• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
hely79,BYVALA pediatricka maleho bola taka proockovacia,ze by bola schopna donho narvat aj trojnasobne davky... :angry: :angry: :angry:
preto som sa s nou navzdy rozlucila... :grinning:
aj tak nezabudnem na ten okamih,ked som si vymyslela,ze nemoze maleho zaockovat tretou Hexou a Prevenarom v case na to "urcenom",pretoze som ho objednala k alergologicke,a ta ze povedala,ze ockovat AZ po testoch...
zacali tam so sestrickou behat po ordinacii ako dve slepice, v panike hladali ten stolny kalendar,aby si vyratali,ze kolko bude mat maly zmeskany odstup medzi druhym a tretim ockom,a ked to vyratali,tak som myslela,ze im budem musiet davat umele dychanie-pretoze to bolo NAD povoleny casovy odstup... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jej posledne slova pri nasej vtedajsej poslednej navsteve jej ordinacie zneli :
"ved aj tak ta raz pichneme,ze?" a s usmevom maleho stipla do stehna.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz
http://www.sukl.sk/sk/bezpecnost-liekov/bezpecnostne-opatrenia-a-upozornenia/rotarix-ema-neidentifikovala-v-suvislosti-s-pouzivanim-vakciny-rotarix-ziadne-bezpecnostne-rizika

i ked moj osobny nazor je,ze je ine dostat do tela nejaky virus oralnou cestou-ako pisu,ze sa nachadza v mase, a ine je dostat ho ihlou...
21. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz
21. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz
cora73- áno, dostal aj prevenar, pomóóóóc ...... :frowning2: :frowning2:

petot- dík za info
21. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
cora73 a ostatní na Slovensku:

Chceš/chcete tú knižku? Pôjdem zanedlho do Prahy môžem Ti/vám ju doniesť za rozumnú cenu.
21. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz
cora73: Jes surove maso? Lebo ak nie, tak ten virus do tela normalne s masom nedostanes...
21. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz
petot :wink: jasne ze nejem..len mi to uz pride az smiesne,co dokazu popisat,ake bludy,len aby zakryli svoje chyby...ved co,o ich deti nejde a ako to zvladli nase,ich nezaujima....
i ked doteraz neviem,co a ci moze ten virus nieco sposobit-alebo sa mam nechat prekvapit v dlhodobom casovom horizonte? :angry:
21. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz
cora73, cim vac vakcin pichnu, tym vacej bodov. a cim vacej bodov, tym lepsa odmena... zeby??
21. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz
Ahojte,dlhsie vas sledujem a zaujala ma tema podvodnicky Simony.Citala som aj,ze ste zalozili novu temu k tomuto problemu.Kde by som ju mohla najst.Poradite mi?Chcela by som prispiet a vyjadrit svoj nazor.Dakujem.Prajem vsetkym maminkam slnecne,stastne a vzdy vesele dnicky
21. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz
tarantula ty si si pomylila temu... Z?????
21. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz
tarantula ma az dva prispevky a dnes sa zaregistrovala?kurnik to tu uz nebude nik iny len podvodnici? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz
Hely,na jednej stranke som cca pred polrokom citala bodove ohodnotenie ockovania od zdrav.poistovni..kazda poistovna dava iny pocet bodov,mna zaujala Union,kedze sme tam a ta dava najviac,v prepocte je to cca 120-126 korun za kazde ockovanie..bohuzial,neviem uz tu stranku najst.. :frowning2:
ale staci si vynasobit pocet ockovani u jedneho dietata za rok+pocet deti u doktora a myslim si,ze je to celkom pekny prijem-za odborne vpravenie jedov do organizmu...
21. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz
ale este ma napadlo,ze je vlastne dobre,ze su tie vakciny viacere v jednej a lekari neprotestuju a nepozaduju monovakciny,aspon je vidiet,ze nechcu zarabat.. :angry: :angry: :angry: :angry:
21. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz
hely79:

ešte som zabudol: Keď to preložíš, pošli to, prosím, na sloboda.v.ockovani@gmail.com
22. máj 2010 o 07:12  • Odpovedz
cora73:

kombinovanie x vakcín do jednej je čisté zverstvo:
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-zverolekari-su-lepsi-nez-detski-lekari/

A nemôžu za to jednotliví detskí lekári, ale ÚVZ SR. Možno keby to bolo na jednotlivých lekároch, tak radšej očkujú monovalentnými vakcínami.
22. máj 2010 o 07:28  • Odpovedz
neviem ci to tu uz bolo ak nie - tuna je tabulka vakcin pri ktorych sa pouzivaju bunky z potratenych babatiek..plus dole tabulka tych kde sa nepouzivaju
http://www.know-vaccines.org/exemp-hidtruth.html
22. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
Milí priatelia,

tuto som začal dávať odkazy videá týkajúce sa očkovania:
http://www.slobodavockovani.sk/odkazy/videa/

Nie sú tam tie z TV novín a pod., lebo televízie po 2 týždňoch až mesiaci zvyčajne sťahujú videá z archívu na webe. Ale ak by ste tie výstrižky z TV podávali na http://youtube.com či inde, kde nebudú zmazané tak skoro, rád doplním aj odkazy na ne.

Za pozornosť stojí zatiaľ posledný (piaty v poradí) odkaz na rozhovor s Jenny McCarthy.
22. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz
22. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz
To akoze tym chcela povedat ze "vsak sa im nic nestalo, ockujte uplne v pohode"?
22. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz
22. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz
22. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz
zaujimavy clanok,este ze nam ostalo aspon to bezpecne a zdraviu prospesne ockovanie..(alebo uz tie choroby chcu zvalit na zeleninu???? vo vsetkom je svinstvo,ale zeleninu jest treba,i ked nepoznam nikoho,kto by jedol kalerabove listy... :confused: )

http://www.najmama.sk/clanok/224884/pesticidy-a-dusicnany-v-detskej-strave/
22. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz
www.rizikaockovania.sk
www.slobodavockovani.sk
tu si počítaj, čo tak "zodpovedne" dávaš pichať do malého bezbranného a nevinného človiečika!!!
Všetkým babám tu: je jedno vyšetrenie, volá sa imunologický profil, žiadajte svoju doktorku, nech ho dieťaťu dá urobiť za každú cenu, keby som to vedela skôr, nemuseli by sme stráviť rok v nemocnici, po tom ako hexa naštartovala malej autoimunitné ochorenie!
Pretože nikdy neviete, čo v v dieťatku drieme, radšej prevencia ako pobyt v nemocnici...
Odporúčam hlavne pasáž o olove, či by ste dali dieťaťu dobrovolne pichnúť takú dávku ako je v teplomeri? ja už nikdy viac!
22. máj 2010 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
katka, o čo vlastne ide pri tomto vyšetrení? Ak by som to chcela dať dieťaťu urobiť, nech aspoň viem o čo ide.
Dá sa vďaka tomuto vyšetreniu predísť spusteniu autoimunitnej choroby po očkovaní?
22. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz
Nám to ešte len idú robiť, neviem čo a ako presne, ale zrejme len podrobnejší rozbor v krvi, prezistím od dr priebeh a určite sem napíšem, určite nič strašné, skôr by som sa bála očkovania ako odberu :wink:
22. máj 2010 o 21:06  •  1 dieťa  • Odpovedz
Katka,to kricis na mna? :fearful: :fearful:

kompletny imunologicky rozbor na moju ziadost v nasom pripade nic nepreukazal,a vlastne paradoxne este aj poprel predosle zle vysledky robene inou lekarkou,kvoli ktorym sme tam boli odoslani...
a to by ste museli natrafit na joo inu alergologicku,aby vam potvrdila,ze ockovanie je skodlive a dalej ockovat nemozete..ja som jej povedala,ze synove problemy nastali kratko po ockovani,presla to bez povsimnutia,akoby som nic nepovedala,a ked som ju poziadala,aby som mohla s dalsim ockovanim na jej doporucenie pockat aspon do vysledkov vysetrenia,tak povedala,ze ockovat mozeme normalne podla kalendara..
22. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz
Nie, na teba nie :sweat_smile: , len vyššie písala mamička, že to pokladá za svoju zodpovednosť! :wink: jej som to chcela dať ako odpovedať a potom som si všimla starý dátum :sweat_smile: tak nič
a tak či tak aj ked niekomu odpovieš, hodí to príspevok na úplný koniec, tak si to nevšímaj :wink:
22. máj 2010 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz
:grinning: :grinning: ok,uz som sa zlakla,ze si ma zaradila medzi proockovacky... :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.