Už rok sa snažíme a stále nič

ideapad
2. mar 2016

Prosím poraďte mi už rok sa snazime o miminko počas toho som bola 2krat operovana mala som cystu na vaječníku a mávam časte zápaly budem mať ešte miminko neviem co mame robiť poraďte nám.kde má ísť manžel a čo ako ja aké vyšetrenia mám postupit

malvina13
2. mar 2016

manžel môže zájsť k urologovi, a pýtať sa na spermiogram, aby ste mali istotu že on je v pohode..a ty sa musíš dostať z tých zapalov, a určite bude miminko. dnes je už vela možností, jednou aj umelé oplodnenie

ideapad
autor
2. mar 2016

No nemám skúsenosti a som mimo každý odporúča počítat si a všetko si pis meraj si teplotu...potrebujem rady

hors
2. mar 2016

Podla mna tvoj manzel ne vysetrenie ci ma spermie o.k potom ty si vyliec zapali dalsa vec je ta nemyslet nato tehotenstvoj je ak psych.zalezitost viem ocom hovorim:0) urcite to nesilte milujte sa len stym ze chcete nie ze a teras hopsneme a bude mimi takto to nefunguje musite byt psych.vyrovnany.Urcite pride ja som cakala pri prvom synovy 3 r a potom dcerku sme spravili neviem ako a teras cakame mimi bolo vplane ale bez toho natlkaku chcem:0) urcite budete mat len treba cas ak to nepojde klasicky tak to pojde umelim oplodnenim hlavne sa neboj a daj sa dokopy :0)

biokozmetika
2. mar 2016

nemam to z vlastnej skusenosti ale jednej znamej pomohli tabletky Agnucaston od Bionorica firmy. neviem kde to kupili (cosi sa mi mari ze v DE) ale dhodobo sa snazili a nedarilo sa a tak im ktosi odporucil toto a podarilo sa im. je to liek na prirodnej baze a sluzi na hormonalne vyrovananie v tele zeny (pomaha aj pri menstruacnych bolestiach, vykyvoch cyklu atd....) ale urcite odporucam prejst si vsetkymi vysetreniami a skusat a skusat...a hlavne byt v pohode pokial sa da 😉 drzim prsty!!!§

ideapad
autor
2. mar 2016

Už neviem čo mám robit

charity
2. mar 2016

@ideapad Cysta bola cokoladova? Mas teda aj endometriozu?

alchemilkazltozelena
2. mar 2016

@ideapad muz nech ide na spmg, mozte sa snazit kolko chcete, ak nema v poriadku spermie tak vam len zbytocne unika cas....cim skor pojde tym lepsie

ideapad
autor
2. mar 2016

Cystu neviem akú som mala pretože mi ju vyberali spolu s slepý črevom laparoskopicky a testy mi pred rokom robila a nič som nemala