Trojkolka Smoby

adka7755
16. mar 2012

ahojte baby, aké máte skúsenosti s trojkolkou značky smoby?? konkrétne by som chcela tú s mackom pú, ale nikde ju nevidím naživo..Ďakujem🙂

lienkat
20. mar 2012

Ahoj Aďka, my ju máme 🙂 Podľa mňa je super, minulé leto sme ju maximálne využili, mála sa v nej veľmi rada vozila (tlačila som ju)... je krásna, farebná, aj preto malú zaujala a hlavne macko pu vpredu 🙂 Išlo sa mi s ňou super... len neviem či ju ešte teraz využijeme, pedále sú na prednom kolese, s čím majú niektoré detičky problém dočiahnuť na ne alebo sa im ťažšie pedáluje... zatiaľ sme to neskúšali (dcérka teraz najradšej behá, neobsedí mi ani v kočíku), ale každopádne kúpu neľutujem 😉 ľutujem jedine to, že som ju mohla kúpiť a využiť skôr - ja som ju malej kúpila na 1 rok... trojkolka je využiteľná už cca od 10 mes. 🙂

lubinkas
18. apr 2013

Ahojte maminy, neviete mi, prosim poradit, ci je mozne niekde v BA osobne vyskusat trojkolky smoby? Potrebovala by som tam malu posadit za 1. ci sa jej bude pacit a za 2 ci vobec dociahne na pedale (chcela by som aby boli v strede, nie na prednom kolese), nakolko je pomerne malinka. Dakujem pekne

bambulenka
6. máj 2014

Ahojte, nemate niekto takuto trojkolku? http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
Ste s nou spokojni? Ovlada sa lahko? Nehrkoce velmi? Hladam pre maleho (bude mat 1 rok) a tato sa mi zatial najviac pozdava. Chcem ju najma kvoli tlaceniu, teda miesto sportoveho kocika.....