MUDr. Jozef Glos internista

krisstina_em
7. aug 2022

Ahojte, celý týždeň idem do IL k MUDr. Glosovi. Keďže kvôli spojeniu mám málo času, viete mi povedať, kde má ordináciu?Nech to stihnem nájsť

ana82
7. aug 2022

myslím že je to gastroentrolog a je to na samom vrchu nad rengenmi

krisstina_em
autor
7. aug 2022

@ana82 no niekde je písaný ako gastro a niekde ako interný, čomu som nechápala 🤷‍♀️ ale tak sestričke som vravela, že potrebujem EKG tak ma hádam počúvala

ana82
7. aug 2022

@krisstina_em ja ku nemu chodím na gastro ...

krisstina_em
autor
7. aug 2022

@ana82 tak to je teda divné 😒 dúfam, že má otočia čo tam chcem.

ana82
7. aug 2022

@krisstina_em no asi by som si to overila ....som kukala či nemá nejakého menovca, ale v ilave mi vyhodilo len jeho a všade je gastroentrolog

krisstina_em
autor
7. aug 2022

@ana82 ja som ho našla podľa tejto stránky,

ana82
7. aug 2022

@krisstina_em no neviem uvidíte, ste tam volali a sestrička vám kázala o koľkej prísť?

krisstina_em
autor
7. aug 2022

@ana82 ja som tam práve volala v piatok 10 minút pred ich záverečnou, povedala, že som tehotná a gynekologička ma poslala na EKG a hneď mi dala termín zajtra na 10:00

ana82
7. aug 2022

@krisstina_em no šak uvidite možno robí aj ekg Bohvie všetko je možne 🙂 potom mi dajte vedieť pekný večer

krisstina_em
autor
8. aug 2022

@ana82 no bordel v Tom majú riadny. Je to len gastroenterológ a poslali ma preč. Hlavne, že som v piatok pri objednávaní povedala, že potrebujem na EKG

ana82
8. aug 2022

@krisstina_em no paráda ☹ radosť ozaj....

krisstina_em
autor
8. aug 2022

@ana82 to hej, ale hneď od schodov naľavo má ambulanciu MUDr. Drobný a tí ma hneď zobrali a za 5 minút vybavená

miskaamatko
20. aug 2022

@krisstina_em EKG točia na prízemí ako je to pre sklenené okno... Bol tam bývali prijem a pohotovosť.. Dr. Glos tam ma tiež menovvku... Je to internista a zároveň gastroenterológ...bordel v tom nie je len sa treba pýtať

krisstina_em
autor
21. aug 2022

@miskaamatko bordel v Tom je, keďže ma otočil na päte a poslal preč z ordinácie, že EKG nerobí