icon

Kto tiež trpí v horúčavách?

Dnes o 15:36

Doslova fyzicky aj psychicky. Len ležim doma, povaľujem sa, nevládzem, cítim sa unavená, nechce sa mi výjsť von do toho odporného tepla. Tiež niekto takto trpí ako ja?

Strana
z2
anonym_a1da39
Dnes o 15:37

Uz zase? Koľkokrát denne? Milujem toto teplo☀️☀️☀️☀️.

anonym_f3122e
Dnes o 15:38

A my dnes na oslave.

autor
Dnes o 15:39
@anonym_a1da39

Uz zase? Koľkokrát denne? Milujem toto teplo☀️☀️☀️☀️.

@anonym_a1da39 ja neviem, nečítam tu staré diskusie.

avatar
babababka
Dnes o 15:44

Aj ja trpím.My nemáme klímu,tak vnútri 30-31 a vonku 39.Neznášam leto.Nič sa mi nechce,už ani ležať.Lezieme si mm navzájom na nervy,on má rád teplo.

anonym_b0c256
Dnes o 15:45

@anonym_autor Mám to rovnako, nad 30 stupňov je pre mňa zabijak. Dokážem fungovať len v noci alebo skoro ráno.

anonym_ffd184
Dnes o 15:47

V byte som v tychto horucavach nespala aj 2 tyzdne
Teraz v dome dakujem Bohu za ulavu od horucavy,mame prijemne

avatar
tenerifka
Dnes o 15:53

Za par dni/tyzdñov tu budu prispevky typu?Preco je zima? Preco uz nie je tak teplo ako v juni? Co je toto za leto?

avatar
kavasmliekom
Dnes o 16:14

@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.

avatar
marca12
Dnes o 16:20

@anonym_autor Vacsina ludi to tak mame. A je to normalne a v poriadku. Ved je to zataz na organizmus.

avatar
hiro
Dnes o 16:24

Ja s tým nemám problém ale ľudia čo majú záhradky by si mali kopať zásobárne vody tak aby im tie mesiace cez leto vydržala. Budúci rok už nebude vo veľa obciach že to pramene zvládnu zásobovať. Keby míňali vody ako cez zimu áno ale na polievanie už nebude dosť.

avatar
doriiis
Dnes o 16:28

Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.

anonym_5bdaf4
Dnes o 16:31

Ja to momentalne znášam veĺmi zle bolí ma hlava, mam zavraty som po operacii dva týždne.... keby nemame doma pustenu klimu teraz non stop tak skapem a to ja leto milujem . Ledva čakám kedy bude tých 28 buduci týždeň

avatar
bielasovicka
Dnes o 16:32

Chvála bohu mam klímu, bez nej by som zdechla 🥵😁

anonym_76723f
Dnes o 16:47
@kavasmliekom

@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.

@kavasmliekom 3 hod na bicykli len blazon ....Pekne na infarktik. Ake ste mimo ...Ludia...sportovat v tomto teple...

anonym_76723f
Dnes o 16:49

neznasam leto, staci mi do 25stupnov, milujem jesen a zimu. V lete sa chranit nevies, kazdy den kolabuju ludia, mina sa voda, poziare, rakovina koze, infarkty. Na co toto je dobre? Na nic. Na dve veci. Ano, normalne leto je v poriadku, tak do 28 st max. Dlhe dni, pri vode dakde...ale toto je akurat tak na porazku a melanomom. Ludia neblaznite uz. A tieto diskusie su o nicom, vzdy sa najde blazon, co miluje toto tropicke nepocasie. Vzdy sa najde niekto kto miluje velku zimu.

anonym_9967e6
Dnes o 16:53

Mame klimu no rada by som šla von ale keď si zmyslím, ako je vonku, to je ako do pekla vykročiť
Nenavidim leto, najradšej by som ho prespala a zobudila sa po lete

avatar
bbwwoman
Dnes o 17:14

@anonym_autor teplo je fajn avšak nie keď praží... Ja som si večer dala paplón čo moc nepoužívam pod seba
Išla do sprchy uterák nič ani na vlasy , namočila celé tričko také dobré mierne silonove mám vyzmychala len toľko aby nekvapkalo a tak si ľahla
Úľava nesmierna
Do 2 hod suchá 😅
Piť treba sóda minerálka voda buď večer keď tečie dobre studená alebo z chladničky
Inak zatiahnuté je celé dni a vetracka ide aj kvôli mačke držím čo najviac chlad
Malý ventilátor len na tvár aj to sem tam keď fakt treba
Spánok je náročný keď sa človek zobudí a pod krkom celé mokré 🫤
Ideálne sa kúpať do rieky 😊 a auto čistá sauna

avatar
stellarstar
Dnes o 17:18

Víkend mám pohotovosť ale nikto neochorel tak doma ale keď som v práci je to neúnosné, pracujem ako terénna op, okno v aute nemôžem dať dole a keď do nej nastupujem tak je tam aj 50°. Samozrejme ihneď otváram okna a fičím ďalej ku ďalšej klientke. Máme klientky kt nevetrajú tak si vieš predstaviť ako dusno tam je, potom beháme na nákupy, vonku horúčava a v obchodoch klíma to tiež nie je bohviečo pre telo. Na obed som rada že som doma. Toto počasie už lepšie nebude a nejak si na to musíme zvykať, o nociach a spánku pomlčím

anonym_a1da39
Dnes o 17:19
@doriiis

Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.

@doriiis 🤣🤣🤣

avatar
kivivi
Dnes o 17:20

Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.

anonym_a1da39
Dnes o 17:22
@kivivi

Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.

@kivivi nepotia😉

avatar
stellarstar
Dnes o 17:22
@bbwwoman

@anonym_autor teplo je fajn avšak nie keď praží... Ja som si večer dala paplón čo moc nepoužívam pod seba
Išla do sprchy uterák nič ani na vlasy , namočila celé tričko také dobré mierne silonove mám vyzmychala len toľko aby nekvapkalo a tak si ľahla
Úľava nesmierna
Do 2 hod suchá 😅
Piť treba sóda minerálka voda buď večer keď tečie dobre studená alebo z chladničky
Inak zatiahnuté je celé dni a vetracka ide aj kvôli mačke držím čo najviac chlad
Malý ventilátor len na tvár aj to sem tam keď fakt treba
Spánok je náročný keď sa človek zobudí a pod krkom celé mokré 🫤
Ideálne sa kúpať do rieky 😊 a auto čistá sauna

@bbwwoman ja si dávam uterák na vankúš nemienim sa potiť do vankúša a ten kaziť s furt praním

avatar
kivivi
Dnes o 17:24
@anonym_a1da39

@kivivi nepotia😉

@anonym_a1da39 naozaj? To sa da v tomto teple nepotit? Tak to bude nejaka evolucne velmi vyhodna geneticka mutacia 😄

avatar
marca12
Dnes o 17:29
@kivivi

Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.

@kivivi Ked som bola mladsia,tiez mi to nevadilo. A ani som sa nepotila. Cim som starsia, tym viacej mi vadia horucavy.

anonym_d98f5d
Dnes o 17:45
@anonym_76723f

neznasam leto, staci mi do 25stupnov, milujem jesen a zimu. V lete sa chranit nevies, kazdy den kolabuju ludia, mina sa voda, poziare, rakovina koze, infarkty. Na co toto je dobre? Na nic. Na dve veci. Ano, normalne leto je v poriadku, tak do 28 st max. Dlhe dni, pri vode dakde...ale toto je akurat tak na porazku a melanomom. Ludia neblaznite uz. A tieto diskusie su o nicom, vzdy sa najde blazon, co miluje toto tropicke nepocasie. Vzdy sa najde niekto kto miluje velku zimu.

@anonym_76723f tak ja by som sa moc pri vode pri 28 stupnoch veru neokupala.Pre mňa by to bolo chladno vliest do vody.Už 30 hej ale 28 mne osobne je malo

anonym_76723f
Dnes o 18:00
@anonym_d98f5d

@anonym_76723f tak ja by som sa moc pri vode pri 28 stupnoch veru neokupala.Pre mňa by to bolo chladno vliest do vody.Už 30 hej ale 28 mne osobne je malo

@anonym_d98f5d neviem, ako to komentovat

anonym_68df8c
Dnes o 18:00

Ja taketo pocasie milujem. A nie, nepotim sa… nikdy som nemala s potenim problem. A ako bolo spomenute, pre mna je 28 stupnov veru malo

anonym_f185f7
Dnes o 18:00

@anonym_autor ako si deň zariadiš, tak máš. Ja som ráno stihla upratať, odmrazit mrazák, nakúpiť, navariť a o 12tej som už bola na záhrade na lehátku. Poobede som si zdriemla, a zase na lehátko a do teraz sme polievali. Milujem teplo a leto

anonym_a1da39
Dnes o 18:20
@kivivi

@anonym_a1da39 naozaj? To sa da v tomto teple nepotit? Tak to bude nejaka evolucne velmi vyhodna geneticka mutacia 😄

@kivivi asi😂

avatar
domkakvet
Dnes o 18:44
@stellarstar

Víkend mám pohotovosť ale nikto neochorel tak doma ale keď som v práci je to neúnosné, pracujem ako terénna op, okno v aute nemôžem dať dole a keď do nej nastupujem tak je tam aj 50°. Samozrejme ihneď otváram okna a fičím ďalej ku ďalšej klientke. Máme klientky kt nevetrajú tak si vieš predstaviť ako dusno tam je, potom beháme na nákupy, vonku horúčava a v obchodoch klíma to tiež nie je bohviečo pre telo. Na obed som rada že som doma. Toto počasie už lepšie nebude a nejak si na to musíme zvykať, o nociach a spánku pomlčím

@stellarstar nepisala si v inej diskusii, ze pracujes vo vyrobe?

Strana
z2