Kto tiež trpí v horúčavách?
Doslova fyzicky aj psychicky. Len ležim doma, povaľujem sa, nevládzem, cítim sa unavená, nechce sa mi výjsť von do toho odporného tepla. Tiež niekto takto trpí ako ja?
@domkakvet nie 🤣🤣🤣
@stellarstar tak potom sorry, ja to nesledujem a ani si nepamatam nicky, ale toto sa mi nejako ulozilo, no asi potom zle.
@stellarstar tak potom sorry, ja to nesledujem a ani si nepamatam nicky, ale toto sa mi nejako ulozilo, no asi potom zle.
@domkakvet nič sa nestalo 😉
@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.
@kavasmliekom zomrel mi kamoš, bol počas horúčavy na biku, nezvládlo to srdce. Mladý chalan.
Ja trpím v depkach, keď mesiac vkuse nevidíme slnko. Keď stále minimálne mrholi a vkuse fuci. Brrr
Zo mna moj chlap nezlieza uz 3.tyzden🤣 po 22mesiacoch nesexu, kvoli rodinnej traume a jeho nepodpore. Neviem, kedy mu v hlave skrsol impulz, ze to so mnou da dokopy. No skratim to, ma potrebu sa predvadzat, dohanat zameskane? a v tomto teple ziadna slava. Pride k sporaku cmuk, pri telke cmuk-idem zvesit pradlo- a co tam pojdes do 40 "C bud tu pri mne... V spravach davali, ako ludom hrabe z horka, agresia, napadnutia, noze... Moj znovuobjavil postelne radovanky a ja som mu celkom neodpustila.... Sice mame este blizsie k 50.tke,ako 60.tke,ale aj tak ma na tom nieco desi. Vraj mal blby sen🕷️
Vydrzte zajtrajsok, v pondelok ma byt prijatelnych 25"C.

Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.
@doriiis nariekaren/ pindaren 😊🤣