Neverím, že očkovanie spôsobuje choroby

kykka
30. júl 2013

Prosim mamicky, aby ma neodsudzovali za tento nazor. Nikto so mnou nemusi suhlasit. Napisem iba to, co povazujem za skutocne nastrahy v dnesnej dobe... Jednou z nich je urcite aj ockovanie, aj ked iba v malej miere... Pretoze najhorsi zabijak v dnesnej dobe je nasa vlastne strava a kozmeticke vyrobky. Ano niekomu sa to moze zdat ako malichernost, ale toto je skutocna pricina leukemii, znizenych imunit, ekzemov, alergii, psychickych problemov a vsetkych dalsich pricin, ktore zaslepene mamicky pripisuju iba ockovaniu.
Viete nieco o prekysleni organizmu? Najtazsia civilizacna nastraha dnesnej doby! Ak ste milujuce matky a skutocne sa zaujimate o zdravie svojej rodiny a seba, tak si teraz vygooglujete na internete, co to vlastne PREKYSLENIE ORGANIZMU je. Ja som si o tom precitala spustu informacii na internete, v knihach, opytala som sa aj nasej doktorky a uz rok netrpime chorobami a vlastne vsetky choroby, ktore sme mali, z nasej rodiny postupne vymizli. A to je moj maly plne ockovany, no odkedy sme zmenili rezim stravovania a zitia vobec, je zdravy ako buk a to este pred par mesiacmi trpel na ITP a toto ma presvedcilo, ze vacsina straseni o ockovaniach su len famy. Lekarka nam po vysetreni dala rozbor analyz jeho krvi a zostala prekvapena z jeho velmi dobrych vysledkov. Nas maly sa uplne vyliecil z tejto vzacnej krvnej choroby, uz nieje po nej ani stopy a to len preto, ze som nelenila a uplne som zmenila nas zivotny rezim. Ano bolo by pre mna velmi pohodlne sediet a agresivne nadavat a presviedcat ine mamicky o tom, ake je ockovanie skodlive a za vsetky choroby moze iba ockovanie, ale neurobila som to a radsej som si zlozila klapky z oci a zacala sama patrat po skutocnych nastrahach dnesnej doby a poviem vam, ze ockovanie je skutocne najmensie zlo. Zdravemu, neprekyslenemu organizmu NIKDY ziadne ockovanie neublizi, ale to uz zalezi od samotnych matiek...
Cize predtym, ako budete svojim detickam davat chorobne presladene dzusiky, maso preplnene hormonmi (vsetky masa v dnesnej dobe obsahuju tazke hormony, ktore narusuje vyvoj deti, len sa o tom nehovori, aby masiarensky priemysel mohol zarabat miliardy), pecene kolaciky z bielej muky, coca coly, chipsy, sladkosti, biele cestoviny, biely chlieb, sunky, salamy atd, atd... si dobre spocitajte, kolko jedu prave dostavate do tela svojho dietata.
Ph zdraveho cloveka sa pohybuje medzi 7.36 az 7.44 (mozete si to zmerat papierikmi z lekarni, su velmi lacne). V dnesnej dobe a hlavne slovenske rodiny maju velmi zle ph a prave dlhodobe prekyslenie organizmu je spustacom VSETKYCH DNESNYCH CIVILIZACNYCH CHOROB. Prekyslenost organizmu a krvi odburava imunitu a pripravuje "hniezdo pre choroby. Tento proces sa nedeje zo dna na den, je to dlhodoby proces, ktory si vytvaraju ludia sami...
Najhorsim prekyslovacom organizmu je cukor a maso. Na internete sa da najst vsetko ako prekyslovaniu organizmu zabranit a vytvorit si zasaditost organizmu=zdravie na cely zivot.
Cukor je jed, ktory u deti vytvara hyperaktivitu, alergie, odburava vapnik z kosti, sposobuje tazke prekyslenie krvi, cize organizmus dietata je oslabeny a tym padom je dieta stale chore. Len si polozte otazku, kolko cukru denne prijme vase dieta z jogurtov, cerealii, dzusov, sladkosti, cajov atd...vsade je skryty cukor, pretoze to chuti a na tom najviac zarabaju vyrobcovia. Poznam mamicku, ktorej dieta vobec nevie, co je to chut cistej vody. Stale pije len dzusiky z krabicky, kde su pridane same jedovate potravinarske ecka a caje, no viete si to predstavit? To kvantum jedov, co dostava do seba kazdy den?
Maso, nejdem sa k tomu ani vyjadrovat. Moja 8 rocna neter bola od mala krmena masom, lebo toto jej vraj chuti, tak jej stale na obedik, alebo veceru uvarili nieco z kuracinky alebo bravcoveho, mleteho hovadzieho... Takto to slo roky a ja som im stale hovorila, nech do nej tolko masa necpu, ze je to preplnene velmi skodlivymi hormonmi a antibiotikami a kadejakym svinstvom, tak sa stale na mna osocili, ze oni vedia, co robia, ved aj oni jedli maso a su to (ano, ale uz zabudli, ze pred 30 rokmi maso nebolo infikovane takymi chemikaliami ako teraz).. Takze teraz ma moja mala neter 8 rokov, zistili jej tazku hormonalnu poruchu - predcasnu pubertu ma plne vyvinutu maternicu a je pripravena krvacat kazdy mesiac, je obezna, ma problem s oblickami a odteraz az do 12 rokov bude chodit kazdy mesiac ku gynekologovi ne injekcie, ktore maju potlacat menstruaciu kazdy mesiac. Gynekolog im odporucil jest menej masa... Co k tomu dodat? Ludia uz zabudli, ze pred 30 rokmi nasa strava nebola postihnuta eckami, chemikaliami a hormonmi tak ako teraz a je len na nasej zodpovednosti, ako sa naucime tymto jedom vyhybat a rozmyslat pred tym, ako si nieco polozime do ust.
Viete, ze z kozmetickych vyrobkov a jedla prijimame denne 10 nasobne viac hlinika ako obsahuje jedna vakcina? Jedna vakcina obsahuje nepatrne mnozstvo hlnika, zato jeden antiperspirant (v zlozeni ma napisane aluminum), sampony, gely, alobal na pecenie, hlinik sa nachadza aj v obaloch na cokolady, zuvacky, potraviny vobec, hrnce v ktorych varime, vsetko je hlinik a my toto konzumujeme, vsetko obsahuje obrovske mnozstvo hlinika? Sa zamyslite, ked otvarate cokoladu, zvnutra nemate strieborny obal? Je to hlinik a ano dostava sa bohuzial aj to do tela. A teraz si predstavte, sme denne obklopeny hlinikom, nevedomky ho dostavame do tela kazdy den obrovske kvantum a tu budu ludia plakat, lebo vo vakcine sa nachcadza stopa hlinika... Alebo laureth sulphate-rakovinotvorna latka, ktora sa nachadza v samponoch zubnej paste atd, ano mate ju aj vy vo svojej kupelke, staci sa ist teraz pozriet do kupelky, zobrat hociktory sampon, ktory mate a pozriet do zlozenia.
Tazke kovy? Viete kolko olova prijmame dneska my a nase deti zo vzdychu? Kazdym vdychom prijmame do seba jedy z tovarni, prepaleneho benzinu z aut, znecisteneho vzduchu ako takeho narusenej ozonovej diery, ale nie, my miesto toho aby sme isli na prechadzky do prirody a zili zdravo, budeme plakat, ze to vsetko z vakcin... Kto dneska dodrziava povinny pitny rezim 2.5 litra CISTEJ vody kazdy den? Voda, ktora precistuje organizmus od jedovatych latok a ak ju nepijete, jedovate latky sa vam hromadia v tele a vzikaju choroby, pretoze telo tieto odpady nema ako odplavit z tela von, iba ako vodou...
A tu budu pohodlni ludia plakat a hladat vsetky priciny zla vo vakcinach miesto toho, aby zdvihli zadok a zacali KONECNE nieco robit pre svoje zdravie a svoj zdravy zivotny styl....
Tu sa mi natlaca otazka: naozaj vsetky civilizacne choroby su sposobene iba vakcinami? Ved aj my sme boli tak isto ockovani a navyse horsimi vakcinami, ktore obsahovali tazsie kvanta hlinika a inych latok a take choroby ako nase deti sme nemali. Ale ano je pravda, ze pred rokmi bol vzduch cistejsi, jedlo zdravsie a narod menej pazravejsi a tym padom aj zdravsi...
Teraz ocakavam reakcie tych agresivnych mamiciek, ktore za vsetko chcu vinit iba ockovanie, lebo sa boja pozriet pravde do oci - ze zijeme v otravenom prostredi a je len na nich, ako budu chranit svoju rodinu zdravym zivotnym stylom...

adsumus
28. okt 2015

@anetkaadamko ty si neuvedomuješ, že každý jeden príspevok teda aj ten tvoj o troloch ovplyvnuje iných ludí? takže aj ty si podla svojej definície troll....

anetkaadamko
28. okt 2015

@adsumus tvoj názor.......

marcela_mate
28. okt 2015

@kykka mila moja, nic take ako prekyslenie organizmu neexistuje, ale suhlasim s tebou, ze velmi vela ludi sa stravuje sposobom fast food, cokolada, kola, energeticky napoj a podobne, co urcite zdraviu neprospieva.
kukni si tieto linky a never slepo vsetkemu, co citas 🙂

http://www.spirig.sk/sk/excipial/excipial-deofo...

http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_conten...

http://www.zradielko.sk/2013/07/bullshithunter-...

http://dolezite.sk/Prekyslenie-organizmu-je-MYT...

adsumus
28. okt 2015

@anetkaadamko urážanie iných nie je názor, to je ubližovanie, utok na ludí, s ktorými sa nezhoduješ, to je zlé.

anetkaadamko
28. okt 2015

@adsumus ok......ale prečo to píšeš mne......ja neviem prečo si ma vlastne označila......ja som ti nič nepísala......a nepísala som ani nič za ani proti......

miminik
29. okt 2015

@kykka Ahoj. Suhlasim s tvojim nazorom, len by som sa ta chcela opytat, ako sa stravujete? My sa snazime tiez zit co najzdravsie, kozmetiku som uz vsetku vymenila na "bio" mydla od Manna, neviem ci poznas. Ale so stravovanim je to tazsie. Maso jeme malo, to co jeme, mame z vlastneho chovu. Pracujeme v polnohospodarstve a viem, ze co je vyhlasovane za "bio" je vlastne len postrekovane v noci. bohuzial zijeme v dobe ked bez postrekov nic nevypestujes ( teraz mam na mysli hlavne obiloviny) takze take celozrnne potraviny mozno nie su najzdravsie. Nepropagujem bielu muku ani cestoviny ale zamyslela si sa uz nad tym co je to celozrnny? Na tej hodnotnej zdravej supke obilia sa nachadza najviac postrekov. A co zelenina a ovocie hlavne v zime? Dovazane zo zahranicia, zbierane este nedozrete, postrekovane aby prezili cestu a uplne bez chuti. Neber to prosim ako utocenie, skor som len nahnevana, ze ak clovek aj chce zmenit stravovanie, v tomto svete to je dost tazke, a hlavne z materskej. Takze ak budes mat chvilu, rada by som ta poprosila o par tipov, co by sa dalo zmenit, co jedavate vy. Dakujem

evittam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inspiration2
29. okt 2015

@kykka zaujalo ma len jedno-ak si mysliš že tvoje zaočkované dieťa nemôže dostať rotavirusy si na omyle-má presne takú istú šancu ako to moje....treba si zistiť podrobnosti 🙂

evittam
29. okt 2015

@inspiration2 A nielen rotavirusy. 😉

inspiration2
29. okt 2015

no áno, len ma vždy zaujme ako si mamičky ešte priplatia a myslia si, že och tak nám už nič nehrozí 🙂 a práve ona to tu tak napísala, že kamaratka lutovala, že nezaočkovala...šanca že by dopadla inak by sa ale očkovaním nezmenila... bodaj by všetky deti boli zdravé, a nikdy žiadne nemali následky po zlom rozhodnutí rodičov...