icon

Som rozmaznaná alebo mám autizmus?

6. máj 2026

Dneska som skoro celý deň spala lebo včera som bola do večera s babami vonku a pred chvilkou som sa zobudila a dostala som chuť na cini-minis no priateľ mi objednal lacnejšie medové krúžky a už bol oheň na streche a proste som sa nevedela ukľudniť začala som kričať jačať a sme sa pohádali lenže mne sa nedalo ukludnit normálne som mala záchvat tak ja teraz neviem či mám diagnózu ako deti majú autizmus a presne toto robia že majú záchvat a nevedia sa ukludnit ?

Strana
z3
anonym_9f760d
6. máj 2026

Ano si nenormalna.
A ako ospravedlnenie si este hladas diagnozu.

anonym_8c2006
6. máj 2026

Ty si už dospelá?

anonym_bd988e
6. máj 2026

Trafená si dievča moje

anonym_de8ba2
6. máj 2026

A o chvíľu budeš pravdepodobne aj slobodná. 😆

anonym_06f654
6. máj 2026

nie nemas autizmus, si len rozmaznana, miesto dakujem jacis...

anonym_9014b1
6. máj 2026

Specialnu cenu treba udelit tvojmu chlapovi, ze este s tebou je. Cirkus kvoli blbym cerealiam, to by neustal hocikto.

anonym_e6c5ad
6. máj 2026

Si chuderka, ked mas potrebu tu zakladat trapne diskusie.

avatar
gribka1
6. máj 2026

Si asi trosičku mimo, možno sa ti vývoj zastavil v 6 rokoch. Že by si sa nevedela ovládať? A cini minis, vážne? Nechceš papkať ako dospelá?

autor
6. máj 2026
@gribka1

Si asi trosičku mimo, možno sa ti vývoj zastavil v 6 rokoch. Že by si sa nevedela ovládať? A cini minis, vážne? Nechceš papkať ako dospelá?

@gribka1 dostala som proste chuť už som to dlho nejedla ...a tento príspevok som písala ešte v amoku

avatar
petronelag
6. máj 2026

@anonym_autor Mala si si jedlo, aké chceš objednať sama, a keď sa budeš takto správať priateľ si nájde normálnejšiu. Ako by si riešila zložitejší problém, keď za takúto blbosť kríčíš, či jačíš? Dospelá osoba sa má vedieť kontrolovať.

avatar
gribka1
6. máj 2026
@anonym_autor

@gribka1 dostala som proste chuť už som to dlho nejedla ...a tento príspevok som písala ešte v amoku

@anonym_autor Ale popracuj na sebe fakt, nikto nechce mať pri sebe človeka čo jačí.

anonym_08fc39
6. máj 2026

@anonym_autor Každý, kto plní tvoje prianie,v tomto prípade to bol tvoj priateľ, robí ti láskavosť a mala by si byť vďačná a nie robiť výstupy, aké robia matkám malé deti/hádžu sa o zem, keď sa im nevyhovie/

anonym_b5908c
6. máj 2026

diagnoza- p.ca

anonym_f7f7bd
6. máj 2026
@anonym_autor

@gribka1 dostala som proste chuť už som to dlho nejedla ...a tento príspevok som písala ešte v amoku

@anonym_autor
Neviem kde su tvoje kvality, ale definitivne nie v hlave, podla vsetkeho medzi nohami

avatar
domkakvet
6. máj 2026

@anonym_autor to ste si objednavali cerealie?

anonym_a2ccc6
6. máj 2026

Si j*bnuta na hlavu. Žiadna diagnóza.

anonym_d4fd6b
6. máj 2026

Trafená hus zagágala...

anonym_3af41e
6. máj 2026

A preco chlapi piju. No preto!

avatar
gribka1
6. máj 2026
@anonym_3af41e

A preco chlapi piju. No preto!

@anonym_3af41e Slabí sú tí chlapi, ak preto pijú.😂

avatar
tatiana288
6. máj 2026
@anonym_autor

@gribka1 dostala som proste chuť už som to dlho nejedla ...a tento príspevok som písala ešte v amoku

@anonym_autor Ako chudák tvoj priateľ. Ty chytíš amok za to, že nemáš cini minis? No, ty úbožiatko, taká krivda sa ti stala.

autor
6. máj 2026
@tatiana288

@anonym_autor Ako chudák tvoj priateľ. Ty chytíš amok za to, že nemáš cini minis? No, ty úbožiatko, taká krivda sa ti stala.

@tatiana288 pozerám sa na to teraz s odstupom no áno spravila som chybu nemala som byť taká ... lenže mne sa to nedalo zastaviť neviem že prečo

autor
6. máj 2026
@domkakvet

@anonym_autor to ste si objednavali cerealie?

@domkakvet ano nákup na večeru sme si objednávali a ja som dostala chuť po spaní na cereálie a takto to dopadlo :(

anonym_a2ccc6
6. máj 2026
@anonym_autor

@domkakvet ano nákup na večeru sme si objednávali a ja som dostala chuť po spaní na cereálie a takto to dopadlo :(

@anonym_autor určite si aj tučné nenazrane prasa, však?

anonym_69d375
6. máj 2026

@anonym_autor boze a takyto ludia maju este deti...

anonym_1f9b54
6. máj 2026

Obaja nebudete celkom normálni. Ak po dennom vydrichmaní sa, nie ste schopní dvihnúť zadok a ísť si nakúpiť, obaja ste riadni lenivci,. Ako dve rozmaznané deti, ktoré majú plné vrecká peňazí.

anonym_4fa451
6. máj 2026

Ked mas 3 roky, tak je to ok. Podobne sa sprava aj moja dcera, ktora je v tomto veku. Ale ked zvladas pisat na MK, asi budes mat viac... keby som bola na mieste tvojho frajera, tak sa s tebou rozidem. Zivot s hysterickou zenou musi byt peklo na zemi.

autor
6. máj 2026
@anonym_1f9b54

Obaja nebudete celkom normálni. Ak po dennom vydrichmaní sa, nie ste schopní dvihnúť zadok a ísť si nakúpiť, obaja ste riadni lenivci,. Ako dve rozmaznané deti, ktoré majú plné vrecká peňazí.

@anonym_1f9b54 :D ano nezvládneme ísť do obchodu lebo sme si zvykli že si môžme objednávať nákup z woltu a komu by sa chcelo ísť do toho obchodu ??? A hlavne načo ...

anonym_b5908c
6. máj 2026
@anonym_autor

@anonym_1f9b54 :D ano nezvládneme ísť do obchodu lebo sme si zvykli že si môžme objednávať nákup z woltu a komu by sa chcelo ísť do toho obchodu ??? A hlavne načo ...

@anonym_autor naco? aby si nebola rozmaznana p.ca

autor
6. máj 2026
@anonym_b5908c

@anonym_autor naco? aby si nebola rozmaznana p.ca

@anonym_b5908c tak v dnešnej dobe už je to niečo normálne nie luxus ...už ľudia nemajú čas chodiť po obchodoch ja sa radšej budem venovať dcérke

avatar
domkakvet
6. máj 2026
@anonym_autor

@domkakvet ano nákup na večeru sme si objednávali a ja som dostala chuť po spaní na cereálie a takto to dopadlo :(

@anonym_autor tak ak vedel presne ktore chces, tak ich mohol objednat, hucat zasa kvoli tomu nemusis, ak vam vztah inak funguje zabudni na to.

Strana
z3