Otehotnenie pred menštruáciou

mojemenok
18. júl 2017

Dobrý deň🙂 chcela by som sa spýtať minuly mesiac sme sa pokúšali mat s priateľom svoj prvý sex, bolo to deň pred menštruáciou ale skončilo to pre mna bolesťou ( som panna) a on bol vo mne maximálne 2cm( k ejakulácii nedošlo) , menstruaciu som dostala na další deň od tohto snaženia, bola taká ako vždy bez jedinej ženy, no trz mi ďalšia menstruacia mešká už 7 dni, test som si robila 2. Deň meškania a vyšiel negatívny, robila som ho z ranného mocu a tento test si všetci chválili, veľmi sa bojím a je možné že je to zo stresu lebo stresujeme s priateľom veľmi a taktiež som 4. Deň na dovolenke. Myslite že by z toho mohlo niečo byt? Nechcem byt tehotná takto.
Mám 19 rokov

mojemenok
autor
18. júl 2017

*ženy----> zmeny

marusia12
18. júl 2017

@mojemenok určite nie si tehotná....

anika234
18. júl 2017

Vieš čo, myslím si že toho nebude asi žiadny potomok keďze to bol tvoj prvý sex a možno ti ani nepretrhol panensku blanu a ešte si povedala ze k ejakulatu nedošlo takže si myslím že toho nič nebude...

marusia12
18. júl 2017

@anika234 aj z prvého sexu sa dá otehotnieť a tak isto z toho, že jej neporušil blanu... vieš o tom? 😀 Samozrejme hovoríme o dokončenom styku...

mojemenok
autor
18. júl 2017

@anika234 @marusia12 tak tieklo mi trosku krvi na konci ale cely tento pokus trval možno 30 sekúnd a ešte si aj pred tým utrel predejakulacnu tekutinu ale samozrejme že potom jej bolo opäť trosku

marusia12
18. júl 2017

@mojemenok jednak záleží, či sa niečo dostalo dnu a po druhé, ak si medzitým už mala cyklus, tak nestresuj....

anika234
18. júl 2017

@marusia12 práve teraz píše jej priateľ a keďže muži moc do toho nevidia a keď moja milá uvidí čo som tu napísal tak ma asi zabije 😂😂 :/ ups, Mirka išla na wc a ja som jej pozrel na mobil s kým si píše, veď poznáte: Dôveruj ale preveruj! Aj za toto ma nebude as chváliť Čaute! 😂

mojemenok
autor
18. júl 2017

@marusia ďakujem krásne za upokojenie lebo vážne nedokážem myslieť na nič iné a som z toho na nervy tak snáď menstruacia čoskoro príde

marusia12
18. júl 2017

@anika234 už len po tom, že si jej pozrel do mobilu by som sa ja s tebou rozišla... sorry, ale toto sa nerobí.... tento vzťah evidentne nemá dlhé trvanie....

anika234
18. júl 2017

Sme spolu 5 rokov a nechala si pri mne telefón a ktomu aj odomknutý a my sme neni na takéto veci haklivý a dokonale si rozumieme, nepoznáš nás máme život plný smiechu a povedali sme si jedno a to že život je o väčších problémoch a nie o tom kto komu pozrie do mobilu

petra9517
18. júl 2017

Ste spolu 5 rokov a mali ste prvý '' sex'' pred mesiacom ? 😀 😀 to by som ja nedokázala 😀

mojemenok
autor
18. júl 2017

@petra9571 to písala anika ja nie

petra9517
18. júl 2017

Aha 🙂 prepáč

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre