Dva roky sa snažíme a stále nič. Čo máme robiť?

bubanikova
5. jún 2014

ahojte ... mam 25 rokou a berem duphaston bo mam nepravidelny cyclus , z manzelom sa snazime o babo us 2roky , ale stale nic
bola som u gynecologovy ale a povedal mi ze nic mi neje , vajecniky su porjatku a ze nevidi preco by som nemohla otehotnet manzel tak isto je zdravy
us neviem co mam robit , kupila som si tote testy co ukazu plodne dni ,, ale stale nic a tak isto som sa dopocula ze po sexe sa dava hore nohy ..
kedy ste mi mohly dat nejake tipy .. co mam robit na otehotnenie
by ste mi velmy pomohly ,, dakujem ,,

elina25
5. jún 2014

ked ma prísť príde,ale na silu sa nedá 😒

labajka
5. jún 2014

my sme sa snažili rok a pol, a tehotenstvo prišlo vtedy, ked sme mali úplne iné starosti, obaja nové zamestnanie, sťahovanie, predaj bytu v inom meste atď. skus hlavne ty robiť úplne iné veci ako doteraz., také, čo ťa zaujmú a pohltia naplno.........moje odporúčanie

moni244
5. jún 2014

skús zmeniť gynekologičku, 2 roky je dosť, nemusí byť problém vo vaječníkoch, môžeš mať zrasty na maternici, môže to byť hormonálny problém, treba urobiť komplexné vyšetrenie, alebo sa obráť na centrá, ktoré sa zaoberajú problematikou otehotnenia

gagik
5. jún 2014

super gramatika!!!

hviezdicka111
5. jún 2014

pravopis na urovni 😀 😀 a este aj cerstva registracia 😀 az zacinam pochybovat, ze ide o realny problem....

selema
5. jún 2014

@bubanikova a čo tak sa na všetko konečne vykašľať 😉 úplne vypnúť, nemyslieť na to, že chcete mimčo ... ísť niekde na dovolenku a venovať sa len jeden druhému, svojim záľubám a milovať sa preto, lebo sa ľúbite a nie preto, že chcete splodiť dieťa 😉 a uvidíš, že keď ten stres z vás opadne, budete konečne v pohode ... tak vtedy, keď to budete najmenej očakávať sa dočkáte // 😵
vážne, viem o čom hovorím 😉

yanni
5. jún 2014

@hviezdicka111 ja som optimistka. Mozno ze je cudzinka. 😉

@bubanikova zmen gynekologa a daj si urobit hormonalny rozbor a aj muz nech ide na spermiogram. Nemusi byt problem u teba, mozno ma muz problem.

victory1
5. jún 2014

@yanni ..cudzinka nenapise tote testy.... 😝 😀

sissy27
5. jún 2014

pošli muža na spermiogram a ďalšie vyšetrenia k lekárovi... a kým budete čakať na výsledky, tak sa douč pravopis, lebo asi nie som jediná, koho oči rozboleli 😅

haaaluska
5. jún 2014

gramatika z tej seriem a z tej otazky tiez.asi si tu otvorime vestiaren a budeme veštit.toto uz je cele na hlavu a celeeeee zle

zuzka_puska
5. jún 2014

no uplne najlepsie je riesit taketo problemy na modrom konikovi, fakt sranda 🙂 skus si obut ponozky, manzel nech si tiez necha ponozky, urcite otehotnies.... haha... ako prepacte, ale taketo otazky na vzdy pobavia....

emma_932
5. jún 2014

zuzka_puska ani nevies ako dobre radis - niekde som citala, ze zeny ked maju pri sexe ponozky, maju lepsi orgazmus 😉 😀

wewericiak
5. jún 2014

skús gynex - potravinový doplnok, možno pomôže. Veľa žien vďaka nemu otehotnelo. Užívať by ho mali obaja partneri.
http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/7-1-ENERGY-...