Vysadila som antikoncepciu a mešká mi menzes

snehulienka1989
17. sep 2013

ahojte, v auguste som vysadila HAK po 3,5 roku brania, prvá MS sa dostavila 18. 8. teda klasicky ako keby som užívala HAK, tento mesiac mi však MS zatial neprišla..24.teho augusta sme mali pohlavný styk s manželom bez ochrany..(prvý pokus o bábätko) počas predchádzajúcej MS ma bolelo v podbrušku, MS skončila avšak bolesti v podbrušku pretrvávali viac ako 2 týždne ako keby som mala dostať opäť MS..k tomu sa pridružili aj kríže. MS mi však dodnes mešká. Par dní dozadu som si robila test, či náhodou nebudú dve //. (nedočkavosť, či to vyšlo) bola však len jedna. včera som si robila opäť test, vyšiel však zase negatívny.. predtym som mala cyklus 25dnový, na nete som čitala že po vysadení HAK lubi MS meškať..neviem však za akú dobu meškania sa mam zastaviť u gynekologa aby sme tú meškajúcu MS riešili..pôvodne som planovala ist ku gynekologovi vo štvrtok, to však budu len 4 dni čo mi mešká (28 dňový cyklus), nebude to skoro, že by ma poslal domov nech pridem až o týžden ak by MS neprišla?Je možnosť že by som bola tehotná aj napriek tomu že testy vyšli negatívne?Včera ma začali bolieť aj bradavky, a asi 3 dni ma počas dna niekoľko krát dolu zasvrbelo, nejaký extra výtok som však nezaregistrovala..kedže mam asi pol roka silnejší a gynekolog po vyšetreniach zistil že je všetko ok. prosim poradte..

mrkvicka12345
17. sep 2013

@snehulienka1989 to moze byt aj rozhadzany cyklus z hak 🙂 ja som to mala podobne 😀 trvalo par mesiacov, kym sa dostal do normalu 😀 ale moze byt aj tehu 😀 vyskusaj testnut..mne vysli pekne// uz 30dc, tak si myslim, ze nejaky citlivejsi testik by ti v pohode ukazal

snehulienka1989
autor
17. sep 2013

@mrkvicka12345 10.septembra som testla s baby top test-om a jedna čiarka..včera rano som testovala s rapiclearom..opäť len jedna.. a kedy by bolo najvhodnejšie navštíviť gynekologa? mam počkať ešte aspon týžden či?

mrkvicka12345
17. sep 2013

@snehulienka1989 urcite ano... 🙂 pockaj tyzden a uvidis...a inak aj ked mas citlivost rovnaku, byvaju spolahlivejsie kazetove testy...ja som taky maniak na testovanie, skusala som do tej istej vzorky rozne druhy, kazetovy vzdy ukazal silnejsie...a najlepsie mi ukazoval Via Med Baby test kazetovy...

mrkvicka12345
17. sep 2013

@snehulienka1989 inac mne po vysadeni meskali vyse troch tyzdnov...tak to moze byt aj tym...a nesla som s tym ani ku doktorke...ta ti da len vyvolavacku, pripadne dalsie hormony na upravu cyklu...a to som nechcela :-d tak som si pockala 😀

snehulienka1989
autor
17. sep 2013

@mrkvicka12345 diky 🙂 najradšej by som bola keby došla MS hned teraz nech viem na čom som a možme potom dalej snažilkovať 🙂

mrkvicka12345
17. sep 2013

to ti verim, ja som to tazko prezivala a hlavne teda tie prve cykly v ktorych sa nezadarilo...

snehulienka1989
autor
17. sep 2013

@mrkvicka12345 a po kolkych mesiacoch sa zaradilo ak sa možem spýtat..?

isabella22
17. sep 2013

@snehulienka1989 som asi na tom podobne v auguste som vysadila HAK pretože sme chceli s manzelom babatko...MS mi meskala dost dlho tak som bezala aj na gyndu,tam mi povedal ze nie som tehotna ze vajecniky mam v poriadku. Ze vraj to takto meskava,a vajecniky potrebuju sa vzchopit a dat tomu volny priebeh. Zatial mi pichol len vyvolavacku tak uvidime.

snehulienka1989
autor
17. sep 2013

@isabella22 a to ako dlho ti cca meškala kym si sa vybrala ku gynekologovi? ja by som sa tej vyvolávačke chcela vyhnuť, predsa len su to dalšie hormony ..ale ked nepride dobrovoľne tak to budem musiet takto asi riešiť.. 😒

isabella22
17. sep 2013

@snehulienka1989 No ale 3 tyzdne bars jako. Tak vyhnut som sa chcela aj ja ale skor som chcela vediet ako som na tom. Zacinam brat inofolic vraj dost pomaha 🙂

snehulienka1989
autor
17. sep 2013

@isabella22 a to je čo? to ti odporučil gynekolog či na nete? diky za info 🙂

isabella22
17. sep 2013

@snehulienka1989 je tu dost o tom napisane skus pohladat na forach...hej pomaha pri nepravidelnej menstruacii,pri pco,k dozrievaniu vajicok atd. 🙂 najprv som citala o tom na nete a pak gynekolog mi hovoril

pupavkaa
20. sep 2013

@snehulienka1989 ahoj mam podobny problem poslednu ms som mala 19.08. tiez po vysadeni hak ako keby som mala no teraz co som mala dostat tak neprisla ja som brala hak len tri mesiace chcem sa opytat ci tebe uz prisla alebo nie

snehulienka1989
autor
28. sep 2013

@pupavkaa ahoj no ešte stále nič..robila som si pred dvomi dňami další test pre istotu a negatívny...ostáva mi len čakať

pupavkaa
28. sep 2013

@snehulienka1989 hm tak to ja uz mam aj po ms konecne dostala som ju 22.

snehulienka1989
autor
28. sep 2013

@pupavkaa asi som si tu ms privolala..O 4 hodky na to mi prišla

pupavkaa
28. sep 2013

@snehulienka1989 tak super teda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre