Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

zaockujteajslnko
28. okt 2012

@billam
naco manipulujes ked vies ze na mna taketo manipulacie nezbaeraju 😀 jedine zeby si naozaj vela nechapal(a) 😀

domique
28. okt 2012

@zaockujteajslnko Ak motyka vystreli a tvoje dieta ochorie na hepatitidu B po transfuzii krvy alebo chyti niekde virus DMO ( je to sice dost nepravdepodobne ale nie nemozne), tak aj ty budes musiet zit s tym ze si si zmrzacil decko. Takze vela stastia .....Aj ked ty ho nepotrebujes lebo mas 100% istotu ze sa to nestane. 😉

zaockujteajslnko
28. okt 2012

@domique
nuz radsej s tym budem zit ako narobim zo svojho dietata chemicke laboratorium a zabijem ho postupne a to vsetko zdarma pre spolocnost GSK a Pfizer....

katarinka81
28. okt 2012

@domique DMO to si myslela detsku mozgovú obrnu? Lebo ak áno tak to si sa sakra sekla a ukázala veeeeľku mieru nevedomosti

zaockujteajslnko
28. okt 2012

@katarinka81
vsak paneboze ze "krvy" 😀 😀 😀 😀 to vies s kym mas docinenia 😀

billam
28. okt 2012

@zaockujteajslnko co spravi s človekom posun času 🙂

domique
28. okt 2012

@zaockujteajslnko Tak prrrrr. Ako ze hopostupne nezabijes??? Ja mam najstarsie dieta plne ockovane. Nakolko najstarsi syn ma 15 rokov. A priznavam ze pred 15 rokmi som o ockovani nemala ziadne pochybnosti. A ani internet 😀
Ale nemam pocit ze som ho postupne zabila. Je zivy az az.

katarinka81
28. okt 2012

@zaockujteajslnko to si asi nechcel mne 🙂

brumka111
28. okt 2012

@kaja73 hej hej, potom som to uz akosi pochopila :-}...ale dakujem im za uprimnost.

domique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska8
28. okt 2012

@zaockujteajslnko Teraz budem vyzerať asi fakt ako blbá, ale aký informovaný súhlas pred očkovaním??????

brumka111
28. okt 2012

@prevenar viesco, tvoja odpoved neni korektna. ja nie som buran, nebudem na nu reagovat. prehliadnem ju. len chcem ta poprosit, ak mas srdce na spravnom mieste, taketo odpoevde su neni pekne od teba. treba jednat diplomatickejsie. a teraz k teme. pises o autizme, mozes so mnou kludne hovorit. mas na ymsli, ze ten vreskot cim si chce nieco vydobit, moze yt naznakom pre natupujuci autizmus?

brumka111
28. okt 2012

@zaockujteajslnko suhlasim s tebou! len aj teba prosim, o ymiernlivejsie reakcie.

domique
28. okt 2012

@katarinka81 Myslela som detsku obrnu - poliomyelitidu, snad som to teraz napisala tak aby kazdy pochopil, nie len ten kto chcel.

brumka111
28. okt 2012

@billam dakujem ti pekne za obhajobu.

domique
28. okt 2012

@zaockujteajslnko A tvoje dieta tiez. Tiez nemozes vediet. Mozno si ho uz zabil prave tym ze si neockoval. Tiez nemozes vediet. Stavme sa koho dieta sa dozije vyzsieho veku 😀

brumka111
28. okt 2012

@zaockujteajslnko pocuvaj ty jeden , znizim sa aj ja na tvoju uroven!!!! nenayzvaj nikoho hlupakom!!!! co si tz mslis i sebe, ty primitiv jeden , tvoje slova su znakom sedlactva a nezreteho mozgu. reagovala som an tvoje prispevky zmierlivo, co hovori o mojej inteligencii. Ale vidis, ak chcem, viem sa znizit na tvoju urove, aby si pochopil , ked nerozumies milemu slovu! Spamatak sa kym je cas. AK CHCES POMAHAT LUDOM, TAK SA ROZHODNE SPAMATAJ, LEBO TYMTO NIKOMU ALE NIKOMU NEPOMOZES!!!! tak bud chces byt anpomocny alebo nie, a uz nikdy nikoho nenazyvaj hlupakom, nie len mna ale ani nikoho ineho!! co si ty pan Boh?

zaockujteajslnko
28. okt 2012

@domique
ze detsku obrnu...
nieco o tomto svete..... viez ze spolocnost Boeing nechala vyse 5 rokov lietat svoje lietadla B737 po 2 nehodach kde zahynuli vsetci ludia a ignorovali akekolvek riesenie na napravu vadnej suciastky a ohrozovali tak miliony ludi co kazdy den lietali s doverou v tento svet?.......ohrozovali na zivote miliony ludi denne!!!......jasne umyselne, kedze tu jednu suciastku v lietadlach vymenili az po DOKAZE jednoznacnom a nespochybnitelnom vysetrovatelmi....

predpokladam ze GSK a Pfizer a podobne spolocnosti nebudu a nekonaju inak.....

takze sadnut do B737 je rizikovejsie ako ocakavat detsku obrnu.........len aby si bola trochu v obraze....

brumka111
28. okt 2012

@prevenar dakujem za tvoju odpoved. Poslednych 20 stran si teda nastudujem.

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domique
28. okt 2012

@zaockujteajslnko Ja sa tu nechcem hadat o pravdepodobnostiach. Ale nikto z nas nevidi za svoje rozhodnutia.

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikulka1
28. okt 2012

ahoj, četli jste toto: http://www.margit.cz/nezadouci-ucinky-anebo-tyr... , konec...
studuju očkování teprve čtyři měsíce, ale večer co večer děkuju někomu tam nahoru, že mi vnuknul myšlenku si něco o očkování nastudovat. Přečetla jsem hodně knížek, vás tady od strany 1000 (no, někdy dost stránek hádek přeskakovaných 😀 ), spoustu vašich odkazů a musím říct, že mi je fakt špatně z toho, co se to děje, genocida??
Jinak si to nedovedu vysvětlit...
Věděl by mi někdo, prosím, poradit, jeslti existuje jakákoliv studie na to, že po podání aktuálně používaných vakcín se opravdu vytvoří protilátky proti daným chorobám? Dělala se vůbec nkdy taková studie od zavedení očkování a jestli ano, tak jak dlouho se už nedělá? Já žádnou takovou nemůžu najít a ani nic o tom, že by se třeba nabíral nějaký kontrolní vzorek dětí, jestli to tak skutečně..., díky.

domique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
28. okt 2012

@kikulka1
samozrejme ze ziadne dokazy a studie nie su, necakaj ze aj budu...........naco?.........nikto ich nechce vidiet, nikto ich nechce citat.............svoje dieta das napichat srackami dobrovolne pod vplyvom okolia alebo reklamy a ked nie a zacnes nebodaj trochu rozmyslat tak POVINNE! a ked nie, tak si proste vyvrhel spolocnosti 😀

naco nejake studie, ty tam vidis nejaky dopyt po nejakej studii?..........ziadny nie je a nikdy uz ani nebude.........preskocilo sa to.......... hlavne ze sa peniazky sypu.... co tam po ludoch.......

jaruska8
28. okt 2012

@zaockujteajslnko Môžem vedieť, prečo si sa ty konkrétne začal zaoberať očkovaním?? Osobná negatívna skúsenosť??

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz