Najlepšia gynekologička - Humenné

14. sep 2021

Prosím vás, odporučili by ste mi najlepšiu (takú,s ktorou máte najlepšie skúsenosti, je chápavá, milá) gynekologičku v Humennom?

nika23t
14. sep 2021

MUDr. Buhajova, celkom si ju chvália. Ale nemám s nou osobnú skúsenosť, ale v rodine pár žien a nejaké kolegyne sú s nou spokojne. Ja chodím k jej manzelovi, Buhaj - za mňa top gynekolog.

autor
14. sep 2021

@nika23t a neviete či ku nej na prvé vyšetrenie treba rodiča? myslím tak, že či môžem ku nej prísť aj sama alebo musím s mamou, kvôli papierom a neviem čomu, keď mám nad 15 rokov.

nika23t
14. sep 2021

Netuším... Ale najskôr je potrebné k nej zavolať a opýtať sa, či prijíma nové pacientky. A hneď sa môžeš aj opýtať, či môžeš prísť sama.

anne_mary2
20. sep 2021

ja chodim k MUDr. Palkovej, za mna super , aj lekarka aj sestricka, tiez z tych mladsich rocnikov ako spominana Buhajova, tak uz ako sa rozhodnes 🙂
Ale porovnat ich neviem, ja som presla od starsej pani z ineho mesta. A nepamatam sa aby ku gyn. sla so mnou mama v puberte, na 99% nie 🙂)

tetapetra
21. sep 2021

Kedysi si ku gynekológovi mohla ísť sama. Či sa to menilo neviem. Bolo bežné,že si 16r baby dávali predpisovať antikoncepciu.

sebastianmichal
24. sep 2021

Urcite si zavolaj a opytaj sa ja chodim k Buhajovej odporucam je mila, chapava, odbornicka