Trojkolka Sport Trike

anicka246
27. aug 2014

Ahojte maminky, prosím vás máte niektorá takúto trojkolku? https://www.modrykonik.sk/shops/detske-choditka... Kedže som ju v predajniach nevidela, bojím sa trošku kupovať cez net. Je dobrá, alebo by ste radčej odporučili inú? Dakujem všetkým za akékoľvek info.

katrinka8
27. aug 2014

@anicka246 - osobne si myslim, ze tieto trojkolky su viac - menej len taka docasna nahrada kocika. Obvykle sa na nich skutocne moc "trojkolkovat" neda, ide to detom dost tazko, vlastne na tie pedale dociahnu, az ked su uz dost velke a trojkolkovanie ich uz nebavi. Aspon u nas to tak bolo. Mame sice "klasicky" Smart trike, ale myslim, ze toto nebude vynimka.

anicka246
autor
28. aug 2014

@katrinka8 dkaujem za info, a podla vás je čo lepšie teda kúpiť, niečo mu chceme takéto kúpiť ide mať 1 rok v septembri

lullu86
28. aug 2014

My mame tiez smart trike, maly ma 21 mes., este na pedale nedociahne a na buduci rok ho uz mozno ani nebude zaujimat, bude davno frcat na odrazadle alebo niecom inom, ale za seba mozem povedat, ze sme ju vyuzili od 10 mes. a vozi sa tam velmi rad, sam sa tam pyta, vzadu za chrbtom je taka nadobka, tam si uklada kamienky a formicky, sam si ju tlaci...Takze kupu nelutujem...Tuto trojkolku ma kamaratka, tu sa neda kupit, lebo ona ju kupila v Polsku a vidim, ze aj kocka, ktorej inzerat uvadzate je z namestova, takze dovoz je z Polska urcite...Ale co sa tyka materialu je pevna, nie je to ziadny smejd, aj dobre vyzera....Tak je to na vas...🙂

katrinka8
28. aug 2014

@anicka246 - ahoj. No v tomto by som sa asi riadila cenou, pogooglit, co vyjde lacnejšie. Lebo službu urobia rovnako. A ak mozem poradiť, vyberte neutralnu farbu. Lebo mm vyberal dcerke tiez na 1. narodeniny ruzovo - fialovu, tak chudak syncek bude mat dievcensku trojkolku 😀

vtacatko3
3. mar 2015

@anicka246 Kúpili ste nakoniec tú trojkolku sport trike? Tiež ju teraz zvažujem, tak som sa chcela opýtať, ako ste spokojná.

moschi77
25. mar 2015

No ja som ju prave objavila na nete a pozdava sa mi teda viac ako Smart Trike...tu sa mi paci, ze to je kovova konstrukcia a hlavne nafukovacie kolesa, tak nebudeme jak hrkalky dufam 😀 ...zvazujem, ci mam kupit alebo nie...ale asi ano 🙂

vtacatko3
27. mar 2015

My sme ju uz kupili a je perfektna. Maly je v nej spokojnejsi viac ako v kociku a vsetci nas obzeraju. Nelutujem a dnes som objednala de luxe vip pre synovca.

dankaajanko
18. apr 2015

Aj ja ju chcem kupit syncekovy k 1roku @vtacatko3 nemohla by si mi sem hodit foto ako vyzera v skuticnosti ? Dakujem odkial si objednavala?

vtacatko3
19. apr 2015

@dankaajanko pošli mi do správy na teba tel číslo, pošlem ti sms. Všetky fotky mám v telefóne, bude to tak rýchlejšie.

zulu19
23. apr 2015

dievcence, tiez som nasla tuto trojkolku a vyzera zaujimavo, ake s nou mate skusenosti? Je dobra, ci neoplati sa? dakujem moc

vtacatko3
23. apr 2015

@zulu19 a @dankaajanko kocky,tu su real fotky. Je paradna

vtacatko3
23. apr 2015
vtacatko3
23. apr 2015

A takyto je v nej happy,co v kociku vzdy len vrieskal.

monkka
20. jún 2015

@vtacatko3 zvazujem kupit tuto trojkolku, vedia sa v tom deti aj sami vozit, myslim, ci dotiahnu na pedale alebo je to skor len na tlacenie rodicom?

monkka
20. jún 2015

@vtacatko3 myslis, ze to zvaldnem vytlacit aj do kopca?

monkka
21. jún 2015

@lullu86 zvazujem kupit tuto trojkolku, vedia sa v tom deti aj sami vozit, myslim, ci dotiahnu na pedale alebo je to skor len na tlacenie rodicom?

vtacatko3
21. jún 2015

@monkka Neviem Vám povedať, či dieťa zvládne samo pedálovať, lebo náš ešte veľmi nedočiahne na pedále, ale myslím si, že to bude náročné. Do kopca ju v pohode vytlačíte. Ja som s ňou už zbehané kilometre 🙂 Len teraz sa akosi naučil vystúpiť aj za jazdy... 🙂 Ja ju len odporúčam. Je kvalitná, nehrká a nemáte pocit, že sa ide rozpadnú. Len mi tam chýba brzda.

monkka
21. jún 2015

@vtacatko3 dakujem pekne za odpoved, urcite ju objednam

lullu86
22. jún 2015

@monkka môj syn ma dva a pol roka a teraz na pedale dociahne, ale bicyklovať nechce :|. Je pohodlný...🙂. Ale sú aj sikovnejsie detičky, takže urcite niektoré aj bicykluju 😉

simovamartina
6. júl 2015

@vtacatko3 Dobrý večer, zaujala ma Vaša trojkolka, prosím viete mi poradiť kde ju objednať? Lebo sme si ju objednali a nás naťahujú už druhý mesiac a neviem ju zohnať.
Ďakujem M

zulu19
6. júl 2015

aj ja ju môžem odporučiť, som veľmi spokojná... až na otrasnú spoluprácu s firmou, kde som to objednávala..

simovamartina
6. júl 2015

@zulu19 Dobrý večer, prosím kde ste ju objednávali?

zulu19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simovamartina
6. júl 2015

@zulu19 Ďakujem veľmi pekne

vtacatko3
7. júl 2015

Ano,tam som objednavala aj ja.

monkka
24. júl 2015

@zulu19 prosim Ta aka bola dodacia doba trojkolky? Ja cakam uz mesiac od shopu detsky kutik

zulu19
24. júl 2015

@monkka no tak objednala som, zaplatila a za necely tyzden ju mali expedovat, ked neprisla po vyse tyzdni tak som tam pisala co sa deje... Trojkolka sa zevraj vypredala a mne zahadne neprisiel informacny email.. Tak som si vybrala lacnejsi model ktory mali skladom, s tym ze mi rozdiel doplatia spat na ucet... Za dva dni som ju dostala, ale prosim pekne na dobierku, cize som im ju dvakrat zaplatila - raz na ucet raz ako dobierku (lebo sme ju surne potrebovali).. A uz od nich treti mesiac taham peniaze, lebo najprv mi vratili len to za dobierku a ten rozdiel nie, potom mi po mesiaci poslali cast toho rozdielu a doteraz cakam na poslednych 5,40 co mi maju vratit... Nechapem ako moze takato firma este stale fungovat...

monkka
25. júl 2015

@zulu19 tak to si ma vobec nepotesila, ja som zatial nic neplatila. Mala mi dat vediet, do piatku, kedy pride a vobec sa neozvala. Kazdy den sa mala trapi v kociku a place, ked vidi kamosa v trojkolke. Hrozny pristup tej firmy. Radsej si poriadne skontrolujem zasielku, ak vobec niekedy pride.

vtacatko3
25. júl 2015

@monkka moja sestra predáva tú VIP. Jej malý v nej bol párkrát, čiže ja ju považujem za novú. Býva v Lučenci.

simovamartina
26. júl 2015

@monkka je to hrozný prístup, ja som objednávala trojkolku v máji. Informovali ma,že bude začiatkom júna, nechodil, tak som písala mail, odpoveď : " nie je na sklade, bude až koncom júna". Neprišla a súrne sme ju potrebovali na začiatok júla. A neprišla ani do dnešného dňa. Odpoveď sme dostali asi takú, že nás budú informovať kedy bude. ALe pokiaľ sa ja neopýtam, tak nám mail nepošlú. Naposledy bola odpoveď, že trojkolky budú koncom júla, ale zatiaľ sa nič nedeje. Objednávala som ju aj z detstkéhokutikaeu, a aj tu na modrom koníku od tej istej osoby...sú veľmi nespoľahlivá firma-osoba