icon

Používate ešte papierové nákupné zoznamy?

20. jún 2026

Dcéra sa mi smiala, že si píšem zoznam na papier. Ja zas nechápem, ako môže mať niekto nákupný zoznam v mobile. Vy to robíte ako?

Strana
z2
avatar
cimage
20. jún 2026

Papierovy, ja nenosim telefon vsade so sebou a muz to iste.

anonym_7cc729
Odpoveď bola odstránená
anonym_a8e2ca
20. jún 2026
@anonym_7cc729
Odpoveď bola zmazaná

@anonym_7cc729 citat ti robi problem,ze??

avatar
komir63
20. jún 2026

@anonym_autor No, aby vlk zostal sýty a koza celá, tak ti poradím. Kľudne si píš papierový zoznam, ale potom si ho odfoť mobilom než pôjdeš do obchodu. Tvoja dcéra bude v šoku, akú má pokrokovú matku.😀🌹

avatar
tinka3435
20. jún 2026

Píšem na papier.Je to rýchlejšie ako hľadať v mobile

anonym_a8e2ca
20. jún 2026

Tak este raz,nech to cita anonym,co si mysli,ze prekukol anonyma.
Kedze hadzeme vsetko postupne,nepisem si papier na 2 plne voziky.Je to tak rychlejsie,ked ideme rad radom,ako to hladat a studovat na papieri,ci v mobile.

avatar
citronove_koliesko
20. jún 2026

@anonym_autor aj aj... na velky nakup mam v mobile taku appku zdielanu s rodinou. Pridavame postupne co treba, dnes sme boli na velky nakup. Zajtra rano vybehnem peso vramci prechadzky v dedine, to si dam na papier tych 5-6 veci co chcem.z nasich potravin.

anonym_d0fbde
20. jún 2026

@anonym_autor zväčša na papier. Občas v mobile. Papier mám radšej.

avatar
moony99
20. jún 2026
@anonym_ff748b

Nemam ziadny zoznam, nakupujem uplne bez problemov bez zoznamu a este sa nestalo, ze by som na nieco zabudla.

@anonym_ff748b aj ja tak, bez zoznamu, pamätám si co potrebujem.

anonym_df0115
Včera o 06:52

Ja si tiež píšem na papier a po novom už to píše môj prváčik a keď ideme do obchodu mi číta čo máme kúpiť a s perom odskrtava.

avatar
tilly
Včera o 06:55
@bielasovicka

Ja na papier. Na chladničke mam taky notes s magnetom, tam si píšem keď ma niečo napadne a keď idem na nákup tak len odtrhnem a idem 😄

@bielasovicka ja tiež takto. Na chladničke mám na magnet taký malý notes a tam zapisujem, čo sa mina, potom odtrhnem a idem.

avatar
fairyy
Včera o 07:35

tiez zdielana appka... ak aj nieco nemaju nechavame v zozname neodskrtnute...ten druhy vidi ze po ceste moze skusit inde...plus mame tri rozne zoznamy potraviny/metro/hornbach 😂

avatar
monika2012
Včera o 10:16

@anonym_autor Na paierik. A bez hanby.

avatar
marca12
Včera o 10:19

@anonym_autor Ja najradsej pouzivam klasicky zapisnik,ale pouzivam aj v mobile.

avatar
kvietok2012
Včera o 10:27

Ja píšem na papier a predtým ako idem do obchodu si to prepíšem podla toho ako je tovar v regali ulozený...takze postupne rad radom odškrtávam...

avatar
katkazatka
Včera o 10:32
@komir63

@anonym_autor No, aby vlk zostal sýty a koza celá, tak ti poradím. Kľudne si píš papierový zoznam, ale potom si ho odfoť mobilom než pôjdeš do obchodu. Tvoja dcéra bude v šoku, akú má pokrokovú matku.😀🌹

@komir63 ja to takto robím. Napíšem si na papier a potom odfotím do mobilu pre prípad, že papier zabudnem.😁

avatar
0silvia0
Včera o 10:44

@anonym_autor ja v mobile, lebo ak napisem na papier, vzdy ho zabudnem doma. Mobil nikdy nezabudnem doma

avatar
catherin4
Včera o 12:25
@letter

Holky, aká je to aplikácia prosím?

@letter Listonic

avatar
lucia245
Dnes o 17:14

@anonym_autor klasika, papier

Strana
z2