Očkovanie mmr a aftózna stomatitída

monika3008
4. máj 2019

Ahojte. Vo stvrtok 25.4. Som dcerku dala zaockovat vakcinou mmr a v piatok vecer dostala vyssie teploty. Od nedele uz odmietala mlieko a strasne malo papala, nakoniec som zistila, ze ma afty v pusinke. Teraz sme na infuziach, nakolko odmieta jest a pit :( . Myslite, ze tu stomatitidu vyvolalo ockovanie?

aristka
15. máj 2019

@prevenar sam ako odbornik av si mal mamicku upozornit .ze virus osypok a virus sposobujuci stomatitidu je rozdielny i ked herpeticky ,hadam to vies 😎

prevenar
15. máj 2019

@aristka vrat sa odkial si vysla prosim ta 😂😂😂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
6. okt 2019

@carimari uz aby bol prijaty zakon o neprijati neocko deti do skolky ...lebo uz tieto argumenty su hodne cloveka .ktory ma rozhodovat o zdravi populacie .

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
7. okt 2019

@carimari jemine uz zas ...no a co deti , ktore v taliansku zomieraju na choroby pteventabilne ockom , len preto .ze su neocko ....precitaj si tie pribehy .

sisa_papaya
25. júl 2020

@monika3008
Nám sa stalo teraz to isté... 20.teho teraz V pondelok o 10:00 očkovanie... Večer horúčky a ďalšie 3 dní tak isto... Hneď utorok som si všimla afty na jazyku, dasnach lícach zvnútra...des a hroza.. je piatok a stále to trvá .. nepamätáš čo najlepšie zaberalo a za koľko to prešlo? :(

monika3008
autor
25. júl 2020

@sisa_papaya
Ahoj, akurat pozeram ze v nemocnici jej nasadili isoprinosin 3 krat denne 4ml, ten je na predpis a pyridoxin..este som jej vytierala ustocka tantum verde ale s tou vodickou nie sprejom, dala na gazu ..stipe to, ale ono jej to znecitlivie trochu..najlepsie by bol ten isoprinosin, keby vam predpisu...ono ako jej to nasadili, tak asi za pat dni zacala papat..dovtedy bola na infuziach, nechcela nic ani jest a pit :(. Musi to byt pre vas tazke, ale hlavne nech aspon vela tekutin pije.. drzte sa a nech sa cim skor uzdravi

bejka90
13. feb 2021

Ahojte, pozyvam vas dat like na moju stranku na facebooku: Ako sa nas zivot zmenil po ockovani...... ak mate negativne skusenosti, podelte sa s nami