Mamagynekologička: Zmenil sa jej obsah na Instagrame?
Ahojte, kedysi som mala mama gynekologička na instagram veľmi rada mala super články ohľadne gynekologických veci a podobne ale posledne asi 2 roky sa to zmenilo na teleshopping hotelov atď. Mam len ja taký pocit ?
Tiež mám ten pocit. Nezávidím.
Ano a vzdy sa pousmejem, ked naraza na to, ake je vsetko drahe a peniazky atd. 🤣
Celkovo je mi to velmi nesympaticke, najma ked som z “fachu” a viem cca kolko mozu mat mesacny prijem
Táto pani sa podľa mňa veľmi nešťastne prezentuje na sociálnych sieťach. Osobne by som k takej doktorke nechodila. Najviac zo všetkého ma udivuje ako rieši svoju postavu. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale ako k nej potom môže ísť na vyšetrenie mladé dievča, ktoré sa necíti úplne dobre vo svojej koži alebo žena ktorá nemá zrovna 50 kilov. Tomuto ja skutočne nerozumiem.

ano