prave hladam recept na vlastnu vyrobu.

mamaaaaaaaaaaa
9. sep 2017

@sharon1 tak sme rozny ludia mna z toho hlava nikdy nebolela a myslim si ze by to ani ucitelky do skolky neschvalili 🙂 ale skus urcite su recepty ktore najdes na domacu vyrobu 🙂