• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
tak ono je to i logické, že vakcína je nápor na tělo..a pokud má v sobě člověk vir..a dostane vir ještě jiný, tak mnohý organismus to neunese..a ta skrytá nemoc se spustí :confused: proto by se nemělo očkovat ani dítě s rýmou...i když očkovací stanice tvrdí, že to přece vůůůůůbec nevadí :rolling_eyes:
29. apr 2009 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz
Mimochodom tiež poznám jedného chlapčeka ako váš, tiež sa do 1,5 roka vyvíjal normálne, teda až nadnormálne :pensive: :pensive: a žiadne predispozície v rodine nemajú.
29. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz
barborka,dcera ma vsetky povinne/a niekolko nepovinnych ockovani/nakolko su to osobne udaje,nie som povinna ti ich tu vypisovat :wink: :slight_smile:
a nakolko sa od 1.1.2009 upravoval ockovaci kalendar,tak sme vsetky ockovania stihli este v starom roku. :wink: nikdy nemala ziadne "ockovacie posuvacky" ,a aj ako alergik ich bez problemov vsetky zvladla:wink: :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz
my měli posunutou 2.hexu kvůli zhnisaném ramínku po TBC :rolling_eyes: ..a ten máme posunutou 4. hexu kvůli rýmě..a možná si pak ještě něco vymyslim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz
roasha • 1d • Dnes o 13:32

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš blovitC,mne to je fuk,ja som dala ten link,aby boli mamicky v obraze,ze za sirenie poplasnych sprav sa nesu aj "dosledky"

áno, mnoho detí už nesie dôsledky za to, že ich rodičia DALI zaočkovať!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Nemôžem si pomôcť. ale často mám pocit, že v našej spoločnosti mi niečo smrdí a najčastejšie je to lobing firiem (napr. farmaceutických) a hra na city priemerného občana, ktorý si často bohužiaľ myslí, že vláda a politici to myslia s ním dobre. Napr. aj tá neslávna reklama na neúčinný prevenar nakoniec bola označená za nefér.
29. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz
roasha, citala som ten link, co si poslala...a hned musim oponovat, lebo som prechadzala pubmed pred par dnami, lebo som sa snazila najst nieco o autizme a mmr a nasla som aj studie o tom,ze autizmus moze byt na podklade autoimunity voci osypkovym vakcinam..takze ziadne take, ze ani jedna studia to nepotvdila...par zaujimavych nazorov (nie z rizik ockovania, ale ofi zdrojov) som uvidedla aj tu, tak si tiez mozes kuknut :wink: http://www.altermater.eu/post/2009/03/29/ockovanie.aspx
29. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz
ja by som si teda nedovolila vojsť trebars do bezplienkovej temy a písať a písať a presviedčať,že cikať do kvetináča je blbosť a posielať linky na pampersky ........ alebo presviedčať niekoho,ako kriví svoje dieťa tým,že ho nosí v šatke - tak nechápem pročo niekto tu ide presviedčať tých,čo maju jasne dokazy na svojich detoch,ako može očkovanie šmahom ihly zmeniť dieťa zdrave na dieťa chore :frowning2:
29. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz
denisocka sto bodov :grinning:
29. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz
denisocka: bo se bojí, že dítě, které nemá ve 2letech naočkovaná všechna možná i nemožná očkovaní..nakazí jejich dítě nějakou smrtelnou chorobou :sweat_smile: popř. způsobí pandémii :sweat_smile:
29. apr 2009 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz
denisocka suhlas :wink: pekne si to vystihla!
29. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz
dendy,vieš ja tomu vobec nechápem,ja ked vidim temu,do krorej ma nič,otazku-na ktoru neviem odpoved ,alebo nechcem sa k tomu vyjadriť,alebo temu ktora je už dopredu uplna pakovina - tak to ani neotvaram,a nie ešte idem presviedčať masu skalopevne presvedčených anti-očko mamičiek
29. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz
denis, ale do mlaskania pri sexe si sa zapojila :grinning: :grinning: to len tak na margo (mimo tejto temy :grinning: )

no ved jasne, kto nezazil, nikdy nepochopi..ako som uz pisala :pensive:
29. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz
deni, by si sa cudovala, kolko mam do tych tem chodi prave tak, ako si to opisala... :angry:
29. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz
:grinning: tak sak si myslím,že to mlaska,ten jede :grinning:
29. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz
valka, ten link, co si dala, je super :wink:
29. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz
baby,naša antiočko sekta je už ako pandemia :grinning:
29. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vystizne ste to napisali dievcata :grinning:
29. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz
to je krasny clanok :wink:
29. apr 2009 o 18:36  • Odpovedz
ahojte mamicky v rakusku, neviete ci sa tu da ockovanie MMR presunut az na uplne neskor, na taky 12 . 13 rok zivota?
29. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz
Paola, v Rakusku neexistuje povinne ockovanie, takze kedy a co zaockujes zalezi len na tebe. V 12, 13, 70 rokoch, nikdy...... Je to len na tebe.
29. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz
dikes vroni za info :slight_smile:
29. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz
naozaj? :confused: v rakusku neni povinne nič?
29. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz
Denisocka, nie, nie je, prisaham na trestny zakonnik :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz
Vroni, ale na to,aby sa dieťa mohlo týmto riadiť, musí byť rakúsky občan,však?

No budúci týždeň idem za našou dokinou - snažiť sa oddialiť MMR do nástupu do škôlky,tak držte palce :slight_smile:
29. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz
Preco sa MMR ockuje v 15 mesiacoch, ked sa ma medzi 15. a 18 mesiaco.m???
My ideme 3 tyzdne potom, ako by mala dostat dcera MMR na mesiac do zahranicia, tak to je dobry dovod na odklad, nie?
A inak neviete ako to je, su lekarky s ktorymi je rozumna rec? Moja pediatricka mi chcela nanutit Prevenar s tym, ze je to "dobra vakcina". :rolling_eyes: Dalsi jej argument: uz som jej to zapisala do karty. :astonished:
29. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz
Sue, nie, staci aby bolo sledovane rakuskym pediatrom.....
29. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz
Hezký večer,
tak my jsme dnes byly na kotrole na neurologii a mluvila jsem s lékařkou i o očkování. A vzhledem k problémům při 3. hexe a rodinné anamnéze doporučila konzultaci o očkování k nějaké brněnské kapacitě... ta navrhne jaký by byl nejlepší postup v očkování u nás... :confused: ... no jsem zvědavá.... :wink:
29. apr 2009 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
bobulle, tak super, vyzera to nadejne :wink:
29. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz
teď jsem si to našla v kartě je to MUDr. Zlatava Jirsenská... tak jsem zvědavá co řekne.
Neuroložce se nelíbily alergie partnerova bratra... :unamused:
29. apr 2009 o 23:11  •  1 dieťa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.