Mám polycystické vaječníky a nedarí sa mi otehotnieť

marinko1988
18. jún 2017

Som mamička dvoch krpcekov a s priateľom sa snažíme o malinke :( :( :( len sa nám nedarí mám polycisticke vaječníky :( už som zúfalá poraďte mi prosím

obsadenemeno
18. jún 2017

@marinko1988 kedze uz mas dvoch "krpcekov", mala by si vediet, ako sa robia...... 😅

ale vazne - opytat sa lekarky, poguglit si - to sa neda???

marinko1988
autor
18. jún 2017

@obsadenemeno no mam dvoch.... Len v tom čase som bola zdravá... Nemala som polycisticke vaječníky a teraz sa nedarí a nedarí.......

mattkapd
18. jún 2017

@marinko1988 pri tejto diagnóze ti skôr poradí gynekológ. .moja sestra musela podstúpiť jeden zakrok pri tejto diagnóze. .4 roky sa im nedarilo a bum po zákroku ostala takmer hned

obsadenemeno
18. jún 2017

@marinko1988 a hovorila si o tom s lekarkou?

alebo skusila si si najst nejake informacie aj sama, ci len cakas, ze ti tu niekto napise zazracny navod?

marinko1988
autor
18. jún 2017

@mattkapd gynekológ mi predpisuje iba tabletky dufaston nič viac

mattkapd
18. jún 2017

@marinko1988 tak zmeňte gynekologa. .Možno to pomoze

marinko1988
autor
18. jún 2017

@mattkapd no asi budem musieť.... To aj urobiť

monullienka1
18. jún 2017

@marinko1988 ahoj, existuju take "vitaminy" inofolic, su volno predajne, pomahaju pri otehotneni aj pri probleme, ktory mas. Jedna znama vdaka tomu otehotnela do mesiaca 🙂

marinko1988
autor
18. jún 2017

@monullienka1..... Dakujem ajajajaj keby sa už podarilo aj mne hneď zajtra idem do lekárne popitat sa na to ďakujem

obsadenemeno
18. jún 2017
marinko1988
autor
18. jún 2017

👍 ďakujem

libawet
19. jún 2017

@marinko1988 a čo tak už to nesiliť ? Veď, keď sa už nedá, tak sa nedá. Máš už dve deti, chápem, že asi nie s týmto mužom a ešte mu chceš dať jeho vlastné....pýtam sa - aj na úkor svojho zdravia?

marinko1988
autor
19. jún 2017

@libawet ahoj .......🙂 a ano pochopila si spravne ....a este tuzim mat malinke

libawet
19. jún 2017

@marinko1988 opýtaj sa sama seba, že keby ten nový partner nebol, či by si to dieťa ešte chcela v súvislosti aj so svojim zdrav. stavom? Nerozumiem, prečo toto ženy robia, mužovi je to väčšinou aj tak jedno, nepoznám totiž muža, ktorý by ako prvý tlačil na ženu - daj mi dieťa. Väčšinou je to z hlavy ženy, ktorá si naivne myslí, čo len také svetaborné mužovi dá, ak mu dá dieťa! Hlúposť!

marinko1988
autor
19. jún 2017

@libawet nie nie nie... Nerobím to pre neho ale pre seba......

marinko1988
autor
19. jún 2017

Ajajajaj nerieste môjho priateľa....... Iba mňa a moju túžbu po babo prosim

monullienka1
19. jún 2017

@marinko1988 tuto "chorobu" ma vela zien, aj tie, co deti este nemali a vobec to nie je na ukor tvojho zdravia, tak sa nemusis trapit blbymi komentmi. Skus ten inofolic, vela zien ma s nim dobre skusenosti.

marinko1988
autor
19. jún 2017

@monullienka1 ďakujem ti za podporu veľmi si to vážim 😉

barbinka13
1. aug 2017

1. Vnutorny pokoj (moje tajomstvo uspechu 🙂, od prvej chvile chranit seba tak,akoby ste uz pod srdieckom nosili.novy zivot). Kamaratkam, co sa dlho snazili, pomohli moje rady 2. pit prvu polovicu cyklu achemilkovy caj raz denne (prispieva k zrobustneniu vystelky maternice=endometria, aby sa lahsie plodik uchytil). 3. Zensky org. po muzskom pomaha lahsie prijat jeho genet. material, chapeme sa ;). 4. Ostat v klude lezat aspon 20min po tom. 5. Sport v prvej polovici cyklu - na prekrvenie tkaniv. Jedna tiez ala.policyst.v. Dufam,ze som pomohla

daduska_maminka
1. aug 2017

@marinko1988 ahoj. Na vašom mieste by som takúto situáciu riešila len s gynekológom. Každa zena je iná a u kazdej aj otehotnenie a aj tehotenstvo prebehlo inak. Nepozname tvoje telo, ani tvoje zdravotne problemi .. to vie len gynekolog. Vzdy vsetko ohladom tehotenstva konzultuj s gynekologom. Vela štastia prajem.

marikap18
1. aug 2017

Necitala som tuto diskusiu, ale ja mam polycisticke vajecniky tiez.Taktiez mam dvoch drobcov. Pri prvom nebol problem, ale pri druhom ano. Moj gynekolog mi poradil Inofolic a hned v ten mesiac som otehotnela. Urcite ti ho odporucam. Kup ho cez internet, je ovela lacnejsi.

candies
1. aug 2017

Tiez mam PCOS a mne pomohol Vitex jahňací ..po mesiaci užívania som bola tehu

tanusenka
1. aug 2017

ja som brala inofolic tablety a nepomohli 40 eur mesacne vysli sa mi zda...teraz som dobrala po pol roku clostyl a a pregnyl injekcie tiez nezabrali...v septembri ma caka laparoskopia z ktorej mam troska stres...a stvrtok chystam bylinkarke do Vrboveho zevraj pomaha otehotniet bylinkami a vselijakymi zabalmi tak som zvedava....

joannita
1. aug 2017

@marinko1988 ako dlho sa snazite?

marinko1988
autor
5. aug 2017

@joannita už vyše roka :(

barbinka13
6. aug 2017

@marinko1988 kuk sem, zalozila.som.taku stranku kde pisem s kamoskami farmaceutkami gynek, detskou setrou atdrady ako otehu, co papat, nepapat, ako sa naladit atd, uvidis. Pomohli sme.u dost vela babam. https://www.facebook.com/Biela-Sova-82022025148...

barbinka13
6. aug 2017

@marinko1988 a este rychla.rada.od nas: okrem.kys listovej, to tak preventivne, tak aj alchemilkovy.caj v prvej polke.cyklu a ostat lezat po.tuleni, poprip naraz organz 🙂 alebo tvoj po.jeho org 🙂 toto isto nikoho neurazi, ale.veeelmi pomoze 🙂 tulenie casto aspon 1x za dva dni

marinko1988
autor
6. aug 2017

@barbinka13 ďakujem za radu..... 🙂 ;) ;)

daduska_maminka
6. aug 2017

Tebe tu vedia ženy poradiť. Ale všetko aj tak konzultuj s lekárom. Lebo lieky ktoré sadli inej žene nemusia sedieť tebe. Nič neber bez vedomosti gynekológa aby si náhodou na to nedoplatila. Veľa šťastia.

jaruskatt
6. aug 2017

@tanusenka ako si dopadla u bylinkárky? čo ti odporučila?