• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
@petot no ona tam pise ze svalstvo ma uplne ochable..ze ho nemoze spustit z oci...lebo nahodou vstane a hned spadne a ublizi si :unamused: ona nemoze absolutne nikam ist..ani k lekarovi...osobneho asistenta im zamietli...paneboze to naozaj si dobrovolne vyrabame postihnutych ludi..ked som to citala chcelo sa mi plakat a kricat zaroven :cry: a este fotka ked bol malinky a nozka v puse...ako inak by dospel do toho kde je dnes..jedine ze by mal tazku meningitidu alebo nieco podobne..a o tom by predsa vedeli...no hroza...a najhorsie je ze nijak sa uz pomoct neda :frowning2:
27. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz
@vanish1
Aha, ďakujem za vysvetlenie. Každopádne Prevenar13 je už povinný, takže mu reklamu robiť netreba.
Len sa divím, prečo Sanofi Pasteur v rámci snahy o maximalizáciu zisku nevyrobí aj nejakú konjugovanú verziu Pneumo23.
27. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz
@denduska
Veruže neviem o nich. Nejaké meno tam nebolo, ktorého by sa dalo chytiť?
27. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz
@denduska
No, to že alopatia mu pomôcť nevie, ešte neznamená, že nejaký z alternatívnych smerov by nevedel. Tým nechcem tvrdiť, že ho úplne vyliečia, ale aspoň určitá pomoc by to byť mohla.
27. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz
@denduska: Asi tak... :unamused:
27. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz
Chcem sa opytať, či mate niekto skusenost s potencovanymi vakcinami.Jedna sa o homeopaticky pripravok vyrobeny priamo z konkretnej vakciny ktorou bolo dieťa očkovane.Mala by vraj predchadzať vzniku problemov po očkovani a ak už nastali tak by ich mala vediet odstranit. Daju sa bud vyrobit svojpomocne -potrebna je k tomu flaštička z očkovacej latky-to čo v nej zostalo, alebo sa daju objednať od rakuskej firmy Remedia.Tam dostať potencovane vakciny na každe očkovanie.Ak problem, ktory sa prejavil po očkovani-nespavost ,ekzem, autizmus atd. naozaj vznikol z očkovania vraj by to malo zabrať.Neviem čo je na tom pravdy,preto ma zaujima,či s tym niekto ma skusenosť.
27. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz
@kaja73 ja viem o com hovoris;. :wink:
ja osm to teraz pouzila, pre deti na preockovanie DTP :wink:
normalne sa vyranba s vakciny , dava s a3 tyzdne pred ockovanim .. :wink: :wink:
27. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz
A odkial si mala vakcinu.Mam stranku na tu firmu Remedia ,ale neviem co mam objednat na 3 preočkovanie hexavakcinou, ktore sa robi cca v 10 mesiaci.A tiež na MMR-ku,ktora sa robi v 15 mesiaci.Maju tam velky vyber a mam v tom zmatok, a tiež neviem ake potencie-viem že asi treba viac-.Nevieš mi v tom poradit?
27. sep 2010 o 11:26  • Odpovedz
@kaja73 v tom ti nepomozem robi to bioron..
normalne kupis v lekarni ROR; to je s vakciny MMR :wink:
V.A.B. urcite kuis na slovensku , je to s BCG vakcny;
ale casto s apouziva na alergie asi preto ze BCG je spustac alergii :angry:
na slovensku Ti neviem pomoct. :frowning2: :slight_smile:
27. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. sep 2010 o 11:38 • erikasadek
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. sep 2010 o 11:49 • roo
@miliharmi pekne si to vystihla, ani ja sa tam nejdem registrovať a hádať sa s ním. Je to arogantný človek, podľa toho ako píše ten Jánoš, a ktorý pravdepodobne i na tom kšefte s vakcínami participuje, a práve teraz pozerám že: http://www.solen.sk/index.php?issue_id=13&page=magazine_detail ak je to tá istá osoba, tak je to jasné.
27. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz
@denduska a "najlepšie" na tom je, že keď dieťa reaguje na vakcínu hneď, odborníci tvrdia, že je to málo pravdepodobné že to spôsobila vakcína, pretože sa takéto zvykne prejavovať s časovým odstupom, tvrdia o časovej zhode. No a keď ide zase o prejavy po vakcíne s časovým odstupom, tam zase odborníci tvrdia, že nie je možné dokázať príčinnú súvislosť práve pre časový podstup. Chlapci tuto by mohli povedať ako to vyznieva podľa tej obľúbenej knihy hlavne u mužov, Hlava XX sa to tuším volá @petot, @manof, však?

Na hlavu postavené. Inak smutný prípad: http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-osudy/139486/tonicek-2-po-ockovani-a-ochrnul-na-cele-telo.html

27. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz
@maggie2
Sám v tej diskusii tvrdí, že to nie je on. Navzdory tomu sa zase tvári, že je tiež MUDr. Že by boli na SK dvaja MUDr. Mariánovia Jánošovia?
27. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz
V tej diskusii niekto píše:
verca2124. 07. 2010 10:04Reagovat
OCKOVANI-NAPRAVA
Ja ziji v Kanade, kde 60% deti neni ockovanych.....Pokud mate dite, ktere bylo poskozene ockovanim, muzete jej uzdravit prostredky firmy North American Herb and Spice Company, prodavaji sve produkty i v Evrope (Polsko a UK), jsou to prirodni prostredky na bazi detoxifikace tezkych kovu, jejichz vysoky obsah v ockovacich latkach ochromuji neurologicke funkce mozku, jater a celkovy imunitni system. Stranka firmy je: www.P-73.com

Poznáte to niekto?
27. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz
@petot
@denduska sice neviem ktorý prípad preberate,ale ked si spomeniem ako sme my mykali plecom, škulili a chodili po EEG a neulologii,tak mi je zle. muslea by som mať kartu alebo najsst tuna moje príspevky,ale všetko sa to začalo srať po 3hexe ..horučky,aktivacia CMV, na reflux sme dostali Costi a hned nato zašklby plecom,mykanie, pri zaspávani mykanie celeho tela,alebo končatinou ..ako,dakujem za tie mesiace :pensive:
27. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz
ked sa ma dr. pýtala, ako sme zvládli očkovanie a ja som jej povedala, že mala teploty, tak povedala, že " no, ved to je super, teploty sú nič, to je normálne" . oni tie teploty nemusia ako nežiaduce účinky hlásiť? a kam? ja sa jej spýtam, či to hlásila. aj oliverovu cukrovku.
a ešte také mi víri hlavou.že sa tu bavíme o nejakých fondoch na odškodnenie, v zahraničí. ak by som ja obžalovala, teraz neviem koho, štát? že môj syn dostal cukrovku, a chcem odškodné, tak mala by som šancu? ako je to u nás? alebo dajaký europsky súd? ved ked zahraničné deti majú nárok po tých istých vakcínach? neviete, či to dakto skúšal?len pre zaujímavosť.ved tie deti budú doživotne invalidi. a po tých článkoch, kde deti ochoreli tesne po očkovní...to ich nikto nezastaví? :frowning2:
27. sep 2010 o 17:27  • Odpovedz
dnes bolo v hlavnych spravach na stv prispevok o ockovani, sramekova zase perlila o preockovani dospelych, ktore sa vykonava v 30.r. a to ockovanie proti CIERNEMU KASLU a tetanu. to uz co je, ze ani zakladne info, cim sa ockuje uz ti hlavni neovladaju.
a dalsia perla: vraj rodica maju vyhrady aj voci povinnemu (nie len nepovinnemu) ocko, ale ak prestaneme ockovat, tak nam tu potom deti zacnu umierat na tuberkulozu !!!!!!!!!!!
staci mi
27. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz
dnes o 22:30 bude v Slovenskom rozhlase diskusia o ockovani proti chripke.

@manof
Marian Janos je tajnostkar. V tom maily ho oslovil ten cech ako lekara. Ale nikde to dalej neuvadza a v medicine vraj nepracuje. Zrejme to vystudoval, ale nerobi priamo lekara. Mozno je nezamestnany :slight_smile:
27. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz
ahojte, tu je jedna veľmi odvážna a múdra veta: http://www.globalhandchain.com/#/239 :sunglasses:

"Umývanie rúk môže zachrániť viac životov, ako akákoľkvek vakcína alebo lekársky zákrok."
28. sep 2010 o 01:11  • Odpovedz
@linnetka
zaujímavé, že v Rakúsku a Nemecku navzdory absencii očkovania proti TBC na tuberkulózu neumierajú.

Že by mali (na rozdiel od nás) genofond odolný voči TBC?
:slight_smile:

Vypatlaná (a zrejme aj dobre zaplatená) Šramková ma nemôže rozčúliť. Tá je schopná všetkého a odborníčka očividne nie je.
28. sep 2010 o 06:34  • Odpovedz
28. sep 2010 o 07:20  • Odpovedz
@petot dakujem
28. sep 2010 o 07:50  • Odpovedz
@tean @manof @petot @denisocka @miliharmi a ostatní: je to tento chlap: http://www.facebook.com/people/Marian-Janos/503855175 a vyberám z jeho "ľudskej a vtipnej" komunikácie na facebooku s jeho priateľmi: (skopírované)

Zdenka Chromcova Ahoj! az doteraz som bola velky zastanca ockovania a v pripade niektorych ochoreni stale som, ale potom, co som videla vo Finsku (a Svedsku) z blízka (ja sama som ockovala) velky narast narkolepsie u detskej populacie po ockovani proti H1N1...no neviem, neviem..
24 septembra, 22:21.Marian Janos Ahoj Zdenka. Tam ste mali povinne ockovanie na H1N1? :slight_smile: Aspon sa to teda u vas poriadne odskusalo :slight_smile:)
24 septembra, 22:59

koniec cit. Takže priatelia, máme dočinenia s osobou, ktorá zdá sa, nemá nič proti pokusom na ľuďoch, narkolepsia u detí v ňom vyvoláva akurát tak pousmiatie a dobrú náladu. Nezdá sa Vám to úchylné?
28. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz
@maggie2 ja by som skôr povedala,že čierny humor
28. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz
@maggie2 blbec jak rampa
28. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz
heeej, zdena chromcova bola moja spoluziacka na strednej :astonished: tusim sla studovat dalej chemiu.... ten chalan je naozaj citlivy :rolling_eyes:
28. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz
28. sep 2010 o 10:13 • maggie2
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.