icon

Kto tiež trpí v horúčavách?

Dnes o 15:36

Doslova fyzicky aj psychicky. Len ležim doma, povaľujem sa, nevládzem, cítim sa unavená, nechce sa mi výjsť von do toho odporného tepla. Tiež niekto takto trpí ako ja?

Strana
z2
avatar
maryve
Dnes o 18:52
@doriiis

Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.

@doriiis nariekaren/ pindaren 😊🤣

avatar
stellarstar
Dnes o 18:53
@domkakvet

@stellarstar nepisala si v inej diskusii, ze pracujes vo vyrobe?

@domkakvet nie 🤣🤣🤣

avatar
domkakvet
Dnes o 19:00
@stellarstar

@domkakvet nie 🤣🤣🤣

@stellarstar tak potom sorry, ja to nesledujem a ani si nepamatam nicky, ale toto sa mi nejako ulozilo, no asi potom zle.

avatar
stellarstar
Dnes o 19:03
@domkakvet

@stellarstar tak potom sorry, ja to nesledujem a ani si nepamatam nicky, ale toto sa mi nejako ulozilo, no asi potom zle.

@domkakvet nič sa nestalo 😉

anonym_159803
Dnes o 19:58
@kavasmliekom

@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.

@kavasmliekom zomrel mi kamoš, bol počas horúčavy na biku, nezvládlo to srdce. Mladý chalan.

avatar
tilly
Dnes o 20:18

Ja trpím v depkach, keď mesiac vkuse nevidíme slnko. Keď stále minimálne mrholi a vkuse fuci. Brrr

anonym_43a1a8
Dnes o 21:09

Zo mna moj chlap nezlieza uz 3.tyzden🤣 po 22mesiacoch nesexu, kvoli rodinnej traume a jeho nepodpore. Neviem, kedy mu v hlave skrsol impulz, ze to so mnou da dokopy. No skratim to, ma potrebu sa predvadzat, dohanat zameskane? a v tomto teple ziadna slava. Pride k sporaku cmuk, pri telke cmuk-idem zvesit pradlo- a co tam pojdes do 40 "C bud tu pri mne... V spravach davali, ako ludom hrabe z horka, agresia, napadnutia, noze... Moj znovuobjavil postelne radovanky a ja som mu celkom neodpustila.... Sice mame este blizsie k 50.tke,ako 60.tke,ale aj tak ma na tom nieco desi. Vraj mal blby sen🕷️
Vydrzte zajtrajsok, v pondelok ma byt prijatelnych 25"C.

Strana
z2