Rodinné stretnutie pred očkovaním

bezmena15
23. feb 2019

Ahojte, chcela som v marci urobiť malému privýtanie do života v jednu sobotu. Stretli by sa síce len babky a prababky ale to je hneď 11 dospelých ľudí... No doktorka nám na to dala v pondelok dva dni po tej plánovanej oslave termín na prvé očkovanie. Otázka znie,keďže sa deti majú očkovať zdravé, neriešili by ste to a oslavu urobili, alebo by ste to odložili, aby niečo malý dva dni pred očkovaním nedostal,čo ešte nemusí byť v deň očkovanje"prejavené"? Chcela som to mať ako oslavu narodenín zároveň,preto ma to jeduje...ďakujem za názory

tenerifka
23. feb 2019

tak mozes ockovanie odlozit o tyzdeñ neskor, nic sa nestane

st44
23. feb 2019

Nikde nie je napisane ze musi ochoriet.

mimer
23. feb 2019

🙈🙈🙈

jankalukasova
23. feb 2019

@bezmena15 privýtanie.... nič v zlom, nie som žiaden "grammar nazi" ale toto mi normálne vybilo zrak.

erikavesela
24. feb 2019

Ked je tvoje dieta teraz zdrave a mate aj teraz termin ockovania, prehodila by som termin "privitania"...popravde nechapem na co je to dobre, ale tak, kazdy robi ako uzna za vhodne...

kika831
24. feb 2019

@bezmena15 my sme vzdy termin dohodli aspon tych 7 dni po takejto oslave, keby nahodou nieco prepuklo. Takze radsej by som ockovanie odlozila, tyzden hore dole, ale pre istotu 😉

bezmena15
autor
25. feb 2019

@jankalukasova čo už. Asi nezaspím ja trz 🙂

bezmena15
autor
25. feb 2019

No nakoniec oslava nebude taká veľká a privítanie až v máji ale očkovanie preložím tak či tak nakoniec... ak nejaké vôbec niekedy dám 😉 ďakujem za názory aj za "hundrošky".. popredu 😀

jankalukasova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezmena15
autor
26. feb 2019

@jankalukasova našťastie mi gramatika peniaze nezarába. A tvoju ľútosť mi netreba. Radšej venuj viac času rodine ako zbytočným komentom

jankalukasova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz