Problém s otehotnením

yenifer
21. feb 2013

S manzelom sme sa dohodli na dieťatku nakoľko sme dostali krasny domisko od svokri :D hihi .
Je nam uzasne🙂 Problem je v tom ze sa snazime na dieťatku uz pol roka a nič dokonca sa nam pridal dalsi problem meska mi cyklus uz 2 mesiac a tehotna niesom.. Netusim co mam robit. Gynekologa mam na dovolenke a ku inemu ist nechcem .. ale len predsa budem musiet ? :(

ita111
21. feb 2013

potrebuješ dovyživiť prírodnou cestou maternicu a bude všetko o.k,veľmi ľahké..... 🙂 🙂 🙂

yenifer
autor
21. feb 2013

Asi to bude nadmernou snahou :D

dallaska
21. feb 2013

Ja doporucujem vyskusat zelene potraviny Jacmen a Chlorellu.Telo sa vycisti a zmeni sa vnutorne prostredie, lebo zelene potraviny su zasadite.Urcite pre oboch.Poznam pary, ktorym to pomohlo.A este k tomu sa Vam narodi pekne zdrave miminko, lebo telo bude ciste, vyzivene a pripravene.urcite nie, ale hocijake.Green Ways je 1. tr.Nika

ematko29
21. feb 2013

@ita111 to je ako dovyživiť maternicu prírodnou cestou?by ma to velmi zaujímalo 😕

bufiatko
21. feb 2013

ahoj mi sa snažíme o ďalšie mimi už dosť dlho a stále nič,menzes mi meškával dlho a stále som nebola v tom,nakoniec mi lekár zistil problém s ovulkou,v podstate ju vôbec nemám a to mám za sebou dve tehotenstvá a pôrody,jednoducho sa to nejak samo pokašľalo.....skús radšej ísť k lekárovi,pretože môže byť milión dôvodov prečo nemôžeš otehotnieť...najlepšie je vedieť čo je vo veci a potom to riešiť,určite sa vám nakoniec zadarí...držkám palce.... 🙂

evelin325
22. feb 2013

@yenifer ahoj aj ja som sa takto trápila ako ty, tiež sa nám nedarilo, skoro 2 roky, ja som mala problém s ovuláciou aj s menštruláciou, skúšali sme všetko možné, potom mi kamoška poradila Femibion 400 a homeopatiká a po 4 mesiacoch som otehotnela 🙂 a samozrejme, čo je najdôležitejšie pozitívne myslenie 🙂 držím palce 🙂

zvedavamt
22. feb 2013

Ked si v Košiciach, zbehni si za doktorkou Kostikovou, nech ti da dve pijavicky ako vyvolavacku,a potom pravidelne na upravenie cyklu, prekrvenie panvovej oblasti a upravenie hormonalnej hladiny.
My sme sa snazili 4r, a ako som si riesila krcove zily pijavkami,tak sup a uz som tehu. Cyklus sa mi vtedy po rokoch upravil na pravidelny a to som brala na to 10r antikoncepciu.
Precistit a odkyslit telo este nikomu neuskodilo. Ja uzivam zelene potraviny GW aj teras,lebo jacmen mi rano stiahne zahu a chlorela mi pomaha lepsie travit. Nezabudni vela vody.

yenifer
autor
22. feb 2013

Dakujem baby🙂
Jedine čo ma desí je to,ze som nikdy nemala problem s menštruaciou az teraz ked sa clovek snazi takto sa to pokazi sakra .. Viem ze ist na gyndu by bolo najlepie ale ked ja to tak neznasam v tomto som stale dieťa ja🙂 pokial nezaberu tieto rady budem tam musieť ist :/

yenifer
autor
22. feb 2013

Mimochodom manžel do mna huči ze je to koli tomu ze mam na nohach polozeny notebook .. Citujem "Za všetko mozu tie žiarenia" .. tak snad to nebude nic vazne..

vejavika
23. feb 2013

@yenifer Ak babo velmi chcete urcite vyhladajte doktora,ono pol rok nieje zas taka dlha doba aby si mala obavy,on ti povie,ze ked sa do roka nedari,az vtedy treba hladat pricinu,ale ak ti na tom zalezi tak to urob.My sme babo skoro desat rokov odkladali a teraz ma to aj mrzi,lebo uz skoro 4 roky nemozem otehotniet,poznam uz aj 1 moznu pricinu a teraz to riesim.No,ale vediet to skor,tak dnes by sme uz boli mozno aj kompletna rodinka.Ak budes mat vsetko v poriadku,budes spokojnejsia a mozno sa ani nenazdas a budes tehu,drzim palce

sudabe
23. feb 2013

@yenifer samozrejme že chod k doktorovi a uvidíš. s cyklim to moze být aj zo stresu určitě to nebude nic zavazne. ved možno není problém v tebe možno má manžel problém zo spermiami. držím palce

mamartinka
27. feb 2013

Ahojte baby.Chcem sa spitat a prave som narazila na tuto temu.Neviem ci sem este niekto chodi.Z manzelom sa snazime uz 6 rokov o babo no nedari sa.Chcem sa ale spitat.Nemate niekto problem ze by ste mali viac muzskych hormonov ako zenskych a nemali ste vajicka?Da sa s tymto otehotniet?

ita111
1. mar 2013

všetko sa dááá.... 🙂 🙂 😉

didi44
1. mar 2013

@mamartinka ...nuz mila moja...ak sa 6 rokov snazis o dieta s manzelom...evidentne to nestaci....a je najvyssi cas toto snazenie vyskusat...aj s niekym, kto nechce... 🙂

dadli
1. mar 2013

@mamartinka na to aby zena ostala tehotna treba okrem ineho VAJICKO a spermju. ked nie je vajicko, co ma asi tak spermija oplodnit? 😕
uz davno ste mali byt v gynfive heliose ci inych zariadeniach co pomozu .....

mamartinka
1. mar 2013

@dadli ved sme aj boli v Iscare ale nam to nevyslo.Dakujem vam za rady.

mamartinka
1. mar 2013

@didi44 tomu nerozumiem.

dadli
1. mar 2013

@mamartinka ☹ to ma mrzi, no nadej umiera posledna, treba skusat dalej a ked sa neda a velmi tuzite po babatku, tak asi adopcia.

catherine275
1. mar 2013

@mamartinka didiho44 si vobec nevsimaj jeho rady sa radami ani nazvať nedajú... Hra sa na niečo čím nie je ale aj pre takých svieti slniecko ;)

muskabb
5. mar 2013

Aj tehotenstvu sa da pomoct ale v prvom rade je pozitivne myslenie a par veci k tomu a ide to 🙂
ak chces vediet viac mapis mi na slavka.muchova@gmail.com

ivulienka28
23. jún 2017

Ahojte...potrebovala by som poradiť...už dlhší čas sa snažíme o babatko, ale zatial ziadny výsledok...priatel bol aj na spermiogram a vraveli ze je v poriadku...ja som bola na laparoskopii kde mi zistili jeden vajcovod nefunkcny a druhy len ciastocne...a potvrdila sa aj endometrioza...bola som aj na prefukoch kde doktorka povedala ze pekne uvolnilo vajcovody ale aj tak nic....tak uz fakt neviem kde by mohol byt problem...mam v poriadku aj stitnu zlazu vsetky vysledky su v podstate ok....nema s tym niekto skusenosti kto by mi vedel poradit ako dalej????doktorka mi predpisala aj utrogestan aj clostylbegit aj estrofem ale popravde uz sa nechcem napchavat tymito liekmi....dakujem

cirilinka
3. máj 2019

Ahojte baby s priateľom sa už rok snažíme o miminko ale nedarí sa nám.Viete niečo dobré poradiť?dakujem