Kde sa dá stiahnuť Fíha tralala a Spievankovo?

luckaajanko
19. jan 2015

prosim vas poradite mi kde sa da stiahnut bezplatne fiha tralala vsetky casti a spievankkovo???na ulozto to neni:( plis dajte link nemozem to nikde najst....dakujem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ellca123
19. jan 2015

na youtube

sednaja
19. jan 2015

Fíha neviem, ale Spievankovo máme z www.ulozto.sk ........všetko sťahujem odtiaľ, aj filmy, hudbu......

sednaja
19. jan 2015

@luckaajanko Fíha neviem, ale Spievankovo máme z www.ulozto.sk ........všetko sťahujem odtiaľ, aj filmy, hudbu......

dianark
19. jan 2015

my sme si všetko kupili, aby sme ich podporili... ale da sa to z uložto.sk stiahnúť

curious_george
19. jan 2015

a čo tak kúpiť si to? keď to bude každý len nelegálne sťahovať, nebudú také veci vznikať... 😒
je nespravodlivé myslieť si, že veď niekto iný to zaplatí, ja si to stiahnem zadarmo...

luciacv
19. jan 2015

Neviem, prečo to chce zakladateľka témy sťahovať. Ale pre spravodlivosť by som chcela uviesť, že my sme si to pýtali pod stromček/na narodky a p. a teda máme originály, plus tohto roku sme pod stromček "vyježili" aj usb s avi verziou každého spievankova z praktického dôvodu: prehrávanie v tablete a na cesty. Navyše originálne DVDčka dostali z lásky od nášho dieťaťa poriadne zabrať a niektoré sa už nedajú prehrať. Možno by nebolo odveci, keby vychádzalo Spievankovo na nejakom pamäťovom médiu (karta, kľúč), hoci aj bloknuté pre ďalšie kopírovanie. A Fíhatralala sme ani my nenašli na stiahnutie.

rheia27
19. jan 2015

ulozto, youtube, atd, vsetko sa da stiahnut

sednaja
19. jan 2015

@curious_george Nikto tu nie je od toho, aby posudzoval a odsudzoval. Ak by si to zakladateľka chcela kúpiť, tak si to kúpi. Zrejme na to nemá peniaze, alebo ich radšej investuje do niečoho iného, prípadne nepokladá za životne dôležité mať doma originál. A nenapadlo ti,že napríklad si to CD nemá ani na čom prehrať? Dnes sú už aj notebooky bec cd-romky, takže možno takto mať doma originál cd, ale môžeš si ho točiť max. na prste. Okrem toho takéto domácke šírenie nie je nelegálne, nevidím dôvod, prečo neušetriť tam, kde sa dá....... a mimochodom, ak by cd a dvd predávali za normálne ceny, tak verím tomu, že by si ich ľudia kupovali (ak by ich mali na čom prehrať) ...............

curious_george
19. jan 2015

@sednaja ja nikoho neodsudzujem ani neposudzujem.
napísal som svoj vlastný názor a stojím si z a ním - sťahovanie z ulozto a podobných servrov obsah, ktorý je chránený autorskými právami NIE JE LEGÁLNE. neviem o akom "domáckom šírení" hovoríš...
to, že za takéto sťahovanie nikoho nedajú do basy (pokiaľ to ďalej nepredáva a nezarába na tom) je druhá vec.
ja som písal o tom, že tie ceny originálnych cd a dvd sú možno aj preto také vysoké, pretože originál si u nás žiaľ kúpi málokto, väčšina len hľadá možnosť, ako sa dostať ku "kópii"...
obsah tých dvd niekto vymyslel, sú tam jeho nápady, živí sa tým... preto je podľa mňa normálne, ak je to dobré a páči sa mi to, aby ten dotyčný za to dostal zaplatené... rovnako ako keď si v obchode niečo kúpim, čo sa mi páči.

mahalo
19. jan 2015

@curious_george suhlasim az na to ze platene zle to nemaju ked maju predavanejsie cd ako rytmus a koncerty tiez nie su lacne, za tie cd/dvd si pytaju niekedy az moc ked si zoberieme tu lacnu produkciu...ale bez nelegalneho stahovania by koniec koncov menej zarobili..je to celkom dobra forma reklamy 😉 btw ty si nikdy nevidel film ktory nebol original?

sozi
19. jan 2015

jojoj, ...domacke sirenie nie je nelegalne...
Je to taka ista kradez, ako ked to ukradnes v obchode. To ze Ta nevidno a neda sa to odhalit, to neznamena, ze to nie je nelegalne.
Kupit dietatu 2x do roka DVD za 12,- € tak to je naozaj strasna investicia.
Ja si pracu ludi vazim. Ti ludia sa na tom velmi nadreli a za tuto uzasnu pracu, co robia si zasluzia byt odmeneny. Natoc taku nizkonakladovku aj Ty a daj ju zadarmo na youtube, ked to je taka jednoducha a lacna produkcia.

curious_george
19. jan 2015

@mahalo ak sú dobrí, tak prečo by to nemali mať dobre zaplatené??? každý z nás si myslí, že by za svoju prácu mal mať zaplatené viac ako má, ak ale ide o druhých, povieme si "veď on dobre zarába"... to je také... hmmm... 😉
keby sa dali z internetu nelegálne stiahnuť rožky, alebo chlieb, asi by si ich tiež skoro všetci ľudia sťahovali a nezaujímalo by ich, že to pečivo niekto musel vyrobiť, že je to jeho práca, ktorá ho živí...
predstav si, že som už taký "neoriginálny" film videl - stiahol som rozprávku zvedavý george, lebo som sa k nej nikde na slovensku nevedel dostať legálne... môžem ti poslať mailovú komunikáciu s e-shopmi, že "daný titul dlhodobo nie je k dispozícii u distribútora"...

mahalo
19. jan 2015

@curious_george len ten jediny? Tak to by si bol feeest dobry...ja nehovorim, ze nemaju mat zaplatene...ale poukazujem na druhu stranu mince 😉

mahalo
19. jan 2015

@sozi ja mam doma originaly a nekupujem len dve do roka 😉 myslim ze ti ludia su dobre ohodnoteni a to ze sa to da stiahnut im v konecnom dosledku pomaha zarobit viac penazi. Opakujem, ze nestahujem ale pozeram sa na to komplexnejsie...tiez neverim ze ste nemali doma nic napalene, ci ste nevideli origos film...tak nebudte pokrytecky..

curious_george
19. jan 2015

@mahalo áno, za posledných x rokov len ten jeden 🙂 nemám totiž na pozeranie filmov veľmi čas 😉

keď už sa na to teda pozeráme komplexnejšie a vidíme aj tú druhú stranu mince, tak snáď vidíš aj rozdiel v tom, keď sa niekto doma večer nudí, nič nie je v telke a tak si stiahne film. nie je to síce úplne ok, no nemusí hneď bežať do obchodu a kúpiť si ho, to dokážem pochopiť.

ale snáď trochu iné je to napríklad so spievankovom, ktoré má iný účel a budem ho svojim deťom púšťať a zabávať sa pri tom s nimi určite viackrát ako len raz... to už hádam stojí za to, aby som si to kúpil a podporil tak tvorcov, hm? 😉

mahalo
19. jan 2015

@curious_george princip je uplne rovnaky, zalezi od pristupu cloveka.

sozi
19. jan 2015

Ano, mas v istom zmysle pravdu. Stiahnutie si filmu a pozretie je to iste. Chapem kam mieris. Aj ked ide o niekolko milionov dolarovu holywoodsku produkciu. Taky film si pozries raz a vymazes. Viackrat to vidiet nepotrebujes. Spievankovo, Fiha pozeras 100x do roka, piskas si to rano v aute cestou do roboty... Tvoje dieta s nimi vyrasta, tancuje, spieva s nimi. Ja tych ludi uznavam, ako ozajstne osobnosti. Dali svetu nieco, co zanechava pozitivnu stopu a pomaha tisicom rodicov pri vychove. A chcem prispiet k tomu aby takto tvorili aj nadalej. Inac sa to neda, len tym, ze si ich pracu zaplatim.

janina218
19. jan 2015

Fihu nestiahnes. Ona si to vsetko sleduje a vsade je to vymazane z dovodu porusenia autorskych prav. Ona to nahlasuje. Spievankovo stiahnes hocikde,staci si to zadat do googlu.

marmete
19. jan 2015

Osobne by som radšej zainvestovala a kúpila nech ich podporím, alebo dala tip rodine na najbližší sviatok. Ja som tak spravila a ani mi nenapadlo si to stiahnuť aj keď možnosti sú 🙂 Snažia sa pre deti spraviť veľa, v dnešnej rýchlej dobe ich dokážu "dostať" a naučiť pekné veci preto mi nerobí problém ich podporovať 🙂

vajanka
20. jan 2015

Je to sice pekne podporovat umelcov, ale aj ja by som podporila keby to bolo na USB a nie dvd. Robilo mi to dost velky problem, zohnat si fihu na USB kluci a vraj sa vsetko da. A da.. Dostala som dve casti a vsetci sme spokojni. Verte mi, ze tym, ze sa to neda napalit, len prinutia ludi znovu to obist a nieco ine vymysliet.

adika_pl
20. jan 2015

Baby, trojku ste uz kupovali? Oplatí sa CD?

sozi
21. jan 2015

Mne co vadi na nosici, je to ze je to "len DVD" rozlisenim. Pritom Fiha ukazky pesniciek na youtube je HD, neviem ci 720 alebo 1080, ale urcite vyssia kvalita ako na originalnom DVD. Ak sa Ti teda @vajanka podarilo zohnat na USB, je to v HD? Spievankovo je dost zla kvalita, co sa obrazu tyka, vsade, aj na youtube aj na originalnom DVD. Fiha je o dost kvalitnejsie, ale na DVD je to proste downscalovane. Jasne, ze dietatu to nevadi, ale mne ano 🙂 Nastastie zvukova stopa je kvalitna od obidvoch produkcii, tam DVD nemaju chybu.

vajanka
21. jan 2015

@sozi nie, nie je to HD ani kvalita nie je bohvieaka, asi ako spievankovo z ulozto, ale ja som rada, a moje deti este radsej.

luckaajanko
autor
21. jan 2015

@curious_george nechaj si tie tvoje nazory slusne som sa opytala tak neutoc a nechaj si tie inteligentne nazory...nikoho to nezaujma.rob sa zaujmavy inde

luckaajanko
autor
22. jan 2015

@janina218 dakujem🙂

silvia1101
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia1101
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
curious_george
6. feb 2015

@luckaajanko @silvia1101 @janina218 a stiahnite si z tých torrentov k tomu spolu s tým aj nejaký fajný vírus, keď už je vám ľúto podporiť pár eurami tvorcov, ktorí tvoria úžasné veci pre vaše deti...
čím viac vás bude, tým menej budete mať čo sťahovať... ☹

silvia1101
6. feb 2015

@curious_george Ale ale pán policajt 😀 Systém je prehnitý zvrchu, súhlas ? Čo keby si svoje ódy o kradnutí adresoval tým správnym ľuďom a korporáciám a nie sa odbavoval na prachsprostých mediálnych súborov a ženách na materskej.