Kto tiež trpí v horúčavách?
Doslova fyzicky aj psychicky. Len ležim doma, povaľujem sa, nevládzem, cítim sa unavená, nechce sa mi výjsť von do toho odporného tepla. Tiež niekto takto trpí ako ja?
A my dnes na oslave.
Uz zase? Koľkokrát denne? Milujem toto teplo☀️☀️☀️☀️.
@anonym_a1da39 ja neviem, nečítam tu staré diskusie.
Aj ja trpím.My nemáme klímu,tak vnútri 30-31 a vonku 39.Neznášam leto.Nič sa mi nechce,už ani ležať.Lezieme si mm navzájom na nervy,on má rád teplo.
@anonym_autor Mám to rovnako, nad 30 stupňov je pre mňa zabijak. Dokážem fungovať len v noci alebo skoro ráno.
V byte som v tychto horucavach nespala aj 2 tyzdne
Teraz v dome dakujem Bohu za ulavu od horucavy,mame prijemne
Za par dni/tyzdñov tu budu prispevky typu?Preco je zima? Preco uz nie je tak teplo ako v juni? Co je toto za leto?
@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.
@anonym_autor Vacsina ludi to tak mame. A je to normalne a v poriadku. Ved je to zataz na organizmus.
Ja s tým nemám problém ale ľudia čo majú záhradky by si mali kopať zásobárne vody tak aby im tie mesiace cez leto vydržala. Budúci rok už nebude vo veľa obciach že to pramene zvládnu zásobovať. Keby míňali vody ako cez zimu áno ale na polievanie už nebude dosť.
Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.
Ja to momentalne znášam veĺmi zle bolí ma hlava, mam zavraty som po operacii dva týždne.... keby nemame doma pustenu klimu teraz non stop tak skapem a to ja leto milujem . Ledva čakám kedy bude tých 28 buduci týždeň
@anonym_autor vieš čo, ja milujem horúčavy, čím viac tým lepšie. Aj teraz som bola vonku 3 hodiny na bicykli, okolo vody, osviežila som sa, poopaľovala..., vôbec to so mnou nič nerobí...ale v robote kde nemáme klímu, vzduch doslova stojí, na strechu pečie, trpím, nadávam, už som aj odpadla v práci. Šéfovi je to jedno. Žiadna prestávka navyše, žiaden ventilátor, nič. Doma mám klímu.
@kavasmliekom 3 hod na bicykli len blazon ....Pekne na infarktik. Ake ste mimo ...Ludia...sportovat v tomto teple...
neznasam leto, staci mi do 25stupnov, milujem jesen a zimu. V lete sa chranit nevies, kazdy den kolabuju ludia, mina sa voda, poziare, rakovina koze, infarkty. Na co toto je dobre? Na nic. Na dve veci. Ano, normalne leto je v poriadku, tak do 28 st max. Dlhe dni, pri vode dakde...ale toto je akurat tak na porazku a melanomom. Ludia neblaznite uz. A tieto diskusie su o nicom, vzdy sa najde blazon, co miluje toto tropicke nepocasie. Vzdy sa najde niekto kto miluje velku zimu.
Mame klimu no rada by som šla von ale keď si zmyslím, ako je vonku, to je ako do pekla vykročiť
Nenavidim leto, najradšej by som ho prespala a zobudila sa po lete
@anonym_autor teplo je fajn avšak nie keď praží... Ja som si večer dala paplón čo moc nepoužívam pod seba
Išla do sprchy uterák nič ani na vlasy , namočila celé tričko také dobré mierne silonove mám vyzmychala len toľko aby nekvapkalo a tak si ľahla
Úľava nesmierna
Do 2 hod suchá 😅
Piť treba sóda minerálka voda buď večer keď tečie dobre studená alebo z chladničky
Inak zatiahnuté je celé dni a vetracka ide aj kvôli mačke držím čo najviac chlad
Malý ventilátor len na tvár aj to sem tam keď fakt treba
Spánok je náročný keď sa človek zobudí a pod krkom celé mokré 🫤
Ideálne sa kúpať do rieky 😊 a auto čistá sauna
Víkend mám pohotovosť ale nikto neochorel tak doma ale keď som v práci je to neúnosné, pracujem ako terénna op, okno v aute nemôžem dať dole a keď do nej nastupujem tak je tam aj 50°. Samozrejme ihneď otváram okna a fičím ďalej ku ďalšej klientke. Máme klientky kt nevetrajú tak si vieš predstaviť ako dusno tam je, potom beháme na nákupy, vonku horúčava a v obchodoch klíma to tiež nie je bohviečo pre telo. Na obed som rada že som doma. Toto počasie už lepšie nebude a nejak si na to musíme zvykať, o nociach a spánku pomlčím
Však si založte nejakú nariekaciu/pindaciu skupinu, kde sa všetci môžte zísť a pindat od rána do večera. Že vás to baví . Stále sa na niečo sťažovať.
@doriiis 🤣🤣🤣
Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.
Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.
@kivivi nepotia😉
@anonym_autor teplo je fajn avšak nie keď praží... Ja som si večer dala paplón čo moc nepoužívam pod seba
Išla do sprchy uterák nič ani na vlasy , namočila celé tričko také dobré mierne silonove mám vyzmychala len toľko aby nekvapkalo a tak si ľahla
Úľava nesmierna
Do 2 hod suchá 😅
Piť treba sóda minerálka voda buď večer keď tečie dobre studená alebo z chladničky
Inak zatiahnuté je celé dni a vetracka ide aj kvôli mačke držím čo najviac chlad
Malý ventilátor len na tvár aj to sem tam keď fakt treba
Spánok je náročný keď sa človek zobudí a pod krkom celé mokré 🫤
Ideálne sa kúpať do rieky 😊 a auto čistá sauna
@bbwwoman ja si dávam uterák na vankúš nemienim sa potiť do vankúša a ten kaziť s furt praním
Vobec nechapem, ako moze niekto povedat, ze ma rad toto teplo a ze mu to nevadi. To sa ti ludia nepotia alebo co? Ci im nevadi, ze si daju ciste tricko a za par minut je cele spotene? V okoli su uplne ok s tymto teplom hlavne ludia, co maju doma aj v praci klimu. My nemame tam ani tam a je to des.
@kivivi Ked som bola mladsia,tiez mi to nevadilo. A ani som sa nepotila. Cim som starsia, tym viacej mi vadia horucavy.
neznasam leto, staci mi do 25stupnov, milujem jesen a zimu. V lete sa chranit nevies, kazdy den kolabuju ludia, mina sa voda, poziare, rakovina koze, infarkty. Na co toto je dobre? Na nic. Na dve veci. Ano, normalne leto je v poriadku, tak do 28 st max. Dlhe dni, pri vode dakde...ale toto je akurat tak na porazku a melanomom. Ludia neblaznite uz. A tieto diskusie su o nicom, vzdy sa najde blazon, co miluje toto tropicke nepocasie. Vzdy sa najde niekto kto miluje velku zimu.
@anonym_76723f tak ja by som sa moc pri vode pri 28 stupnoch veru neokupala.Pre mňa by to bolo chladno vliest do vody.Už 30 hej ale 28 mne osobne je malo
@anonym_76723f tak ja by som sa moc pri vode pri 28 stupnoch veru neokupala.Pre mňa by to bolo chladno vliest do vody.Už 30 hej ale 28 mne osobne je malo
@anonym_d98f5d neviem, ako to komentovat
Ja taketo pocasie milujem. A nie, nepotim sa… nikdy som nemala s potenim problem. A ako bolo spomenute, pre mna je 28 stupnov veru malo
@anonym_autor ako si deň zariadiš, tak máš. Ja som ráno stihla upratať, odmrazit mrazák, nakúpiť, navariť a o 12tej som už bola na záhrade na lehátku. Poobede som si zdriemla, a zase na lehátko a do teraz sme polievali. Milujem teplo a leto
@anonym_a1da39 naozaj? To sa da v tomto teple nepotit? Tak to bude nejaka evolucne velmi vyhodna geneticka mutacia 😄
@kivivi asi😂
Víkend mám pohotovosť ale nikto neochorel tak doma ale keď som v práci je to neúnosné, pracujem ako terénna op, okno v aute nemôžem dať dole a keď do nej nastupujem tak je tam aj 50°. Samozrejme ihneď otváram okna a fičím ďalej ku ďalšej klientke. Máme klientky kt nevetrajú tak si vieš predstaviť ako dusno tam je, potom beháme na nákupy, vonku horúčava a v obchodoch klíma to tiež nie je bohviečo pre telo. Na obed som rada že som doma. Toto počasie už lepšie nebude a nejak si na to musíme zvykať, o nociach a spánku pomlčím
@stellarstar nepisala si v inej diskusii, ze pracujes vo vyrobe?

Uz zase? Koľkokrát denne? Milujem toto teplo☀️☀️☀️☀️.