Používate ešte papierové nákupné zoznamy?
Dcéra sa mi smiala, že si píšem zoznam na papier. Ja zas nechápem, ako môže mať niekto nákupný zoznam v mobile. Vy to robíte ako?
@anonym_7cc729 citat ti robi problem,ze??
@anonym_autor No, aby vlk zostal sýty a koza celá, tak ti poradím. Kľudne si píš papierový zoznam, ale potom si ho odfoť mobilom než pôjdeš do obchodu. Tvoja dcéra bude v šoku, akú má pokrokovú matku.😀🌹
Tak este raz,nech to cita anonym,co si mysli,ze prekukol anonyma.
Kedze hadzeme vsetko postupne,nepisem si papier na 2 plne voziky.Je to tak rychlejsie,ked ideme rad radom,ako to hladat a studovat na papieri,ci v mobile.
@anonym_autor aj aj... na velky nakup mam v mobile taku appku zdielanu s rodinou. Pridavame postupne co treba, dnes sme boli na velky nakup. Zajtra rano vybehnem peso vramci prechadzky v dedine, to si dam na papier tych 5-6 veci co chcem.z nasich potravin.
@anonym_autor zväčša na papier. Občas v mobile. Papier mám radšej.
Nemam ziadny zoznam, nakupujem uplne bez problemov bez zoznamu a este sa nestalo, ze by som na nieco zabudla.
@anonym_ff748b aj ja tak, bez zoznamu, pamätám si co potrebujem.
Ja si tiež píšem na papier a po novom už to píše môj prváčik a keď ideme do obchodu mi číta čo máme kúpiť a s perom odskrtava.
Ja na papier. Na chladničke mam taky notes s magnetom, tam si píšem keď ma niečo napadne a keď idem na nákup tak len odtrhnem a idem 😄
@bielasovicka ja tiež takto. Na chladničke mám na magnet taký malý notes a tam zapisujem, čo sa mina, potom odtrhnem a idem.
tiez zdielana appka... ak aj nieco nemaju nechavame v zozname neodskrtnute...ten druhy vidi ze po ceste moze skusit inde...plus mame tri rozne zoznamy potraviny/metro/hornbach 😂
@anonym_autor Ja najradsej pouzivam klasicky zapisnik,ale pouzivam aj v mobile.
Ja píšem na papier a predtým ako idem do obchodu si to prepíšem podla toho ako je tovar v regali ulozený...takze postupne rad radom odškrtávam...
@anonym_autor No, aby vlk zostal sýty a koza celá, tak ti poradím. Kľudne si píš papierový zoznam, ale potom si ho odfoť mobilom než pôjdeš do obchodu. Tvoja dcéra bude v šoku, akú má pokrokovú matku.😀🌹
@komir63 ja to takto robím. Napíšem si na papier a potom odfotím do mobilu pre prípad, že papier zabudnem.😁
@anonym_autor ja v mobile, lebo ak napisem na papier, vzdy ho zabudnem doma. Mobil nikdy nezabudnem doma

Papierovy, ja nenosim telefon vsade so sebou a muz to iste.