Čo si myslíte o sortimente nového e-shopu Modrého koníka?

2. mar 2024

Čo si myslíte o sortimente nového e-shopu Modrého koníka? Páči sa mi tam kočík, ktorý je za výhodnú cenu. Mám ísť do kúpi? Už ste si odtiaľ niekto niečo kúpili? Odporúčate?

Prosím odpovedať k téme. Ďakujem

anjelicek26
2. mar 2024

Jedine,co ma k tej téme napadá,ze spamujú všetky plochy aj stenu a idu proti svojim vlastným pravidlam🤔 Eshopov s dobrými cenami je ako maku....

janai1
2. mar 2024

Anketa na stene nevyšla, tak daju anonymne? 🤣

autor
2. mar 2024

@janai1 nie, len má zaujíma či si odtiaľ niekto niečo objednal, v akom stave to prišlo, v akom čase. Je to nový e-shop, tak preto. Fakticky nechápem načo odpisujú ľudia, ktorí nezodpovedajú na položenú otázku.

alickapusinka
2. mar 2024

asi preto odpovedajú lebo je to diskusia MK a je pre všetkých

alickapusinka
2. mar 2024

Aký je link na stránku e-shopu MK.

13uzivatelka11
2. mar 2024

@anjelicek26 inak to je dobra pripomienka.. Mne vymazali zo steny do par minút status, keď som zháňala kostým pre malého, ale seba takto propagovať na stene môžu. 🙄

hipuska
2. mar 2024

@janai1 ja som ani nezachytila, že také.daco.je

autor
2. mar 2024

@alickapusinka ja som sa do e-shopu klikla odtiaľto, neviem či môžem posielať linky 🤷🏼‍♀️

janulik2008
2. mar 2024

@janai1 tuším ju aj zmazali, nie? 😁😁😁

janai1
2. mar 2024
tykat
2. mar 2024

Ja som si ani nevsimla ze kon nieco predava, oci mi hladaju len text prispevkov, vsetko ostatne odfiltrujem, ak sa mi to nenacapi cez text.

slavomira236
2. mar 2024

@tykat tiez o tom citam prvy krat

nelca0510
2. mar 2024

Objednala som plienky s vlhcenymi,boli za dobrú cenu. Prišlo to rýchlo,bez nejakych problémov. Zvyšok sortimentu sa mi zdá buď predražený alebo zbytocny pre mňa.

taktotedanie
3. mar 2024

Tak ja som na tom eshope este vec vo vyhodnej cene nenasla