• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
@olifcek ja by som hlasovala za opalovaci krem s mineralnymi filtrami (napr od fa logona), ale ked pises, ze dobre znasa slnko, tak by mohol stacit aj tien v najvacsom slnku a kvalitny olej
3. sep 2011 o 08:15  • Odpovedz
@manof perfektné...predposledný odstavec sa naučím naspamäť :grinning:
3. sep 2011 o 08:46  • Odpovedz
@denduska no ja tiež v prvom pláne nadávam, ale potom sa skultúrnim... :slight_smile:
3. sep 2011 o 09:53  • Odpovedz
@manof sa snazim ale v tomto pripade sa skulturnit neviem...este k tomu prispieva aj vcerajsi zazitok s klebetnou doktorskou sliepkou..tak mam nervy na vsetko naokolo :angry: este nieco v podobnom duchu a nerucim za seba :grinning:
3. sep 2011 o 10:46  • Odpovedz
@kbeata dakujem, idem napisat @kryska5
3. sep 2011 o 11:20  • Odpovedz
@manof dakujem, moja dr. k tomu asi naklonená nebude:slight_smile:, preto som ju nechcela obtazovat, skor oznámit uz dohodnutú vec.
3. sep 2011 o 14:41  • Odpovedz
Výskumný ústav lekársky v USA (Institute of Medicine) pripúšťa, že očkovanie spôsobuje osýpky, kŕče, anafylaxiu a ďalšie zdravotné problémy:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vyskumny-ustav-lekarsky-v-usa-institute-of-medicine-pripusta-ze-ockovanie-sposobuje-osypky-krce-anafylaxiu-a-dalsie-zdravotne-problemy/
3. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz
3. sep 2011 o 16:36  • Odpovedz
@paula_1 a mas ju doma?
3. sep 2011 o 17:27  • Odpovedz
Ahojte, vašu diskusiu sledujem už dlho a chcem poďakovať všetkým, ktorý sa tomu venujú. Vďaka vám mám dostatok informácii, aby som sa vedela rozhodnúť, čo robiť keď sa nám narodí dieťa.
4. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz
Ahojte:slight_smile: Potrebujem poradiť, prípadne poskytnúť nejaké info, pls! Moja päť a pol mesačná dcérka minulý týždeň asi štyri dni hnačkovala...od pondelka do štvrtka.. čaká nás povinné druhé očkovanie, ktoré rozhodla lekárka pre hnačky odložiť o týždeň. Je to málo? Mám požiadať o odklad aspoň na tri-štyri týždne?
4. sep 2011 o 11:20  • Odpovedz
@bebe87 pozicanu ju ma kamoska akurat.... :frowning2:
4. sep 2011 o 12:28  • Odpovedz
@manof dobry clanok vo VITALITE :slight_smile:
4. sep 2011 o 12:40  • Odpovedz
@nadenam ja by som odložila navždy
4. sep 2011 o 12:44  • Odpovedz
@manof skvela reakcia na ten email :slight_smile:
4. sep 2011 o 13:09  • Odpovedz
@paula_1 jajjaj.. draha je moc na mna,,,
4. sep 2011 o 15:44  • Odpovedz
ahojte,na forume je nova otazka,ze ci sa bojite mmr ockovania?,tie niektore baby si fakt myslia,ze vakciny sa vyrabaju z jahodoveho lekvaru,alebo fajnovej vonavky chanel5 :grinning:
4. sep 2011 o 16:41  • Odpovedz
@kbeata nam instruktor v autoskole vravel ze typicka reakcia zacinajucich soferov - najma zien- pri nejakom probleme je "zavriem oci a dufam ze to dobre skonci"....toto je presne to iste...a zasa budeme pri autosedackach ako nas oblubeny profesor :grinning: nakoniec najdeme aj kauzalnu suvislost
4. sep 2011 o 18:07  • Odpovedz
ahojte, chcem sa spytat ci niektore z vas odmietla ockovanie? my mame 3 a pol mesacnu dcerku, je predcasne narodena a pred 2 tyzdnami bola ockovana... po ockovani vsak mala 4 dni horucky, potom jej zas teplota velmi klesla... pred ockovanim som o tom vela citala, ale po tejto skusenosti som sa rozhodla radsej ju uz ockovat nedat... ake s tym mate skusenosti, ked ste ockovanie odmietli?? dakujem za odpovede :slight_smile:
4. sep 2011 o 19:55  • Odpovedz
@zuziq8 ahoj..ja mma 9 mesacneho synceka...nema ockovanie ziadne..a nasej pediatricke sme povedali..ze nebude ockovany vobec..tak povedala, ze si amme hladat noveho pediatra..takze tak s odmietnutim..drzim palce, aby vy ste dopadli lepsie a mali zhovievaveho lekara.. :slight_smile:
4. sep 2011 o 20:19  • Odpovedz
ahojte,
spominali ste tu nejake knihy o ockovani - ak tu este nebola spomenuta - davam do pozornosti jednu velmi zaujimavu publikaciu, jedna kapitola je venovana aj ockovaniu a jeho rizikam

http://www.abcknihy.sk/Kniha/doba-jedova-anna-strunecka-2120659.aspx?src=sb
4. sep 2011 o 21:10  • Odpovedz
@nadenam ahoj, vies, ze osobnu skusenost s tymto nemam ale nasla som nieco na slobodavockovani, kopirujem:

"Z právneho hľadiska nie je iný nárok na odklad než zdravotná kontraindikácia, ale to len podľa jedného protiústavného zákona. Inak odklad očkovania nie je nijak právne vymedzený."

a mozno toto si skus precitat:
http://www.rizikaockovania.sk/leg/leg6-odmietnutie_2010.html
http://www.rizikaockovania.sk/leg/leg6-odmietnutie_2010.html
http://www.slobodavockovani.sk/news/ad-vyzva-ruvz-trnava-ohladne-posunutia-povinneho-ockovania/
4. sep 2011 o 22:12  • Odpovedz
@nadenam
Navždy by bolo ideálne, ale tie 4 týždne považujem za naozaj rozumné minimum.
4. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz
@natty53
@susisus
ďakujem za pochvaly
4. sep 2011 o 22:48  • Odpovedz
@anitab
Nejakí sú divní. Píšu tam:
"Predpredaj. Expedujeme obratom po vydaní titulu."
4. sep 2011 o 22:49  • Odpovedz
@zuziq8
Ak potrebuješ poradiť rozumnú detskú lekárku, tak napíš na sloboda.v.ockovani@gmail.com
4. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz
@manof ved je za co pochvalit... :wink: . Ja som ani nevedela,ze tam budes pisat, ja si to kupujem pravidelne a vcera tak citam a aha ho...text nas manof :grinning:
4. sep 2011 o 23:12  • Odpovedz
@manof hm, to som si nevsimla teraz, ale ja som si ju z tejto web stranky kupila asi pred 3tyzdnami :slight_smile: urcite sa da kupit aj inde...
5. sep 2011 o 09:16  • Odpovedz
@anitab
Však hej, len vravím, že v tom majú bordel...
5. sep 2011 o 09:39  • Odpovedz
@natty53
Ja som to po skúsenostiach s Novým časom pre ženy radšej dopredu nikomu nehovoril.
5. sep 2011 o 09:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.