Čo je najlepšie po očkovaní?

katarina138
12. apr 2017

ahojte mamičky, dnes sme sa boli prvý krát očkovať. Sesternica mi poradila náplasti "dermaplic" to som nalepila na miesto očkovania ale maličká stále veľmi plače, zrejme ju to bolí. Máte skúsenosti s niečím čo ešte pomáha? ďakujem

evittam
13. apr 2017

@somavi Prepac,ale ty mas aky problem? Ze tu niekomu zakazujes prispievat a podobne. Toto je verejne forum a ak sa ti nepaci tak neries. A ty si cim konkretne pomohla.😂

prevenar
13. apr 2017

@evittam

uz len kybel zrna sem hodit a utekat 😉

anita
13. apr 2017

@judithd85 biela mágia a diabol???? Nejako to neide do kopy.....

somavi
13. apr 2017

@prevenar je ale ste sa s @evittam stretli 😊 No myslím , ze strašiť mamičku , ktorá dala zaočkovať svoje dieta , nie je ok ani fér . Prišli ste tu opäť len šíriť obavy a strach .

evittam
13. apr 2017

@somavi Nic som tu neprisla sirit a an nic nesirim a s nikym som sa nestretla. Len nemam rada podobnych ludi ako ty-nic k diskusii ale "pluje" okolo seba a vyhadzuje inych.....To je vsetko.

zuzana76
13. apr 2017

@evittam mna by zaujimalo co konkretne k diskusii povedal prevenar, taktiez nic

evittam
13. apr 2017

@zuzana76 Vyjadril svoj nazor a nikoho nevyhadzuje.

zuzana76
13. apr 2017

a ja som po ockovani davala tusim cipok paralen do zadku alebo nic

zuzana76
13. apr 2017

@evittam no vyhadzuje ludi z iných diskusii , resp. tem, ale ved ok a nazor nevyjadril k problemu, mamicka sa pytala konkretne na prípravok, ktory moze pouzit po ockovani, v jeho rade som nic take nevidela, tiez nechapem naco sa pcha do tem, kde vie ze je nevitaný

evittam
13. apr 2017

@zuzana76 Preco by mal byt nevitany? Lebo neockuje? Lebo ma iny nazor ako ty, Hanka,Betka?
Nechajme to tak-niekomu lezi v zaludku a uz si mysli,ze moze diktovat kde moze alebo nie niekto prispievat. Na co rype?! Ked nema co povedat. Cele je to smiesne...

zuzana76
13. apr 2017

@evittam ma iny nazor konkretne na tuto temu, tu mamicka zaockovala a pyta sa co am pozuit po ockovani, je kopec temkde sa rozobera ci ockovat ci neockovat, tam nech si drista , tu je jasne polozena otazka, odpoved na nu som od neho nevidela