icon

Sledujete Jaimie Weisberg? Čo chce svojimi videami povedať?

Dnes o 08:00

Sledujete ju? Ja veľmi nechápem čo chce svojimi videami povedať.

Strana
z2
anonym_683787
Dnes o 08:10

Nesledujem nikoho a nemám zapotreby zakladat o tom témy na koni.

avatar
martinmmartin
Dnes o 08:11

Nie nesledujem

autor
Dnes o 08:23
@anonym_683787

Nesledujem nikoho a nemám zapotreby zakladat o tom témy na koni.

@anonym_683787 Zato máš potrebu to komentovať. Takže vlastne v tomto nie si o nič lepšia než ja, aj keď si to myslíš.

anonym_fe4e6d
Dnes o 08:52
@anonym_autor

@anonym_683787 Zato máš potrebu to komentovať. Takže vlastne v tomto nie si o nič lepšia než ja, aj keď si to myslíš.

@anonym_autor Zabijas cas pozeranim niecoho, comu ani nerozumies a ten, co to nerobi, nestraca obmedzeny cas v zivot pozeranim akoze tvorby niekoho, co sa hra na influencera, aby zarobil peniaze nic nerobenim, je vraj taky isty. 🙂

autor
Dnes o 08:56
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Zabijas cas pozeranim niecoho, comu ani nerozumies a ten, co to nerobi, nestraca obmedzeny cas v zivot pozeranim akoze tvorby niekoho, co sa hra na influencera, aby zarobil peniaze nic nerobenim, je vraj taky isty. 🙂

@anonym_fe4e6d Aha, ďakujem za objasnenie. A ako by si pomenovala človeka, ktorý nemá k téme čo povedať, ale jeho potreba komentovať je ďaleko silnejšia než relevantnosť jeho komentárov? Pretože, podľa mňa, týmto aj ty strácaš svoj drahocenný obmedzený čas 🙂

anonym_fe4e6d
Dnes o 08:59
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Aha, ďakujem za objasnenie. A ako by si pomenovala človeka, ktorý nemá k téme čo povedať, ale jeho potreba komentovať je ďaleko silnejšia než relevantnosť jeho komentárov? Pretože, podľa mňa, týmto aj ty strácaš svoj drahocenný obmedzený čas 🙂

@anonym_autor Chod dalej rozmyslat, co Jaimie chcela povedat. 🙂

autor
Dnes o 09:00
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Chod dalej rozmyslat, co Jaimie chcela povedat. 🙂

@anonym_fe4e6d Prečo? Veď mi na to odpovedz, keď už si s tým začala. Pretože podľa mňa robíš v podstate to isté čím opovrhuješ, len sa u toho tváriš dôležito.

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:01
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Prečo? Veď mi na to odpovedz, keď už si s tým začala. Pretože podľa mňa robíš v podstate to isté čím opovrhuješ, len sa u toho tváriš dôležito.

@anonym_autor Neviem, ci nemas co na praci, ja ano. Nemam viac co dodat ...

autor
Dnes o 09:05
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Neviem, ci nemas co na praci, ja ano. Nemam viac co dodat ...

@anonym_fe4e6d Chápem, došli argumenty. No, snáď ťa to do budúcna poučí. Nesnaž sa byť za každú cenu dôležitá, lebo skončíš ako hlupák. Tak pekný deň ti želám.

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:06
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Chápem, došli argumenty. No, snáď ťa to do budúcna poučí. Nesnaž sa byť za každú cenu dôležitá, lebo skončíš ako hlupák. Tak pekný deň ti želám.

@anonym_autor Do hlupych nadava ta, co zabija cas pozeranim pi.ovin. :D Ako hovori klasik, kdyby hlopupost nadnasela, budete se tady vznaset jako holubicka.

autor
Dnes o 09:08
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Do hlupych nadava ta, co zabija cas pozeranim pi.ovin. :D Ako hovori klasik, kdyby hlopupost nadnasela, budete se tady vznaset jako holubicka.

@anonym_fe4e6d Tak počkaj, nevieš argumentovať rozumne a na určitej úrovni, používaš vulgarizmy a ešte si aj pokrytec. To je nebezpečná kombinácia, mrzí ma, že zrovna toto si dostala do vienka. Ale máš pravdu, nebudeme tu spolu strácať náš čas, tak bež pekne číhať na ďalšiu tému, v ktorej budeš určite prínosom.

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:09

No ty si, aspon si to myslis, dostala urcite do vienka asi len to najlepsie a si urcite tunajsim vysokym prinosom ... Opat iba podla svojho vlastneho uvazenia. 🙂
- ak nedokazeš ludi presvedcit, snaz sa ich zmiast

autor
Dnes o 09:12
@anonym_fe4e6d

No ty si, aspon si to myslis, dostala urcite do vienka asi len to najlepsie a si urcite tunajsim vysokym prinosom ... Opat iba podla svojho vlastneho uvazenia. 🙂
- ak nedokazeš ludi presvedcit, snaz sa ich zmiast

@anonym_fe4e6d Chúďa, stále sa snažíš. Posielam ti veľké objatie a minimálne štyri pusinky 😘 Snáď ťa aspoň tie zahrejú u srdca.

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:12
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Chúďa, stále sa snažíš. Posielam ti veľké objatie a minimálne štyri pusinky 😘 Snáď ťa aspoň tie zahrejú u srdca.

@anonym_autor Niekde je strom, ktorý sa snaží vyprodukovať kyslík, ktorý míňaš. Choď sa mu ospravedlniť.

autor
Dnes o 09:20
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Niekde je strom, ktorý sa snaží vyprodukovať kyslík, ktorý míňaš. Choď sa mu ospravedlniť.

@anonym_fe4e6d Tak tento pokus o vtip, urážku alebo čo to má byť, by sa mal niekde zapísať 😂 Čo si na základnej škole? Nechápem na čo na mňa stále reaguješ a márniš svoj čas. Nemala si náhodou niečo lepšie na práci?

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:22
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Tak tento pokus o vtip, urážku alebo čo to má byť, by sa mal niekde zapísať 😂 Čo si na základnej škole? Nechápem na čo na mňa stále reaguješ a márniš svoj čas. Nemala si náhodou niečo lepšie na práci?

@anonym_autor Tak prestan s reakciami, prva si zacala. Zacina ma to bavit. 🙂
Mala by si ten make-up zjest, nech si pekná aspoň zvnútra.

autor
Dnes o 09:24
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Tak prestan s reakciami, prva si zacala. Zacina ma to bavit. 🙂
Mala by si ten make-up zjest, nech si pekná aspoň zvnútra.

@anonym_fe4e6d Niekto tuším našiel staré vydanie Brava, vieš ten časopis, kde boli tie trápne pubertálne vtipy, ktoré ťa skôr zahanbia, než rozosmejú. Začína ťa to baviť? Vzhľadom k tomu čo si tu písala, je to dosť úbohé. Ale ja sa idem pekne naobedovať, chutiť mi bude, neboj sa. Ale ak by si chcela, poobede spolu môžme popísmenkovať. Tak tomu vaša generácia hovorí, nie?

avatar
7miriam77
Dnes o 09:27
anonym_fe4e6d
Dnes o 09:29
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Niekto tuším našiel staré vydanie Brava, vieš ten časopis, kde boli tie trápne pubertálne vtipy, ktoré ťa skôr zahanbia, než rozosmejú. Začína ťa to baviť? Vzhľadom k tomu čo si tu písala, je to dosť úbohé. Ale ja sa idem pekne naobedovať, chutiť mi bude, neboj sa. Ale ak by si chcela, poobede spolu môžme popísmenkovať. Tak tomu vaša generácia hovorí, nie?

@anonym_autor Mam 50. Ked moja generacia, co mas 70? Mala by si v tom veku potom uz setrit. V momente, ked prestanes urazat, nemam potrebu pokracovat. Inak sa tu mozme zabavat dalej.

autor
Dnes o 09:30
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Mam 50. Ked moja generacia, co mas 70? Mala by si v tom veku potom uz setrit. V momente, ked prestanes urazat, nemam potrebu pokracovat. Inak sa tu mozme zabavat dalej.

@anonym_fe4e6d Teraz vážne, bez srandy. Ty máš 50 a správaš sa takto? 😨

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:31
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Teraz vážne, bez srandy. Ty máš 50 a správaš sa takto? 😨

@anonym_autor Jediná vec, ktorá sa ti v živote darí, je vypĺňať prázdny priestor. 😝

autor
Dnes o 09:34
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Jediná vec, ktorá sa ti v živote darí, je vypĺňať prázdny priestor. 😝

@anonym_fe4e6d Už na teba nebudem reagovať, pretože to už nie je sranda. Síce ma tvoje trápne vtipy bavia, ale to, že máš 50 to celé pokazilo. Vedomie, že sa bavím s človekom, ktorý by mal byť v živote už niekde inde, vo mne vzbudzuje dojem, že nie si úplne v poriadku. A takým ľuďom sa ja nesmejem.

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:36
@anonym_autor

@anonym_fe4e6d Už na teba nebudem reagovať, pretože to už nie je sranda. Síce ma tvoje trápne vtipy bavia, ale to, že máš 50 to celé pokazilo. Vedomie, že sa bavím s človekom, ktorý by mal byť v živote už niekde inde, vo mne vzbudzuje dojem, že nie si úplne v poriadku. A takým ľuďom sa ja nesmejem.

@anonym_autor Je jedno, aky vek, usadit neprijemnych ludi tam, kam patria, viem vzdy. Kam dojdem, aby mi kazdy okoloduci bezdovodne vyskakoval na hlavu. Ty nie si v poriadku, riesit nejaky youtube a kazdy, kto s tebou nesuhlasi, na toho si dovolujes.

anonym_d57d6b
Dnes o 09:45

Ženy čo tu predvádzate..

anonym_382674
Dnes o 09:47
@anonym_fe4e6d

@anonym_autor Je jedno, aky vek, usadit neprijemnych ludi tam, kam patria, viem vzdy. Kam dojdem, aby mi kazdy okoloduci bezdovodne vyskakoval na hlavu. Ty nie si v poriadku, riesit nejaky youtube a kazdy, kto s tebou nesuhlasi, na toho si dovolujes.

@anonym_fe4e6d Ty si fakt mimo

anonym_fe4e6d
Dnes o 09:51
@anonym_382674

@anonym_fe4e6d Ty si fakt mimo

@anonym_382674 Daj sa vysetrit ...

avatar
biba_18
Dnes o 10:02

rozdiel medzi sledovaním nejakých profilov a prispievaním do diskusií vidím v tom, že tu je človek aktívny. musí si premyslieť - resp. mal by - odpoveď…
je mnoho influencerov ktorý človeku niečo dajú. ale vačsina bohužiaľ nie…
to nevravím že každá debata na MK človeka obohatí - ale je vačšia pravdepodobnosť že natrafíš na niečo prínosné…

autor
Dnes o 10:04
@biba_18

rozdiel medzi sledovaním nejakých profilov a prispievaním do diskusií vidím v tom, že tu je človek aktívny. musí si premyslieť - resp. mal by - odpoveď…
je mnoho influencerov ktorý človeku niečo dajú. ale vačsina bohužiaľ nie…
to nevravím že každá debata na MK človeka obohatí - ale je vačšia pravdepodobnosť že natrafíš na niečo prínosné…

@biba_18 Ďakujem 🙂

autor
Dnes o 10:04
@biba_18

rozdiel medzi sledovaním nejakých profilov a prispievaním do diskusií vidím v tom, že tu je človek aktívny. musí si premyslieť - resp. mal by - odpoveď…
je mnoho influencerov ktorý človeku niečo dajú. ale vačsina bohužiaľ nie…
to nevravím že každá debata na MK človeka obohatí - ale je vačšia pravdepodobnosť že natrafíš na niečo prínosné…

@biba_18 Na čo najprínosnejšie si natrafila ty?

avatar
biba_18
Dnes o 10:09
@anonym_autor

@biba_18 Na čo najprínosnejšie si natrafila ty?

@anonym_autor na koniku? našla som tu praktické rady keď som ich potrebovala. ale najprínosnejšia je pre mňa sociálna interakcia.

Strana
z2