Aké ste mali reakcie na MMR očkovanie?

emode
25. aug 2010

Naša pediatrička nám povedala, že by nemali byť žiadne reakcie a že je deťmi dobre znášaná, na 8. deň (včera) sa však u nás objavila teplota a dnes poobede už cez 38 st. Tak by som rada vedela, ako sa to prejavilo u Vás a hlavne ako dlho reakcia trvala. Ďakujem za odpovede.

psovod
10. feb 2017

@denisocka je možne sa skontaktovať?

denisocka
10. feb 2017

@psovod s kým ?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorucka
22. feb 2017

Pozerali ste si niekto do zdravotnej karty proti comu ste boli ockovani? Mna len zaujima co sa ockovalo okolo 80tich rokov lebo som pozerala svoju kartu a mam tam kadeco tak ma zaujima ze ake ste mali alebo mate nasledky po ockovani

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorucka
22. feb 2017

@peter952 Nasla som v karte taku karticku a je to tam krizom krazom popisane a neviem sa zorientovat ze kolko krat som bola vlastne preockovana proti vakcinam co tam mam napisane a este aj pismo kadejake Nasla som tam aj nieco polimyeitis ale nejak mi ujo googel najde zakazdim vakcinu polio ci tak nejak tak neviem ci je to ta vakcina co hladam ci co

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
22. feb 2017

@peter952 trochu osobna otazka, ale ty mas nejaky konkretny zdrav.problem, ktory pripisujes svojmu ockovaniu?

sun123
22. feb 2017

U nas po tyzdni vysyp bez teplot

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrianna23
22. feb 2017

@peter952 presne aj u mna to iste..alergie, astma...skoda reci...uz nikdy nijaka vakcina v mojej rodine nebude!

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka289
22. feb 2017

U nasich dvoch dcer ziadne neziaduce ucinky. Po ockovani ziadne reakcie, ani teploty...ziadne zmeny v imunite, alebo podobne. Jedna ma 5 a druha 2r.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka289
22. feb 2017

@peter952 a precco to pises mne? Hovorim, ze uz su davno po ockovani a su v pohode

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka289
22. feb 2017

Co viem ja, tak je stale minimum deti, pri ktorych nieco vypukne po ockovani....A su to choroby, ktore by vypukli tak ci tak v neskorsom veku. Ockovanie to len urychli. Vzdy sa snazim nezapajat do tychto diskusii, lebo sem aj tak vzdy prispievaju len ti, co su proti ockovaniu. Ja sa s nikym hadat nebudem...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvieta
22. feb 2017

@peter952

Čtrnáct studií z několika zemí, jež zahrnovaly dohromady několik milionů (!) dětí, nenašlo rozdíl ve výskytu autismu mezi očkovanými a neočkovanými.

http://www.hoschl.cz/?text=5009&lang=cz

Neviem, o čo sa ty opieraš vo svojom tvrdení, že autizmus je takmer výhradne záležitosť očkovaných detí.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvieta
22. feb 2017

@peter952 Spoj sa s tou kapacitou, on Ti najskôr odpovie na tieto otázky.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvieta
22. feb 2017

@peter952 Rob ako chceš, len tu nešír ničím podložené bludy.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
22. feb 2017

@peter952 tvoje dieta je zaockovane ...takze tu nevystupuj ako neockujuci ,kedze tvoje dieta ma protilatky ,ktore si jeho telo bude pamatat do koncs zivota ,aj keby sa nepreockovalo....
@kvieta toto co tu predvadza tento nick ,ktory ani nevie ,ze v hovnach konov su spory clostridii ,je uplna groteska ...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
22. feb 2017

@peter952 ake virusy su vo vykaloch napr.koni...no daj...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
22. feb 2017

@peter952 skoda ,ze mk nedokaze ukazat ako kvitne hlupost ...lebo by si bol riadne zakvitnuty....