Očkovanie - preferované miesto

pf99
11. apr 2021

Zdravím, prosím o radu chcem mamu zaregistrovať na očkovanie. Ale môže ísť do čakárne čo ako nie že by ju musela mať ihneď ale chce ísť. A po zadávaní je tam preferovanie miesto. Dáme miesto. Ale to znamená že tam pôjdem, či potom mi dajú viac ponúk podľa mojej adrese či ako ďakujem pekné. Pekný deň.

mogaa
11. apr 2021

@pf99 ak zadáš mieso, dostaneš termín až keď bude na rade v danom mieste, ono možno inde by bola skôr aj o mesiac, ale tým že zadáš dané miesto, čakáš v poradovníku ľudí čo sa hlásia na očkovanie v danom mieste

sisa_s
11. apr 2021

Oznacis tolko preferovanych miest, kde si ochotna sa dopravit na ockovanie, ked ta zavolaju

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
11. apr 2021

@pf99 Ahoj, ja som objednávala mamu, vybrala som 2 miesta, obe v pešej dostupnosti od jej bydliska, keďže nebývam v tom istom meste a nemohla by som ísť s ňou. A aj dostala jedno z tých vybraných miest. Čiže toto je určite záväzné.

h2
11. apr 2021

@viestta Musí si vybrať z tých, ktoré jej to ponúkne. Neviem, ako v Košiciach, ale v BA na veľkokapacitnom očkujú iba Astra Zenecou. Takže ak je autorkina mama napríklad 70-tnička, tak jej Astru nedajú a bude musieť ísť inde.

andrejka1974
11. apr 2021

Ja som mna a manzela registrovala a my sme z bratislavy a dala som bratislavu, nitru a brezno pri brezne mame chalupu a dali nam termin hned buduci tyzden mne stvrtok a muzovi v piatok do brezna takze my pojdeme 250km treba zvazit kde ste ochotni ist a co zvladne hlavne mamina

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendy1977
11. apr 2021

@viestta vieš poradiť, osoba nad 55 rokov. U nás v meste očkujú iba pfizer, môže ísť ako náhradník ? Alebo musí isť do iného mesta na Astra Zenecou ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendy1977
11. apr 2021

@viestta on je diabetik, keď sa pýtal svoje dr. či sa má zaočkovať, tak mu povedala, že pfizerom, že má zatiaľ čakať, či budú očkovať aj mladšie ročníky. Tak nech to skúsi ako náhradník.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
11. apr 2021

@viestta Áno, presne tak som to myslela. Len som sa asi zle vyjadrila.