Skúsenosti neočkovaných detičiek

ira111
4. feb 2013

Ahojte som tu nova, videla som tu vela tem o ockovani ale skor vzdy neziaduce ucinky ockovania. Kedze nas teraz caka prve ockovanie zaujimal by ma aj opacny nazor mamiciek ktore svoje deti nedali zaockovat ci svoje rozhodnutie olutovali. pripadne ci ste nasli volakde statistiku ako to je s ockovanim v krajinach kde je dobrovolne ake tam je % zaockovania.
ďakujem

janeta21
14. júl 2014

Len doplním, vyhrali sme aj na Najvyššom súde, ktorý sa stotožnil s krajským súdom, že RUVZ nedostatočne zdôvodnil výšku pokuty (331 eur). Pred pár dňami nám RUVZ vrátil peniaze späť na účet.

babynat
24. júl 2014

@kukina79 ahoj,super článok, asi som našla link kde je tiez original,ma dve strany tak treba kliknúť na ponuku
http://icpa4kids.org/Wellness-Articles/sleeping...

kukimuri
16. aug 2014

maminky,ktoré ste z trnavského kraja,prosím neviete poradiť nejakého pediatra,ktorý by nerobil problémy ak by som odmietla dieťa zaočkovať?máte konkrétne skúsenosti?ideme sa tam presťahovať a keďže tam nepoznám nikoho a nič,prosím o radu. prosím píšte mi do internej pošty, vopred veľká vďaka

majdus
11. sep 2014

@prevenar aj ja by som mala zaujem vstupit do skupinky 🙂

viskupovaandrea
20. okt 2014

ahojte aj ja sa pridam.
my sme sa s priatelom po dlllllllllllllllhom uvazeni a precitani veeeeeeela pribehov rozhodli NEOCKOVAT
No aj z vlastnych skusenosti,nam dokonca na nasledok ockovania,co vieme ze je z ockovania,dostal rodinny prislusnik epilepsiu,epilepsia sa zosilnovala a nakoniec...to ani nedopoviem lebo sa rozplacem.
Nasu dcerku sme ockovat nedali a ani raz nebola chora ale preventivne aby sa jej imunita stale zvysovala jej davame vitaminy v prirodnej forme,papa ovocie vsetkeho druhu,od ananasu po grapefruit vsetko cerstve ovocie,sama si zoberie do ruciciek cibulu surovu a papa ju co som kukala ako puk.
Ja by som radila nezaockuj,doplnaj vitaminy ako to mi robime.

olajoska411
10. dec 2014

@prevenar Ahoj Prosim ta spominala si skupinu mamiciek, kde sa pise o ockovani, mozes mi dat blizsie info? Dik

prevenar
10. dec 2014

@olajoska411 "spominal" ..mozem ti poslat pozvaknu ak chces 🙂

lutsine
10. dec 2014

@prevenar prosim si pozvanku,vdaka

prevenar
10. dec 2014

..inak kto by sa chcel pridat a zistit nieco o rizikach ockovania tak tu > https://www.modrykonik.sk/group/1799/ popripade co-to najdete v mojom blogu 🙂

hlavne o ciernom kasli - 2 clanky.

prevenar
10. dec 2014

@lutsine ved ty si nasa clenka 😀 zial , byt clenkou 2x nie je mozne 😵 raz ti musi stacit 🙂

prevenar
10. dec 2014

inak dnes sme dosiahli pocet clenov 2700 ..kto by sa obaval ,ze tam bude sam 🙂

lutsine
10. dec 2014

@prevenar no vidis.... 😀

lutsine
10. dec 2014

@prevenar myslela som,ze vznikla dalsia skupina 😀

prevenar
10. dec 2014

@lutsine 😀 ..jaaaj , ze pre tych , ktorym nestaci 4500 prispevkov a snad desattisice komentarov ? hehe 🙂