Bolo vaše dieťa očkované v 2. mesiaci?

larnaca
28. nov 2013

ahojte, naša malá bola očkovaná presne v deň, kedy mala 2 mesiace - išlo o vakcínu, kt. sa štandardne podáva v 3. mesiaci + rotavírusy. Lekár tvrdí, že je to OK, no aj tak by ma zaujímalo, či má niekto podobnú skúsenosť. Ďakujem

prevenar
28. nov 2013

Osobne by som bol nedovercivy k informaciam , ktore mam od samotneho predavaca produktu , ktori sa mi snazi predat ..nech uz ide o cokolvek . ..a snazil by som sa najst informacie o danej veci z nezavisleho zdroja. https://www.modrykonik.sk/group/1799/ . informacie su, len si ich musis sama vo vlastnom zaujme nastudovat. drzim palec .

linda20111
28. nov 2013

ahoj, podla mna to nieje celkom OK, pretoze podla ockovacieho kalendara ktory je platny pre vsetkych lekarov sa ma ockovat ked ma dieta 3-4mesiace prvy krat. prikladam ti link http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_conten... A moj nazor, zrejme sa pomylil lekar, zle spocital mesiace a potom sa uz hambil ze sa pomylil tak sa nechcel priznat.

cicimon
28. nov 2013

uz s tym nic nespravis ale aspon pre buducnost si pozri kedy sa ma co ockovat..

domique
28. nov 2013

Ano ale diata narodene v Belgicku a podla Belgickeho ockovacieho kalendara. Len hexa bez rotavirusov.

sense
28. nov 2013

ano v 2., v 4. a v 6. mesiaci ....tak sa ockuje vo svajciarsku, ....

bralilienka
28. nov 2013

máš super lekára, najprv ti omylom predpíše iné mlieko (vo fotoblogu) a teraz toto? utekaj od neho, za 2 mesiaca u neho celkom slušný výkon. čo ak ti pomýli druhýkrát liek?

vevesh
28. nov 2013

ano, v nemecku je oficialne dane od 3. mesiaca zivota (cize 60+ dni) a potom s presne danym casovym odstupom, podla toho ako sa ockovala prva,kedze kazde dieta je tu ockovane inak (zalezi ako je dieta "fit" po zdravotnej stranke) 😉

albao
28. nov 2013

Zial dcerku mi ockovala v 9 tyzdni, vobec s nou nebola rec a ja som nejak nevladala odbit ju

milota164
30. nov 2013

pozri si presne ockovaci kalendar, aby si vedela. A ja osobne som odmietla vsetky kombinacie. Davali sme len po jednej vakcine vzdy ,ziadnu kombinaciu.