Je očkovanie detí nebezpečné?

otrivinkajanka
18. jún 2008

Ahojte baby v pondelok som na markize pozerala palbu a davali tam reportaz o ockovani deti ake je to nebezpecne som z toho v pomykove a v soku co sa vsetko moze detom stat ked ho zaockuju hovorili tam matky deti co im ockovali deti,ze dostali z toho cukrovku a podobne a hovorili tam lekari a odbornici,ze je to riziko a ze kazdym ockovanim nastava v tele reakcia a opuch mozgu ze je to len trik na rodicov vytiahnut nam z penazeniek peniaze aj proti pneumokokom,ze to tu nikdy nebolo a ze to je dosledok ockovania 8 jula idem s dcerkou na ockovanie v druhom roku,ale mam z toho zmiesane pocity 😒 co si o tom myslite vy?

lauritka
1. apr 2017

David Ayoub, MD, is a radiologist at the Memorial Medical Center in Springfield, Illinois

Source

So what does Radiology have to do with autism? Well, nothing.

What medical skills could Ayoub, as a trained Radiologist, bring to the field of autism? None.

No matter, maybe Ayoub has published some good science about autism or mercury?

Well, no – Ayoub MD, has (count ’em) five entries on PubMed, none of which touch on either autism or mercury. His last paper (on digital imaging) was published in 1997.

lauritka
1. apr 2017

takže je to pre zadubencov ako si nas nazval 😉 a máme verit tym tvojim pseudo odbornikom ? uffff

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

nie tu ide o to že predhadzuješ absolutne nerelevatne zdroje a ludi, ktorych si beriete do ust boli bud podvodnici, psedo vedci, klamari alebo neodbornici. Ti sa čo najmenej maju čo vyjadratovat ku vakcinam a balamutit ludom hlavy. typicke pre AV. same vedecky a medicinsky nepodložene fakty a zdroje. Nech sa rodičia radia s pediatrom a odbornikmi o možných rizikách a nech nečitaju tieto strašne vyplody na nete. Viete si to všetko velmi krasne prekrutit podla seba.

lauritka
1. apr 2017

@peter952 ESTE RAZ diabtes NIE JE v pribalovom letaku spomenuty.

basena001
1. apr 2017

@peter952 nejdem reagovať na všetky bludy,ktoré tu píšeš,ale trieskať niečo o tom,že tehotnej vyjde HIV + a po pôrode HIV -....To snáď nie! To ti dúfam naozaj nikto neverí.Ja som bola tehotná 2x,testy na HIV mi boli robené pred sekciami a HIV poz.som rozhodne nebola.Ale to bude asi tým,že má testovali 'prave v tom' labaku,kde testy vždy vyjdú negatívne.v inom by som ich určite podľa tvojej teórie pocas tehotenstva mala pozitívne.Ja naozaj reagujem vo fórach malo,ale teda na tento tvoj extra blud mi nedalo nereagovať.a na tie ďalšie bludy už reagovane aj tak bolo.

lauritka
1. apr 2017

http://www.liekinfo.sk/liek-priorix-plv-iol-1x0...

https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/pri...

a ani by to neuviedli, lebo to žiadna doterajšia študia nedokázala.

lauritka
1. apr 2017

a v americkom letaku, čim sa tak rad ohaánaš je toto : !
"The following adverse reactions are listed in decreasing order of severity, without regard to causality, within each body system category and have been reported during clinical trials". Takže v príbalovom letáku sa neudáva cukrovka ako ochorenie po tomto očkovaní. Udáva sa jej výskyt ako vedľajšia nežiadúca reakcia v čase, ktorý sa sledoval po očkovaní. Uviedli tam pravdu. Ale očkovanie ako príčinu vzniku neuvádzajú.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

@peter952 čitaj vyššie !

bluka2
1. apr 2017

Ou toto ani nemoze byt pravda, co tu citam o HIV/AIDS.... Pre mna tato tema vyhrala v tom, kde som sa docitala najvacsiu absurditu... A konkurencia je tu vysoka 😉

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
senta_sofia
1. apr 2017

@lauritka ten Ayoub vytiahol myslim thiomerzal vo vakcinach,ktory ked sa stal Arnie guvernerom zakazal a cuduj sa svete, aj tak pocet autistov neklesal, prave naopak

zoana
1. apr 2017

@lauritka ahoj, mohla by si mi prosím vysvetliť ako je myslená tá veta: "Udáva sa jej výskyt ako vedľajšia nežiadúca reakcia v čase, ktorý sa sledoval po očkovaní."

To akože v čase po očkovaní niekto dostal cukrovku, ale výrobca vakcíny vie, že to nemá súvis s vakcináciu? Uviedol to tam len ako informáciu?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
senta_sofia
1. apr 2017

@peter952 thiomerzal je ortut

basena001
1. apr 2017

@peter952 pokojne.viem,čo je falošná pozitivita.A je mi jasné,že v prípade tehu (ale nie len)falošná pozitivita tzv.prvotnych testov moze byt pritomna.ale,ak sa takáto pozitivita objaví,nasledujú komplexné špecifické testy,ktoré ju buď potvrdia,alebo vyvratia.takze,ak (tebe?)jeden labak vykázal pozitivita,potom ti nepochybne boli odporučene komplexné testy a tie si buď absolvoval a vieš,či si pozit.al.negat.,alebo si ich zo strachu ignoroval a teraz radšej nevieš,na com si.

Inak,rozumiem ti.Ak je niekto v neistote,z množstva argumentov si vyberá práve tie,ktoré ho skôr utvrdila v tom, že všetko je ok.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basena001
1. apr 2017

@peter952 BTW teraz som si klikla aj ten link,ktorý si pridal v reakcii na mna.a tam ta mamička sama píše o istom riziku pozitivity prvotných testov.a tiež o následných ďalších absolvovaných testoch,kt.HIV def.potvrdia,resp.vyvratia.Ale to už asi pre teba nebolo zaujímavé skopírovať do komentu.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basena001
1. apr 2017

@peter952 v bludoch ti konkurovať nemienim. A je mi fuk,ako žiješ.Len obcas ani na takomto fóre nedokazem ignorovať absurdné komenty. Len dufam,že sa osobne nepozname. (Predpokladám,že v to dufas tiež.)

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basena001
1. apr 2017

@peter952 v pohode.ja si to studovat nemusim.mne žiaden labak HIV pozit.nevykazal.A vôbec to nemyslím ironicky.Hladas,čo potrebuješ.A vždy nájdeš niečo,čo to,čo potrebuješ počuť,potvrdí.a v takom prípade je fuk,akú relevantnosť to má.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz