• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je očkovanie detí nebezpečné?

(zamknutá)
2. apríla 2017 
@sanym celiakia sa berie v internom a to som mala ,takže máš smolu plus ju máme v rodine a aj známej malá ju má ....ak vieš viac napíš ...ja píšem realitu a mamička to určite počula aj od dr....kľudne jej doplň info ...sama som zvedavá....
18. dec 2013 o 12:20  • Odpovedz
@aristka rada jej odpoviem v téme na to určenej, ale bez tvojej účasti ak sa nenahneváš. :slight_smile:
18. dec 2013 o 12:30  • Odpovedz
@sanym vyhýbaš sa a neviem asi myslíš skupinu neočko ...no to si potom neprečítam ....ja sa nehnevám len spochybňuješ ,čo hovorím a pritom sem nič nedáš a skrývaš sa za skupinu ...no čo už ,je to tvoja voľba ....a ak je v nesúhlase ,tak sa nečudujem ,tam je každý anonym múdrejší ako dr......,len smola vit.C nepomôže...
18. dec 2013 o 12:32  • Odpovedz
@aristka kľud, myslela som tému venovenú celiakii, ja sa skrývať naozaj nepotrebujem. Ale v jednom máš pravdu - tebe je v niektorých prípadoch lepšie sa vyhnúť. :slight_smile:
18. dec 2013 o 12:46  • Odpovedz
@sanym ešte poviem bu bu ... :grinning:
18. dec 2013 o 12:46  • Odpovedz
@aristka bojím, bojím... :grinning:
18. dec 2013 o 12:47  • Odpovedz
18. dec 2013 o 12:48  • Odpovedz
@aristka myslim, ze tento zaklad vie kazdy, nemusis tu vysvetlovat, ako funguje obranny mechanizmus. a ked uz, tak radsej im vysvetli, ake rozne cesty pre vstup mikroorganizmov su mozne a hlavne aky je v tom rozdiel, ked sa do krvicky dostane bacilik ustockami, nostekom, cez svalik, cez zilku a pod. :wink:
18. dec 2013 o 12:50  • Odpovedz
@tara bolo to už vysvetlované niekoľkokrát v téme očko a neočko a nebudem sa opakovať a neviem či ten základ ovláda každý ,lebo ja to hovorím ako svojmu synovi 10 ročnému ,ktorý teraz preberá ľudské telo a vysvetlím pochopiteľne a jednoducho a nebudem tu hovoriť celú anatómiu a mechanizmus až na bunkovej výmene lebo kto s tým nerobí je mu to nanič plus nepochopí....ak niečo máš pridaj a nerozoberaj moju krvičku.... :wink:
18. dec 2013 o 12:54  • Odpovedz
@aristka predychaj :sunglasses:
18. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz
@tara a čo mám predýchať ja nerodím...a dýcham kľudne....mám normopnoe.....
18. dec 2013 o 14:07  • Odpovedz
@aristka tak som rada, ze vitalne funkcie su OK.
18. dec 2013 o 14:19  • Odpovedz
@aristka ak si studovala medicinu alebo veterinu, mala by si ovladat anglicky jazyk. Nasla som nieco specialne pre Teba: http://www.whale.to/v/suppressed_study2.html
18. dec 2013 o 16:26  • Odpovedz
@bammbi neštudovala :slight_smile: je sestrička
18. dec 2013 o 17:51  • Odpovedz
:slight_smile: tak uz potom mam jasno...:slight_smile: jednu taku ma nasa pediatricka v ambulancii, dost casto ju predbehne s urcenim diagnozy...
lucim sa a prajem vsetkym vsetko dobre...
18. dec 2013 o 23:40  • Odpovedz
@sanym ty vieš čo som študovala ,to je vtip....
19. dec 2013 o 00:33  • Odpovedz
@bammbi po prvé nevieš čo robím ,bola som tu nazvaná už hocičím a ak by som to sem napísala zabralo by to celú stranu a bohužiaľ je to anonymné fórum a nie som povinná sa spovedať čo som študovala a čo robím ,ale svojich kolegov sa budem zastávať ,pretože vďaka nim chodí veľa ľudí po tomto štáte ,ktorý by tu neboli ..takže buď láskavá nedehonestuj niekoho koho nepoznáš a absolútne ani len netušíš čo obnáša jeho práca či po stránke vzdelania alebo v práci ....bohužiaľ zas sa ukazuje ,že keď dochádzajú argumenty ,nastanú útoky si v neočku neviem koľko a rýchlo si sa podučila ....,ale bohužiaľ ani rady itečkára ,ktorý má väčšie vedomosti z googlu ako hocijaká aj sestra z ambulancie ,ti tvojmu malému nepomôžu a budeš musieť ísť dr.a možno k diétnej sestre naučiť sa veci riešiť či diéta alebo iný problém a potom mysli na to ako si tu hrdinsky o nich obtieraš pusu ...... :wink:
19. dec 2013 o 00:51  • Odpovedz
@aristka písala si v inej diskusii, že si sestra na ARE (už to raz niekto aj kopíroval), takže vychádzam z domnienky že si pravdopisná :slight_smile:
19. dec 2013 o 06:30  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. dec 2013 o 09:01 • mano5
@aristka pre pripomenutie a aby si ma opäť neobvinila z klamstva citácia z tvojho príspevku zo dňa 4. 4. , 16.20. "...ja pracujem ako anesteziologická sestra..." http://www.modrykonik.sk/forum/porod/sekcia-bez-celkovej-narkozy-v-spanku/
Ja neviem, ty sa za svoje vzdelanie a prácu hanbíš? Veď keď nechcem, aby sa na fóre vedelo aké mám vzdelanie a zamestnanie, nebudem to do verejnej témy písať. :confused:
19. dec 2013 o 09:32  • Odpovedz
@sanym no a je to tu, odomna pytala info, kde pracujem a co som studovala a ked som nenapisala, tak zacala pisat, ze asi predavacku ovocia a zeleniny :sweat_smile: aj to je praca a vazim si aj takych ludi, ktori to robia. bez nich by som nemala ovocie a zeleninu, ked svokre dojdu zasoby :grinning: ale k veci. sestricky zvyknu velmi mudrovat a priklanam sa aj k nazoru, ze je troll, ako ju odhalil manof. iba oni vedia takto urazat a skritizovat vsetky aj oficialne zdroje. a IT-ckar, ako nazvala manofa by si zasluzil uz davno titul MUDr., za to, co vsetko vie a ako sa vyzna v suvislostiach. :wink: ale na co by ti bol manof, vsak? potom by si musel pichat vcielky a chodit na "nutene" exoticke dovolenky.
19. dec 2013 o 09:52  • Odpovedz
@bammbi to bolo dobre. u prvej pediatricky to tiez tak bolo, sestricka predbehla doktorku len taky fukot. teraz je to opacne, sestricka s nami suhlasi a doktorka si vystavuje plagatiky v cakarni o super prevenare.
19. dec 2013 o 09:53  • Odpovedz
@bammbi vyborna studia. super! :wink:
19. dec 2013 o 09:56  • Odpovedz
@bammbi vakcina proti hepatitide B - zlocin proti detom :cry: dobre to pomenovali. ale nie len ta, ale vsetky su zlocinom.
19. dec 2013 o 10:08  • Odpovedz
@bammbi Az teraz som si to precital - dost dobreee. Som zvedavy, co najdu (sposobuju) v dalsich vakcinach tak o 2-3 roky.
19. dec 2013 o 10:21  • Odpovedz
@tara ano boli sme u neurologa a bol maly na EEG a potvrdil nam to ze to zahladenie je epilepsia a uz bere aj lieky.
19. dec 2013 o 12:09  • Odpovedz
@anima9 Ahoj. ano mame to zdiagnistikovane boli sme na EEG a tam mu to potvrdili ze ma epi.
Neurolog sam povedal ze to moze byt AJ od ockovania, podotikam ze maly bol jak rybicka a nikdy nebol chory ani anginu ani nic az po ockovani dostal teploti a vsimli sme si ze sa zahladieva do prazdna a uz sme sli k doktorvy ktory nam potvrdil najhordie.
Ano lieky uz berie DEPAKINE.
A podotykam ze nemal ani ziadny uraz ani stres ani ho netlcieme po hlave ako sa tu jedna dotycna vyjadrovala!!
19. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz
@aaron2007 pozrela som od toho príbalový leták a poviem ti teda, to je iný nárez.- tie nežiadúce účinky....obličky, pečeň, u matiek, ktoré užívali liek- až autistické deti.....fu ked si predstavím, že má 6 rokov. :confused: ....A ešte sa chcem spýtať, uviedli ti príčinu do zdrav. záznamu, alebo zametajú......?? :unamused:
19. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz
@nikimax kazdy liek, uzivany dlhodobo a pravidelne, sposobuje dalsie zdravotne problemy. a lekari tomu hovoria liecba :confused:
19. dec 2013 o 15:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.