icon

Používate ešte papierové nákupné zoznamy?

20. jún 2026

Dcéra sa mi smiala, že si píšem zoznam na papier. Ja zas nechápem, ako môže mať niekto nákupný zoznam v mobile. Vy to robíte ako?

Strana
z2
avatar
huxy
20. jún 2026

V mobile

avatar
marhulka13
20. jún 2026

Ja tiež na papieri. Doma mám zápisník, kde si píšem, čo mi dochádza a potom ešte dopisem, čo chcem kúpiť. Určite to nebudem meniť, som zvyknutá

avatar
ivett1
20. jún 2026

Aj, aj ...podľa toho, čo mám poruke 😁

avatar
danka_gi
20. jún 2026

@anonym_autor v mobile mam aplikaciu a je zdielana aj s muzom. Je to uplna parada 😊

anonym_6370f7
20. jún 2026

Na papier🙂

avatar
226lenka
20. jún 2026

Na papier

anonym_764755
20. jún 2026

Na papier na chladnicke sa dopisuje co sa minulo alebo co bude treba. Zvycajne sa sice papier doma zabudne, ale ked to mam zapisane, tak maloco zabudnem. Co zabudnem, sa prepise na novy papier. Akurat velky nakupny zoznam na Vianoce a Velku noc mam v PC v exceli a ten sa kazdy rok vytlaci a zaklikavaju sa polozky na Tesco domov

avatar
obrazkova
20. jún 2026

@anonym_autor ja na papier, najlepšie na synove obrázkové bločky. Položím si to vždy ma mikrovlnku a keď odchádzam, len to zdrapnem ;)

avatar
petamich
20. jún 2026

Mame nakupny zoznam zdielany v aplikacii v mobile. Kto je prave v obchode moze nakupit.

avatar
minesasubu
20. jún 2026

Na chladničke mám papier a ked mi niečo chýba napišem a následne idem do obchodu

anonym_a8e2ca
20. jún 2026

My nakupujeme v Polsku,takze ideme rad radom a vsetko vo velkom sa nakupi.Nechavame tam celkovo tak okolo 500/600eur ako kedy.Teraz bol mini,musia sa mrazaky vyprazdnit tak 280eur,kvôli dovolenke.Tu sa hlavne pecivo kupuje alebo co dojde skor,kym opät nepojdeme na nakup.

anonym_a8e2ca
20. jún 2026

Takze bez zoznamu.

anonym_3b5c0c
20. jún 2026

Používam v mobile a v obchode priebežne vymažem čo je už v košíku.

anonym_1cccc1
20. jún 2026

@anonym_autor na papier, pri nákupe odškrtávam, aby som na niečo nezabudla, keď mám dlhší zoznam.

anonym_699838
20. jún 2026

@anonym_autor na papier, keď niekoho vidím nakupovať s mobilnom v ruke tak 🤦, ale OK už budem vedieť, že určite pozerá nákupný zoznam

avatar
catherin4
20. jún 2026

Pisem si to do mobilu. Priatel si nikdy nic nepise a vzdy nieco zabudne

anonym_01a534
20. jún 2026

Predtym som si v mobile, ale teraz mam normalne papierik na linke, pretoze vacsina veci mi napadne pri beznom fungovani doma, a to nemam stale mobil v ruke popri kuchyni a detoch 😃 Tak len napisem perom co som si spomenula/vsimla ze chyba, a potom beriem rovno na nakup.

anonym_335cbe
20. jún 2026
@anonym_699838

@anonym_autor na papier, keď niekoho vidím nakupovať s mobilnom v ruke tak 🤦, ale OK už budem vedieť, že určite pozerá nákupný zoznam

@anonym_699838 ten zoznam v mobile za da zobrazit aj na hodinkach a odskrtavat prstom... poznamky ostanu a daju sa znovu odskrtnut (pri opakujucich sa polozkach napriklad). Samozrejme zoznam sa da zdielat a kazdy dopise / odpise co treba. Napriklad len "hlupy" google keep to ma

avatar
euka210
20. jún 2026

@anonym_autor papierik a tam si pisem, niekedy priebezne ked zistim, co mi chyba.
Manzelovi pisem na mess, co ma kupit.

avatar
stanka_k
20. jún 2026

@anonym_autor papier

avatar
marusiao
20. jún 2026

papier v kuchyni a vždy dopíšem, keď ma napadne čo potrebujem

anonym_67508a
20. jún 2026

V mobile. S mužom máme zdieľanú appku, kto kupuje odškrtáva, kto zistí čo chýba, píše na zoznam. V časoch minulých keď som používala papier, tak ten papier som často úspešne nechala doma alebo keď som išla nečakane do obchodu, nemala som ho so sebou. Alebo som v obchode preskakovala položky podľa toho čo bolo pri sebe no a potom som niečo vždy zabudla kúpiť. Takto si to odškrtám v obchode.
Inak ja som veľký milovník pera a papiera, ale zdieľané appky nákupných zoznamov sú fakt na nezaplatenie

avatar
mauduska
20. jún 2026

My máme s manželom dva zdieľané zoznamy na nákup, jeden na veľký nákup čo robievame raz za 2-3 týždne a jeden na malý nákup čo robíme raz za týždeň. Keď vidíme, že niečo došlo, minuli sme, dopíšeme do zoznamu podľa toho, či je to urgentné (napr. čerstvá zelenina) alebo to počká (napr. jaborový sirup, tatárka a pod). Nám to vyhovuje, lebo môžeme ísť na nákup obaja spolu a každý prihadzuje do svojho vozíka veci zo svojej sekcie, napr. on vždy chodí po ovocie a zeleninu, ja zatiaľ beriem veci do zásoby v špajzi, a tak.. ale aj keď ide jeden z nás sám, tak vie kúpiť všetko, lebo to tam má. Koľkokrát ja ešte niečo dopíšem už keď je na ceste do obchodu, lebo len vtedy si všimnem, že treba.

anonym_ff748b
20. jún 2026

Nemam ziadny zoznam, nakupujem uplne bez problemov bez zoznamu a este sa nestalo, ze by som na nieco zabudla.

anonym_c2cf51
20. jún 2026
@danka_gi

@anonym_autor v mobile mam aplikaciu a je zdielana aj s muzom. Je to uplna parada 😊

@danka_gi my tiez takto. Pocas dna tam napisem, co treba, usporiadam, mame to vyzdielane, takze muz to vidi a dopise, co napadne jeho a ide na nakup s tym.

anonym_e52968
20. jún 2026

Doma si napíšem pekne na papier, 2-3 dní dopisujem a keď prídem do obchodu, zistím, že zoznam ostal na stole. Ak mám doma niekoho, tak zavolám a diktujú mi. Ak nie, tak na polovicu si vôbec nespomeniem a kúpim veľa iných vecí.

anonym_17255a
20. jún 2026

Väčšinou bez zoznamu a keď už, napr. veľký nákup na chatu, tak mobil, kde si rovno zaškrtnem, čo už je v košíku... papierky som xy-krát zabudla doma, keďže bežne zoznam nepoužívam, ale mobil mám pri sebe vždy 🙂

avatar
bielasovicka
20. jún 2026

Ja na papier. Na chladničke mam taky notes s magnetom, tam si píšem keď ma niečo napadne a keď idem na nákup tak len odtrhnem a idem 😄

avatar
letter
20. jún 2026

Holky, aká je to aplikácia prosím?

anonym_aee1e3
20. jún 2026

Papier jednoznacne

Strana
z2