Odporučte gynekológa z Humenného

evuska135
11. jan 2021

Viete odporucit gynekologa v Humennom?

gir
11. jan 2021

Dr. Focko

majka137
15. jan 2021

@gir aj ja sa pripájam pán Dr Focko je myslím v Humennom najlepší aspoň ja som s ním tiež veľmi spokojná

sebastianmichal
17. jan 2021

ja ho neodporucam mam z nim zle skusenosti ked bol primar za mna je najMUDr.
Buhajova

evuska135
autor
18. jan 2021

@sebastianmichal tiez som na neho citala zle recenzie dost.

ajuskas
18. jan 2021

Ono asi plati sto ludi,sto chuti..ja som rodila pred vyse rokom..mala som dlhy a tazsi porod..po niekolkych hodinach prisiel na porodnu izbu aj p. Focko..vtedy som to uz doslova vzdavala,nemala som uz sil..drzal ma za ruku a utesoval,ze vsetko bude dobre..nebol tam ako hlavny lekar..len ako vypomoc..ale nemozem povedat zle slovo, bol milý..ale to je len moja jedina skusenost s nim..cize ani neviem coho sa tykaju tie zle recenzie, ci odbornosti alebo pristupu..ale ja vzdy vravim,ze to ako sa sprava lekar k pacientke, zalezi aj od pristupu samotnej pacientky..
Najlepšie je asi skusit..co a kto tebe bude vyhovovat..ved odist mozes k niekomu inemu hocikedy..

sebastianmichal
18. jan 2021

@evuska135 este takto on sa sprava velmi arogantne ku kazdej co nie je jeho pacientka cize asi tak. A v mojom pripade som koli nemu skoro prisla o syna, poznam zeny co ich posielal na odstranenie vajecnikov a povedal ze nebude mat deti. Pritom sikovna dr nasadila liecbu a su uz aj deti🙂

gir
18. jan 2021

@ajuskas presne tak, mne de facto zachránil života a vďaka jeho liečbe mám dve deti, takže ja mu budem vďačná do konca života.

ariannazara
23. jan 2021

Buhajova ❤️ ale neprijíma nových pacientov pokiaľ viem.