Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

denduska
4. sep 2012

@jonas17 nie, pásový opar dostaneš, ak si už v minulosti prekonala kiahne.... opar sa väčšinou vyhodí "samovoľne" napr. pri strese, po nejakej chorobe atď...mne sa spravil po chrípke....a z toho sa nakazili deti, a oni dostali kiahne. Ale z kiahní sa opar dostať nedá, z kiahní dostaneš len kiahne.

jonas17
4. sep 2012

@denduska tak dík, konečne mám v tom jasno 🙂

petot
4. sep 2012

@manof Metódou lipozomálnej enkapsulácie sa dá do buniek stravou prepašovať všeličo, a ak to všeličo dokáže meniť DNA, tak je problém na svete... A na zmenu DNA zvyčajne stačí fragment cudzorodej DNA, hoci spraviť to tak, aby to ovplyvnilo konkrétne gény je otázka, tipujem, 20-30 rokov výskumu, ale kto vie, kde je už dnes vojenský výskum, z neho my civilisti vždy zbierame len 2 generácie staré odrobinky...

nikimax
4. sep 2012

@halienka prosím ťa kukni môj album, toto sa nám spravilo na nožičkách včera--- 4 roky po tom osudnom očkovaní!!! Neviem, či to nejako ide z neho von po homeopatikách, ale štípance sme vylúčili....je to presne tam, kde dostal vakcíny...kto by vedel, čo to znamená a prečo je to tam TERAZ?? Po 4 rokoch (očkovanie- 19.8.2008) 😲 😲

slady
4. sep 2012

@manof lekárku mám v bb, tam kde bývam. tak dúfam, že máš pravdu a že to nebudú posúvať do tt, ak to vôbec bude hlásiť, uvidíme.

pectore
4. sep 2012

Na margo neockovacej "paniky" : sledujete co sa deje? v grecku uz lekari odmietaju podavat zdravotnu starostlivost pokial im ludia nezaplatia na ruku...je to na najlepsej ceste ...aby tam medzi chudobou nieco vypuklo.... merkelova zacina pouzivat vo svojich vyjadreniach slovo mier a opatrnost.... to su velmi zle signaly....

halienka
4. sep 2012

@nikimax 😲 😲 😲 tak to teda žasnem, to je fakt neuveriteľné 😲 že sa to takto spravilo... A neskúsila si brnknúť tej homeopatke čo by na to povedala? Možno to vážne bude tak ako píšeš, že jedy idú s tela von, ale takto, to by ma v živote nenapadlo...A aj ho to bolí alebo svrbí alebo niečo také? A iné príznaky nejaké si nespozorovala? Neviem, tuším tu sa @samiana zaoberala trochu homeopatiou, možno by vedela poradiť. Ale je to teda fakt zvláštne 😕 Môžeš pridať aj sem do témy tie fotky, keď píšeš príspevok tak pod týmto okienkom je také zelené plusko, na to klikneš, potom na nápis pridaj fotky a pridáš ich...

manof
4. sep 2012

@pectore ty si zase ten článok vôbec nepochopila. Je tam reč o tom, že autistické deti majú výrazné zmeny DNA oproti rodičom, a to nie jeden-dva-tri gény, ale stovky génov odlišných od matky A ZÁROVEŇ od otca. A takéto brutálne rýchle zmeny nemožno dosiahnuť 10 rokmi experimentovania s GMO potravinami. Takže od veci nie je ten článok, ale jedine ak Tvoje chápanie genetiky.

nikimax
4. sep 2012

Písali sme homeopatovi na mail aj pridali fotky, ale ešte sa neozval, konzultáciu máme myslím 14.9. Mierne ho to svrbí, ked sa poškrabká (tak opatrne) tak ho to zrejme bolí....pomaličky to, zdá sa mizne.....

manof
4. sep 2012

@petot no to by si mohol trochu objasniť, že ako to funguje. To by ma teda zaujímalo.

halienka
4. sep 2012

@nikimax no fakt zvláštne, ja inak vcelku verím, že jedy yvchádzajú aj pokožkou von, či aj v takomto prípade a až po 4 rokoch, to neviem. A on teraz nejako začal užívať nové homeopatiká?

petot
4. sep 2012

@manof Vytvorí sa lipozomálna bublinka, ktorá prechádza tráviacou sústavou do krvi a odtiaľ rovno do buniek cez bunečnú stenu. Zrejme tým, že aj bunkové steny sú zložené z lipidov, tak lipozómu bunková stena prijme a prepašuje dovnútra. Nebudem sa tváriť ako expert, asi tu niekde moje vedomosti končia. Každopádne, dajú sa takto dostať do buniek také výživné látky, ktoré by sa ináč zničili v tráviacej sústave alebo v krvi, napríklad glutatión (ten by sa dokonca zničil aj keby sa dodal priamo do krvi infúziou, ale lipozómami sa dostane až do buniek).

Neviem, aký presný rozmer musia lipozómy mať, takže neviem, aké veľké molekuly dokážu obaliť a transportovať, takže neviem, či by sa nejaké "záškodnícke DNA-modifikátory" dali takto prepašovať do bunky alebo nie. Skús Google.

prevenar
4. sep 2012

@petot @manof

( Vsetky linky su v anglictine )
- ten posledny zrejme nebude fungovat, lebo su v nom percenta a mam skusenost,ze take nieco sa neda odtialto otvorit. ..teraz som vyskusal, priamo nefunguje, ale da sa nakopirovat a potom to fici.

http://blogs.discovermagazine.com/80beats/2011/...

http://www.anh-usa.org/genetically-engineered-f...

http://butterbeliever.com/2012/01/11/monsantos-...

http://www.foodmatters.tv/_webapp/the truth is ...

petot
4. sep 2012

@pectore Ja som si v médiách zatiaľ všimol len očkovaciu paniku. Vždy s blížiacim letom začnú strašiť osýpkami a kliešťami, s príchodom jesene zase chrípkou. Je to tak pravidelné a isté, že by sa podľa toho mohli riadiť ročné obdobia.

nikimax
4. sep 2012

@halienka dostal nové homeopatiká začiatkom júla 2krát denne, po nich sa začal zlepšovať, potom od augusta mu ich stiahol na 1 krát denne, začal sa zhoršovať, jačal na všetko... a teraz sa mu vyhodila táto pamiatka. Inak dnes bol celkom v pohode, uvidíme čo bude zajtra 😉

hajanka
4. sep 2012

@nikimax ty kokso 😲

nikimax
4. sep 2012

@hajanka že, no povedz. Prisahám, že očkovaný nebol 4 roky a nikdy už ani nebude - to je vybavené. 😉

jonas17
4. sep 2012

@nikimax pokiaľ viem, tak aj podľa Elekovej, ked dáš potencované vakcíny, tak ten hnus vychádza z tela a vtedy sa to takto prejavuje...teploty vysokánske, hnačky, nepokoj, vyrážky...ale keby som toto nevidela, neviem, či uverím 😕 podľa mňa to len treba vydržať...a to detoxikujete?

pectore
4. sep 2012

@manof a ty si nepochopil ze vyjadrenie ze je to sposobene IBA vakcinami je zavadzajuce....

nikimax
4. sep 2012

@jonas17 nie má liek podľa obrazu, ak som to napísala správne, vieš aj podľa povahy....inak nie sú nejaké iné viditeľné zmeny, troška sa skludnil.... nie som z tej reakcie nejako vystrašená, práve naopak, som rada, že to jeho telíčko pracuje a takto ukázalo, čo je v ňom 😖

halienka
4. sep 2012

@nikimax presne, je to známka že reaguje, a to je dobre, hrošie by bolo keby vôbec nič si nepostrehla ani po dlhodobom užívaní...

prevenar
4. sep 2012

Bill Gates ide ockovat pomocou geneticky pozmenenymi komarmi ! budete to mat zadarmo , vsade a 5x tyzdenne . yupiiiiiiiiiiiiiiiii !

http://hotbedinfo.com/2011/11/bill-gates-wants-...

volny preklad :

2,11,2011

Bill Gates v najnovsom interview na CNN so spokojnostou rozpraval o de-populacii a o tom ako z toho ludska rasa moze benefitovat. Dalsie body diskusie sa tykali nasilneho ockovania za pomoci komarov. V diskusii rozprava ako Gatesova nadacia investuje 10 bilionov dolarov v priebehu 10 rokov do vakcinacnych programov a vyvoja novych vakcin. Tvrdi, že pomocou tohto ambiciozneho vakcinacneho programu sa mu podari znizit umrtnost deti na polovicu A ZAROVEN ZASTAVENIE RASTU POPULACIE a toto da spolocnosti sancu sa postarat sama o seba ^^
- dalej vravi, že by bolo vyhodne pre spolocnost starych ludi „odstavit“ aka zabit ^^
-po velkych problemoch s vakcinami hlavne s poliom krajiny tretieho sveta za začali vzpierat Gatesovmu vakcinacnemu programu.. a vsak Gates sa napriek tomu snazi zabezpecit , aby „kazdy dostal svoju vakcinu“ Gatesova nadacia zaplatila v roku 2008 vyskum u japonskej firmy , aby geneticky vlozili vakciny do komarov . podla najnovsich sprav sa takychto geneticky pozmenenych komarov uspesne podarilo vyrobit ^^

- zrejme to bude niekde aj lepsie prelozene , ale nechcelo sa mi to hladat 🙂 v linku si mozte vychutnat originalne video v anglictine.

aaluska
4. sep 2012

@prevenar Tuším máš dnes osiu náladu 😉 V každom prípade by si okrem tých "dát" mohol naštudovať asertivitu (alebo sa radšej dáš zaočkovať, aby som ťa tu nevytáčala?)

Ja som sa už rozhodla, howgh

prevenar
4. sep 2012

@aaluska

..ale vobec nie, to by vyzeralo uplne inak lol ..tak gratulujem k rozhodnutiu 🙂

majusqwa
4. sep 2012

@racerunner o tom GOS/FOS viem, len ta imunita je z materskeho mlieka predsa len ina. mozem, co chcem, umele mlieko je len nahrada. ale inak - divim sa, ze to tu este citas. posledne strany stoja fakt za prd, ja som to uz vzdala.

@aaluska s tym IQ to je blbost - ja aj so segoru sme boli na umelom mlieku a nemame sice IQ 170, ale blbe tiez nie sme :P. dokonca moja mamina bola odchovana tak, ze starenka v miske vysusila na peci psenicnu muku, pridala vodu a tadaaaa - vtedajsie umele mlieko je na svete. naozaj si nerobim srandu. a vidis, mamina zije a hlupa tiez nie je :P. ja by som to materske od teba aj zobrala :D. dva mesiace som ako debilko jedla len zaprazene polievky, same tvarohy, mliecne vyrobky, melony a teraz - ze fajn, tak to balime, koniec dojcenia. vobec nie som nadsena, to ti poviem rovno, ale tak mala musi nieco jest. preto ma zaujima aj to, ci pri umelom mlieku nie su NU po ockovani este horsie. to by mohla byt zaujimava studia

samiana
4. sep 2012

@nikimax
@halienka
no pozerám ako na zjavenie 😕
Myslím, že vidíme všetci to isté- vyzerá to ako zapálené miesta po vpichu vakcíny - a po konštitučnom lieku, hmm, takže predsa nie je treba dávať na problémy po očkovaní vždy potencované vakcíny. Ešte by ma zaujímalo, ak chceš to napísať, či mal aj po očkovaní niekedy takú reakciu, alebo nie.

Veľmi držím prsty, aby ste si polepšili. Ja so synom sme tiež u homeopatky, veľmi sa mu na homeo liečbe polepšilo, no a teraz sme dokonca aj zmenili stravu, najprv sme sa usilovali o celozrnné špaldové veci a mlieko preč, no teraz už je preč všetka múka a všetky škroby a veľa surového - inšpirovala ma Natasha Campbell a knihou Syndróm trávenia a psychológie, kde navrhla diétu pre tieto deti, a ešte vita strava.
No pravdu povediac, vďaka bylinám a homeopatii, čo doteraz pobral, lebo v týchto prípadoch meniť stravu, hotové bojové pole, alebo ústup, hmm.

Ak homeopat povie svoj názor na tie dva opuchy, prosím, napíš do témy, nech vieme.
a ak môžeš, daj mi do IP meno homeopata, kde chodíte

racerunner
4. sep 2012

@majusqwa čtu dál, ale popravdě, už ne všechno. Taky jsem Sunarové dítě a podle některých zde mám velmi nízké IQ, tak to možná bude tím :D ...Znám pár dětí, co jsou od narození na kravském mléku a jedna maminka dokonce míchala mouku a vodu, jak píšeš. Ty děti jsou rachitické a chudokrevné, ale retardi to naštěstí nejsou 🙂

samiana
4. sep 2012

@nikimax
no a to zhoršovanie-zlepšovanie, to je normálka, to kolíše

kaja73
4. sep 2012

@nikimax tak toto cumim aj ja 😕 telo takto reaguje na homeopatiu.
Bohvie co by narobili tie potencovane vakciny-nad tymi neuvazujete?

lenaluci
4. sep 2012

@manof Ja som sa vás už pýtala, na moje výhrady ( vo vašom jazyku rýpanie) ste reagovali akože som blbá a mám ísť inam. Podľa toho chápem, že ste presvedčení, že sa odo mňa nemáte, čo naučiť. V otázkach zdravia vaše ironizovanie vôbec nie je na mieste.