Spievankovo verzus Fíha tralala

lusyke
22. feb 2014

Mojej 10 mesacnej dcerke som kupila obe DVD Fiha tralala. Miluje to..ani nemukne a ani sa nehne. A pritom je to velmi zive a ukecane dieta 🙂 Povedala som si ze jej skusim zohnat aj Spievankovo aby sa nam to doma troska stredalo. No to chvilku pozrie a uz si ide zas po svojom. Ako su na tom vase ratolesti? Vitazi Spievankovo alebo Fiha? Alebo mate nieco ine? Piste..mozno sa inspirujeme 🙂

werci
1. dec 2017

@lusyke ďakujem za odpoveď 😉 ešte otázka, je tam len DVD alebo aj CD len s pesničkami? Hudba bez videa, čo by som mohla pustiť v aute.

chocky11
1. dec 2017

@lusyke mi tiez co sa fiha tralala tyka farebny svet je super, ako hlada farby maly vie vsetko naspamat hlvne travicku.. hrave pesnicky co maju lahky text pre deturence, a este sa mi paci aj to dalsie dvd s tym ovocim tusim cvicime od mala. No hotovy je z toho.. a to mane problem ze sa zajakava malý ale ked to spieva tak ani raz nema problem aj to tepo reci a piesne je super. Ale jak hovorim, zas ked bol malinky tak mu fiha nesedela a teraz je z nej uplne mimo a moze to.pozerat dokola

luliu
1. dec 2017

@werci dá sa kúpiť CD aj DVD, nie je to spolu

janulik2008
1. dec 2017

u nas fici vsetko raz spievankovo ptm fiha tanculienka mala si vyberie co zapne a uz ide. spievankovo mi vsak pride akoby nasilu to robili. Jarosa ma mala rada vola ho Mirko.

aflou
18. jan 2018

Paci Pac mne sa ich pesničky celkom páčia tá Adrianka sa neskutočne podobá na Podhradskú. Ale u nás vedú Smejko a Tanculienka.

lenqua_12325
19. dec 2018

Fíha je pre malé deti, Spievankovo je skôr náučné, tak od 3 rokov ..dcérka tiež na začiatku Fíha a teraz Spievankovo, je to veľmi dobré. Dieťa sa naučí veľa.

aflou
20. dec 2018

Ako dlho nechate pozerať detičky tieto dvd spievankovo,fiha tralala apod.Lebo moja čím je staršia to chce stále dookola a hrozne reve,keď jej to vypnem.