Dáte sa zaočkovať proti Covid 19?

kikuska111
1. okt 2020

Date sa zaočkovat na covid 19 ???
Ďakujem 🙂
Ake mi doporučite nepovinne očkovanie pre dospelych a detičky ?? 🙂 ďakujem ...

Diskusia je zavádzajúca
Je možné, že diskusia obsahuje príspevky, ktoré sú zavádzajúce (obsahujú klamlivé informácie alebo úmyselne poupravené fakty) a sú vytvorené za účelom manipulácie alebo šírenia strachu a paniky.
tepka
1. okt 2020

@shee11 od doktora😉

tepka
23. dec 2020

@shee11 z prirodzenej imunity...cize z vakciny je vzdy mensia imunita alebo protilatky kedze je virus oslabeny a dokonca ked mutuje ako po prekonani choroby kde sa nastartuje imunitny system ...je to kazdeho vec ci sa da ale ja sa nebudem davat vecne pri kazdom type virusu ci covidu to by sme dopadli🤔👎k tomu mame xy dalsich...to by sme boli ako kury nastopane vakcinami ...za mna nie proste...kazdy ma nazor svoj

queen_mary
24. dec 2020

@tepka pani studovana imunologicka a virologicka sa ozvala 😆

shee11
24. dec 2020

@tepka z vakcíny je vždy menšia imunita. Dobre. Veľa šťastia . Pokojné sviatky.

ckatka
24. dec 2020

Odpoveď na otázku autorky.
Áno, dáme. Chceme normálne žiť a nebáť sa.
Manžel je lekár a dá sa medzi prvými. Dobrovoľne a vedome. Vie co je to za vakcína a aký má mechanizmus. Nie je o nič rizikovejsia než povinná vakcína proti osypkam napr. A je to na nejakom princípe ( vysvetľoval mi to zrovna dnes...), ze sa nemusíme naozaj báť.
My v blízkej rodine covid máme...A dosť nepekne stavy aj u mladých ľudí a športovcov....Takže skúsenosť tam je taka aká je a my sa dáme teda. Vraj pre verejnosť to však.skor ako okolo veľkej noci nebude. Zdravotníci už snáď medzi sviatkami.

queen_mary
24. dec 2020

@ckatka presne. Ono na nete clovek si clovek vie najst aj presne zlozenie, tiez som to citala. Nebudem to tu teraz pisat lebo si to presne nepamatam, ale nejake 4 zlozky, nkrmalne vsetko vysvetlene,...

tepka
4. jan 2021

@queen_mary ja som neni imunolog ani virolog ak chcete nazory nech sa paci mate xy zdrojov a informacii ...kazdy ma svoj nazor dokonca aj zdravotnici a doktori jeden sa da druhy nie a to neznamena ze je zly doktor je to nepovinne cize kazdy ma pravo sa rozhodnut podla svojich dostupnych informacii a svojho vedomia a svedomia na to nemusim byt ani virolog...milujem vety takehoto tipu ked si niekto napise svoj nazor a myslim ze viem toho viac kedze sa pohybujem v zdravotnictve ako vy mila pani/slecna s tymto ukoncujem veskeru debatu lebo to nema vyznam hned urazat ludi toto si vyprosim.peknu debatu prajem.

anukha
30. jan 2021

@queen_mary to je zaujimave, ze vy si viete najst zlozenie vakciny na internete, to mate asi nejaky specialny internet? 🤷‍♀️ Mozete mi teda zdielat nejaky relevantny link? Kedze aj renomovani fr profesori tvrdia, ze nikto v podstate nevie, co v tej vakcine je...

queen_mary
30. jan 2021

@anukha trvalo mi to asi 4 sekundy. Ale ak hladate super tajne ingredience ktore niekto odhalil a treba to zfirlat kym nezmazu, tak nepomozem 🤷‍♀️

anukha
30. jan 2021

@queen_mary to si ako vazne myslite, ze toto je zlozenie vakciny? Ok takze citujem ze vakcina neobsahuje ziadny zivy virus, potom cituju nejake inaktivne "bezne" komponenty + tak isto male mnozstvo dalsich ingrediencii. Takze si to zhrnme, napisali, ze vakcina neobsahuje ziadny zivy virus, no len teda aky vobec neobsahuje, to sa nedozvieme, nie je to totiz specifikovane, a male mnozstvo dalsich ingrediencii je teda tiez celkom vagne... takze ano trvalo vam asi 4 sekundy najst odpoved, ktora mozno postaci vam, ale mne a mnohym dalsim ludom NIE.

queen_mary
30. jan 2021

@anukha dobre teda 😅 mne to uplne staci.

anukha
30. jan 2021

@queen_mary tak vela stastia prajem pri zucastneni sa tohto masoveho experimentu, snad budete mat stastny los.

queen_mary
30. jan 2021

@anukha dikicko 🙂

322sima123
7. feb 2021

@kikuska111 mame dôkazy ze je to riadne svinstvo.. napr tato nova rRNA vakcina ,,proti covidu''obsahuje aj bunky z potratenych deti... a rna zasahuje aj do tela do genov a nevieme co spôsobuje. Ludia z celeho sveta hlasia veelmi negativne ucinky az smrt.. sak preco by vyvojari nechceli niest zodpocednost za tieto nevyskusane vakciny??? Hnus

shee11
8. feb 2021

@322sima123 omg 🙈

patrishapat
12. feb 2021

Proti covid nikdy a taktiež žiadne nepovinné

vak_inujpreveruj
6. máj 2021

Podľa zistených informácii VAKCÍNY NIE SÚ fejk (zdroj: https://www.slovenskoproticovidu.sk/sk/vsetko-o...
https://www.slovenskoproticovidu.sk/sk/vsetko-o...
https://www.procare.sk/koronavirus/
Ak s nami, a odborníkmi, súhlasíš - Preveruj Vakcínuj!

322sima123
6. máj 2021

@vak_inujpreveruj nechcela by s9m mat na zodpovednosti a svedomi tolko ludskych zivotov ako vam podobny ludia... dufam ze to robite lebo neviete pravdu.. ak nie tak ste ubohy

vak_inujpreveruj
7. máj 2021

@322sima123 ďakujeme za názor, a ak smieme vedieť aká ja pravda? Prečo tomu neveríte? Z akých zdrojov Vy vychádzate?

322sima123
7. máj 2021

@vak_inujpreveruj mozte si pozriet prispevky hore v tejto diskusii, tam pisem preco neverim tejto podlej a umelo vytvorenej pandemii a ani ockovaniu..

shee11
7. máj 2021

Ved dnes už hociaka priemerná mamička zo Slovenska vie pravdu, aku ani vedci nevedia!!! 😃

vak_inujpreveruj
8. máj 2021

Podľa štatistického úradu slovenskej republiky zomrelo na Slovensku takmer o 50% viac ľudí ako pred pandémiou (zdroj: https://dennikn.sk/minuta/2377692/?ref=pop&fbcl...) ak chceme aby čísla úmrtí klesali je potrebné byť dobre informovaný a nebáť sa vakcín.

322sima123
9. máj 2021

@shee11 vedci aj doktori mnohí vedia ale peniazky su peniazky 😉 alebo vyhrazky..

322sima123
9. máj 2021

@vak_inujpreveruj čísla úmrtí ešte len budú stúpať po tejto fajnovej vakcinácii... 😉 tak ako sa to snažia už zamlčať po celom svete..

shee11
9. máj 2021

@322sima123 ja mám iné vysvetlenie. Volá sa to sto krát nič umorilo vola. Možno to začalo pár dezinfostrankami, pár konšpiwebmi. Odvtedy vždy keď zapnete FB tak sa vám tam zjavujú bombastické titulky z alternatívnych webov. Už tam vlastne ani nič iné nemáte, lebo tak FB funguje. Ste v skupinách kde sa názorovo podporujete a ubezpečuje o svojej pravde. Váš mozog sa zmenil. Kriticke myslenie zmizlo. Vedu čísla a fakty ignorujete. Hypotézy neoverujete. Veď načo, všetko do seba zapadá.A keď náhodou ľudia nezacnu po vakcinacii hromade umierať, nájdete si niečo iné, čo je za tým. Teraz už len rozmýšľať , ako z toho von.

322sima123
9. máj 2021

@shee11 prave u ludi ako ste vy je kriticke myslenie tabu.. zrat vsetko z TV je samovražda. Ja sa neriadim jednou informaciou z fb, ale si to pozeram z viacerych stran, prepacte ale je to smiesne ze nazyvate cierne bielym a biele ciernym... :D aj smutne samozrejme

322sima123
9. máj 2021

@shee11 ja vdaka Bohu nemusim rozmyslat ako z toho von, lebo nemam z coho sa von hrabat- lebo som sa do tych vasich testovaciek, nahubkov a ockovania ani nezaplietla... 🙂

shee11
9. máj 2021

@322sima123 super gratulujem. Všetci rizikovi chorí, starší ohrození ľudia vám musia byť vďační za vás nadhľad. Ale ja tvrdím, nikto z nás nebude večne mlady a zdravy. Raz budeme na strane tých slabých a ohrozených a potom nám nepomôže rozčuľovať sa nad neohladuplnostou a bezcitnostou mladých. Keď sme si ich to my naučili. Mimochodom, nehovorila som nikde o médiách. Hovorila som o vede, výskumoch, dátach a faktoch. 😉

daria337
7. feb 2023

@322sima123 Keď máte takú prácu,že ste sa nemuseli dať testovať.
Ja by som sa nedostala do roboty,keby som nebola otestovaná.