Výmena vecí na Facebooku: Kde je najlepšie miesto?
Zdravím keď chcete vymeniť vec ktorú nepotrebujete dávate to na FB ? Je skupina swap ale málo ľudí je tam takže šanca že to uvidia minimálna
Skúšala som x veci nosiť na garážové výpredaje ale nie všetko má asi potenciál na predaj aj keď za 2€ 😅
A keďže to zaberá miesto výmena nieje zlý nápad čo myslíte ?
Normálna FB skupina s názvom môjho mesta alebo kam ?
Za každú radu budem vďačná tých veci je neúrekom
Za mna skus dat do vyhladavania bart/bartrujeme
U nas v meste to celkom ide
@taktotedanie Ide to asi tak, ze na pozadi sa zs zie veci plati. Pripadne clovek ide kupit pozadovanu vec do DM. Ocividne si este neskusala bartrovat.
@taktotedanie Ide to asi tak, ze na pozadi sa zs zie veci plati. Pripadne clovek ide kupit pozadovanu vec do DM. Ocividne si este neskusala bartrovat.
@anonym_c088cd dost casto to praktizujem
Pokial sa chce autorka zbavit veci za mna je toto rychle riesenie pokial je skupina a uzivatelia aktivni
Ze veci nepredam za peniaze ale vymenim za detsku vyzivu ci vreckovky je v podstate jedno, zbavim sa niecoho co nepotrebujem a mam nieco co aj tak vyuzijem a aj tak by som to musela kupit
Casto ludia v tychto skuoinach veci aj daruju zadarmo , za mna je blbost nieco skusat predavat za 2€ 3 roky a nikto o to ani pohladom nezakopne.. ale ja som ten typ, ze co nepotrebujem zbavim sa, nehromadim veci a u mna neplati “ved necham niekedy este vyuzijem” tak bud tu vec potrebujem alebo nie, neznasam domacnosti zahltene haraburdami
@anonym_c088cd dost casto to praktizujem
Pokial sa chce autorka zbavit veci za mna je toto rychle riesenie pokial je skupina a uzivatelia aktivni
Ze veci nepredam za peniaze ale vymenim za detsku vyzivu ci vreckovky je v podstate jedno, zbavim sa niecoho co nepotrebujem a mam nieco co aj tak vyuzijem a aj tak by som to musela kupit
Casto ludia v tychto skuoinach veci aj daruju zadarmo , za mna je blbost nieco skusat predavat za 2€ 3 roky a nikto o to ani pohladom nezakopne.. ale ja som ten typ, ze co nepotrebujem zbavim sa, nehromadim veci a u mna neplati “ved necham niekedy este vyuzijem” tak bud tu vec potrebujem alebo nie, neznasam domacnosti zahltene haraburdami
@taktotedanie pred vianocami som vyhodila aj oblečenie asi 5-6 vriec 120 litorvych
Dekorácie proste ešte veľmi veľa veci išlo preč
A to čo bolo obstojne to nosím na bazár
( U mňa sa zničené veci vyhadzujú ) Takže a to čo nosím dlhšie na bazár ma nebaví vláčiť hore dole keďže toho nieje málo a kufor aj byt nie sú nafukovací
@taktotedanie pred vianocami som vyhodila aj oblečenie asi 5-6 vriec 120 litorvych
Dekorácie proste ešte veľmi veľa veci išlo preč
A to čo bolo obstojne to nosím na bazár
( U mňa sa zničené veci vyhadzujú ) Takže a to čo nosím dlhšie na bazár ma nebaví vláčiť hore dole keďže toho nieje málo a kufor aj byt nie sú nafukovací
@anonym_autor sialene kolko toho ide do kosa
Edteze sa snazim mat kaps.satnik a nemam vela veci, je to zbytocne minanie penazi a pozri kolko si toho vyhodila , smutne
@anonym_autor sialene kolko toho ide do kosa
Edteze sa snazim mat kaps.satnik a nemam vela veci, je to zbytocne minanie penazi a pozri kolko si toho vyhodila , smutne
@taktotedanie nebolo to komu dať
Čo som vedela darovať išlo rodine čo nechceli vyhodilo sa
Preto chodím každý týždeň na blsi trh veľa veci odíde aj tam
@taktotedanie nebolo to komu dať
Čo som vedela darovať išlo rodine čo nechceli vyhodilo sa
Preto chodím každý týždeň na blsi trh veľa veci odíde aj tam
@anonym_autor naco si kupovala…
@anonym_autor naco si kupovala…
@taktotedanie ja som kupovala len nejakú časť ostatné som dostala

@anonym_autor aká výmena? Chceš svoje veci vymeniť za iné? Ved to takisto bude zaberať miesto, to už nevadí?