Kto nedal zaočkovať dieťa z okolia Trenčína?

liviadanova
14. feb 2012

Vopred ďakujem!

adriana7
14. feb 2012

haló hahaha, haló hohoho 😵 ak chceš,napíš ip, pa

liviadanova
autor
15. feb 2012

@adriana7 🙂 🙂 🙂

kbeata
15. feb 2012

ste len dve??? 😉

abbey1
16. feb 2012

@kbeata Ale kde. Je ich kopa. My sme kúsok vedľa v inom okrese. 😀

kbeata
16. feb 2012

@abbey1 jasne,to je dobre 😉

lubikaf
2. sep 2012

kocky nasla som nahodou tuto temu, ja sa tiez chystam neockovat. ak ste niektora uz boli na ruvz, nemozte napisat, ako to tam prebiehalo? dakujem 😉
@liviadanova
@adriana7

jajatko
7. okt 2012

ahojte zienky
@lubikaf
@kbeata
@abbey1
@liviadanova
aj ja mam otazky ohladom ockovania - vlastne skor neockovania a tych dosledkov na ruvz. ak si najdete trolinku casu napiste mi prosim ako to prebieha, dakujem 😉

abbey1
7. okt 2012

@jajatko Zbehni do témy Nesúhlas s povinným očkovaním. Tam sme naše skúsenossti s úradmi bohato popísali. Pobavíš sa a zaplačeš. Dosť záleží aj, kde ťa budú riešiť.

lubikaf
7. okt 2012

@abbey1 tu temu si chodim citat a mas pravdu, je to na zaplakanie. ja som napisala sem len kvoli tomu, lebo patrim pod Trencin, tak som chcela vediet konkretne skusenosti s tymto ruvz.

@jajatko ja sa este len chystam odmietnut tretiu hexu a pneumokoky a to nas caka az o pol roka, takze ja som este na ziadnom urade nebola 😉

jankadrevenakova
28. jan 2013

@adriana7
@liviadanova
@abbey1
@kbeata
@jajatko
@abbey1
@lubikaf ahojte mamicky moju malu chcela doktorka zaockovat nedalasom ju ale chce podpisat papier ktory jej nechcem podpisat lebo som citala ze jej to nemusim podpisat je tu nejaka mamicka co to nepodpisala ?

hajanka
29. jan 2013

@jajatko @jankadrevenakova ahoj,
napis IP na nick prevenar priamo tu https://www.modrykonik.sk/interna-posta/nova-sp... a poziadaj o zaradenie do sukromnej diskusie v ktorej riesime neockovanie (vsetko okolo neho),

alebo mozes vstupit do verejnej skupiny --> klikom na fotoblogy, po lavej strane si vyber ---> "zoznam skupin" a ----> "Nesúhlas s povinným očkovaním a riziká očkovania"

liviadanova
autor
29. jan 2013

@jankadrevenakova Ahoj, áno nepodpísala som to, daj sa do skupiny a povieme si viac, prípadne IP.

jankadrevenakova
29. jan 2013

ok dakujem lebo nasa doktorka...

chovancova27
29. jan 2013

my nemáme MMR, stará turá🙂

adriana7
1. feb 2013

@jankadrevenakova , môžeš nahodiť aj taktiku, že jej tam napíšeš, že nerozumieš právnej formulácii a právnemu dôsledku daného textu a podpíšeš sa 😀

jankadrevenakova
1. feb 2013

@adriana7 jejej tak toto ma nenapadlo

kbeata
7. feb 2013

@jankadrevenakova az teraz reagujem🙂,odpisal ti niekto?mas nieco nove?

jankadrevenakova
8. feb 2013

@kbeata nie nemam nic nove

1909viktoria
8. feb 2013

ahojte ja som tiež odmietla povinné očkovanie.....a nič som nepodpisovala, nemajú na to pravo

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikaaaaa
26. apr 2013

@chovancova27 a bola si už predvolana na ruvz v TN?

chovancova27
26. apr 2013

@monikaaaaa zatiaľ nie... dúfam že ani nebudem 😀 😀

silviapotocna
21. máj 2013

ahojte,
my spadame pod RUVZ Trencin, boli sme tam predvolani tusim pred rokom, uradnicka, ktora nas mala na starosti bola sympaticka. Formalne si musela splnit povinnost a odprednasat nam ako treba ockovat a akym rizikam vystavujeme svoje dieta ak neockujeme. My sme jej predlozili nase pisomne stanovisko, strucne povedali svoje dovody, preco chceme odklad ockovania (medzitym sme rozhodnutie o odklade zmenili na rozhodnutie o neockovani) ,podpisali sme jej papiere a bolo vybavene.
Su nazory typu "nic nepodpisovat" - ok, kto chce nech nepodpise, ale ja som toho nazoru, ze ked si za rozhodnutim neockovat stojim, tak to aj podpisem.
Ak by som si tuto navstevu na RUVZ este v buducnosti zopakovala (co sa moze stat, pretoze nebudeme ockovat ani dalsie deti), tak by som pravdepodobne k svojim podpisom dokumentov pripisala nejaky svoj komentar.
Pokutu sme zatial nedostali, kedze nas stale eviduju ako odklad ockovania.

digysa
30. máj 2013

@dida38 a co je zle na tejto diskusii? Musi sa este vytvorit aj skupina??? ....toto je uz duplicitna tema......

maminuska
9. jún 2013

ahojte máte niekto skúsenosti s Mudr.Gavendom v TN ak by som odmietla očkovať ?