Vysadila som antikoncepciu a teraz mám problémy s menzesom

simca1702
1. okt 2014

Ahojte ,
v Januári 2014 som vysadila HAK rozhodla som tak na základe toho lebo mi zistil môj Dr. vírus HVP !!!
Môj problém je taký , že posledne mesiace mám strašne nepravidelný menzes! Neviem či to je vplyvom vysadenia HAK ?
V júli a auguste to bolo presne 15 dní čo mi menzes meškal , v júl som bola aj pri gynekológovi a ten mi povedal , že tehotná nie som a že ak mi menzes nepríde do mesiaca mám prísť znova , no menzes prišiel hneď na druhý deň po vyšetrení ! To isté bolo aj v auguste , počkala som 15 dní a menzes sa nakoniec dostavil ale urobilila som si test ,ktorí mi vždy vyšiel negatívny ! V septembri mi menzes meškal len 5 dni ale mala som ho len 2 dni ! Nechápem .... Včera som mala menzes dostať a znova nič ! Test negatívny :(
Neplánujeme dieťatko s priateľom ale ak by sa pošťastilo verím,že by sme sa tešili . Len neviem čo sa to deje v mojom tele ??!! 28.10 idem na preventívku k Dr. ale neviem či je dobre čakať až tak dlho !? Chcem sa opýtať či tu niekto nemá podobný problém s nepravidelným menzesom a ako by som to asi mala riešiť !!! ...
ĎAKUJEM za každú odpoveď !!!!

mentolka94
1. okt 2014

ja som vysadila pred pol rokom HAK a sa nepytaj,pol roka kazde tri tyzdne,potom dva mesiace vobec nic,tak menzes 6dni,ale brutal,po dvoch tyzdnoch jeden den krvacanie..a teraz cakam stvrty tyzden,co bude,zatial ani naznak,ze by mal prist...ale zrejme uz navstivim gynekologa...HAK mal jedinu vyhodu pre mnaˇ(okrem nechceneho tehotenstva)..menzes nacas ako hodinky...

meusicka
1. okt 2014

@simca1702
@mentolka94

zienky na upravu cyklu odporucam pit denne caj z rebricka obycajneho. caro tejto bylinky spociva v tom ze prikratky cyklus predlzi a pridlhy zase skrati. vie krvacanie zmiernit, ale aj vyvolat. ja sama som vysadila HAK a som zacala pit tento caj a nemozem sa stazovat. odkedy ho pijem, mam pravidelny a okrem toho nemam predmenstruacne problemy v podobe bolesti hlavy a brucha. a ms mam cca 3 dni, ostatne dni mam len spinenie. skuste ho pit. ja sama potrebujem mat svoj cyklus pod kontrolou nakolko ja uz mam tri dedticky 😀 hmm a este u mna bolo dovodom na vysadenie HAK; ze sa mi objavil tmavozeleny sekret z prisnikov ... neziaduci vedlajsi ucinok tabletky.... ma ho cca 1 z 1000, takze ked sa da radsej bez hak. a cyklus mam cca 29 dni, +- 1 den, takze sa to da v pohode.

mentolka94
1. okt 2014

@meusicka kupujes ho v lekarni?

meusicka
1. okt 2014

ano, v lekarni,
ja k nemu este pijem aj zihlavu na precistenie organizmu. po tom co mi sposobila hak len dufam, ze sa to casom zlepsi. bylinkami nepokazis nic 😉

madafi
1. okt 2014

alebo si kúp Vitolize pre ženy ja som nadmieru spokojná,ak chceš pošlem ti link 🙂 🙂 😉

luciferkax
1. okt 2014

ahoj..zihlava pomoze... ja som sa do roka dala do normalu..odniesla si to aj moja plet..prvy polrok som mala strasneee aknee... treba len dat cas a vydrzat...no but tebou tehotenstvo bu som o par mesiacov ak sa da pdlozila aby ti hormonalna nerovnovaha nerobila problemy

laskamoja123
2. okt 2014

tanquei najlepsie na upravu a ide o prirodný produkt, ja uzivam stale