Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

msandrea1311
29. apr 2011

@aela ahoooj ako sa máte? my sme zasa sami tatinko včera odišiel do práce tak je nám smutno 😠 a ako Miška ste zdraví?

julianka777
29. apr 2011

@msandrea1311 ahoj 😀 dakujem pekne,len my sme sa uz prestahovali naspät do dubnice,tak ak by si chcela ked budes v dubnici daj vediet a mozme ist spolu🙂

msandrea1311
29. apr 2011

@julianka777 jeej tak to je škoda ale ked pôjdem do Dubnice tak sa urrčite ozvem prajem pekný víkend 😎

julianka777
29. apr 2011

@msandrea1311 jasne 😀 budem rada 🙂

aela
29. apr 2011

@msandrea1311 my mame po ockovani, len mna teraz dako trapia mocove cesty, ale dufam, ze bude zase dobre uz v tyzdni 😉

suzicka
11. máj 2011

Ahojte viete mi poradit dobre kadernictvo v DCA dakujem za odpoved🙂

zuba
13. máj 2011

@suzicka Ja som spokojná dolu na spartaku dve segry tam majú kozmetiku a kaderníctvo

josie3331
13. máj 2011

@suzicka ja chodim na novu dubnicu na namestie 🙂 ale dole na spartaku robila kamoske uces a bol velice pekny

zuzik1983
16. máj 2011

@suzicka na 105bytovke vedla hlavnej cesty dobre robia vlasy 😉

brumca
16. máj 2011

ahojte zienky 🙂 chcem sa vas opytat a poprosit vas, ci by ste mi nevedeli na par dni pozicat satku na nosenie alebo nejaku klokanku...nasa malinka je dost uplakana, stale ju mam na rukach a uz je to dost unavne...neviem co jej kupit, ci satku alebo nejaky iny nosic, neviem v com sa jej bude viac pacit 🙂 budem velmi rada, ak sa mi niekto ozve...vopred dakujem 😵

zuba
16. máj 2011

@brumca Mám Manducu, ak b y si chcela teda požičať napíš IP. 😉

juliankaaa
17. máj 2011

babulky, prosim vas poradte mi....za dva mesiace, bude mat nas poklad narodeniny a chcela by som dat upiect tortu.....viete o sikovnej cukrarke? Dakujem

adulik144
18. máj 2011

@juliankaaa ahoj ak ti môžem poradiť nakukni tu na koníku do receptov a tam v marcipanových tortach su aj dievčata z DCA, aspoň ked som hladala nejaký pekný motív, tak som tam zazrela dm1 a tá sem písavala.

juliankaaa
1. jún 2011

@adulik144 dakujem, si poklad.......torta je uz objednana 😀

julianka777
10. jún 2011

ahojte kocky 🙂 chodievate s drobcami do detskych centier?ake su este v Dca okrem Smejka,ci ako sa to vola?a s ako starymi detmi sa tam moze codit?dakujem

inneska
11. jún 2011

ahojte, kto môžete a máte chviločku, tak môžete za nás zahlasovať v súťaži 😵 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-dubnica-nad-vahom/ dakujemeeee 😉

lily23
11. jún 2011

Ahojte tiež by ma zaujímalo či sa tu v Dca dá niekam chodiť s detičkami, bývame tu od novembra, takže ešte to tu nemám zmapované 🙂 Ďakujem

julianka777
11. jún 2011

@lily23 ahoj,no su tu detske ihriska,mestsky park a aj detske centra...zalezi to od zoho,kde byvas 🙂

zuba
11. jún 2011

@julianka777 No tak smajlík už bohužiaľ nefunguje ☹ , ale malo by sa tam čoskoro otvárať Cupi lupi tak uvidíme čo to bude.

No a je tu ešte v CVČ Bambuľka - detské centrum a potom ponny kafe - kaviareň pre deti pri pošte.

julianka777
11. jún 2011

@zuba no tu kaviaren som si vsimla,lebo byvame teraz na 105-ke...a nevies s akymi starymi detmi sa tam chodi?ci je to jedno?

zuba
11. jún 2011

@julianka777 Myslím, že to je jedno, neviem či tam majú vekovú hranicu ja som tam vola len raz a to tam bolo vtedy ešte maličké, pred zväčšením.

josie3331
11. jún 2011

a celkovo kaviarne a restauracie, kde sa da ist v pohode s kocikom, nie priamo urcene pre mamicky? vsimla som si, ze s kocarom by sa dalo ist celkom v pohode do pizzerie Mama, tam sa aj nefajci, ale inak veru neviem...

filipa
11. jún 2011

ked sa ocitneme v tych koncinach, tak zajdeme vzdy do chateau mignon, teraz je velke sedenie aj ako terasa, vonku nad restauraciou je detske ihrisko, velky park, fakt dobre... vyskusaj, odporucam...

dm1
11. jún 2011

@josie3331 no asi fontana tam sa tiez nefajci a da sa sediet aj vonku. Do pizza mamy su zase schody tak pre kocik nie bohvieco

my chodievame do pony kafe aj MC obcas ale chyba mi tu prave restauracia alebo pizzeria kde by bol detsky kutik a mohli by sme sa ist s manzelom najest bez toho aby sa tam maly nudil

josie3331
11. jún 2011

@dm1 zboku sa da ist aj s kocikom, do tej Mamy

dm1
11. jún 2011

@josie3331 jaj vidis na to som zabudla 😉 . My sme tam boli s nasim sinterom raz ale on veru nevydrzi tak dlho niekde sediet aj ked tam maju tusim 2 detske stolicky. Vlastne on ani ako babatko v kocari nechcel byt takto aj ked sme sli do fontany sa najest akonahle sme si objednali uz bol hore a place velike tak sme si to nikdy poriadne nevychutnali. preto mi tu chyba nieco kde by sa aj decka zahrali a my sme si "v klude" aspon tu pizzu zjedli. Ozaj neviete ako to je v parku? zase otvorili tam co bolo ale neviem ci tam stale robia pizzu alebo uz nie. Tam je aj ihrisko pre deti tak tam by sa dalo

julianka777
12. jún 2011

@zuba dakujem 🙂

zuba
12. jún 2011

No inak myslím, že na pošte čo je pizza tak tam a majú minimálne stolček a stoličku an písanie pre deti a my sme tam chodili aj ked bol drobec malý na terase sme si rozprestreli deku a on si tam lozil a gúľal si loptičku a tak a tak sme chodievali aj do fontány, len problém je v tom, že von sa už fajčí

dm1
12. jún 2011

@zuba hmm len to kreslenie by maleho veru dlho nebavilo to by cchelo aby tam bolo nieco aj viac nejake ihrisko, smykalka a tak

zuba
13. jún 2011

No a dnes mi napadlo, že ihrisko je dolu v šanghaji, ako ešte som tam nikdy nejedla, tak neviem ako varia, ale ihrisko tam majú 🙂