Dirty Dancing - Hriešny Tanec

david2020
8. mar 2022

Baby čaute 😀 V týchto neľahkých časoch a chvíľach sa posnažím o trocha odľahčenia,skoku do minulosti a všetko pekné čo patrí k filmu Hriešny Tanec. Kedy,kde ste ho videli po prvýkrát a aké máte spomienky ohľadne tohto filmu? Samozrejme 100 ľudí/100chutí a nie každému je Dirty Dancing po chuti. Ja som muž,ale tento film je moja srdcovka,ktorú môžem pozerať snáď aj vtedy ak oslepnem (sranda),poznám ho už naspamäť,aj zo všetkých strán. Čakám na vaše zážitky a komentáre 😊🍉🍉🍉

spadnutaslivka
9. mar 2022

Zbožňujem ten film od malička. Prvýkrát som ho videla asi ako 6 ročná a mali sme ho na kazete. Ja som celkovo na tanečné a spevavé filmy, takže som ho videla minimálne 100x (nepreháňam), ale odkedy je internet a filmy viac dostupné, tak ho vidím už asi len 1-2x za rok- nostalgia 🙂 A áno, dabing jedine ten prvý. Filmy, ktoré mám takto napozerané, že ich už sama môžem dabovať, potrebujem so starými replikami, lebo ich tam proste čakám. Predabované často úplne menia významy viet 🙄
Rovnako aj Cindy, staré rozprávky ako Dumbo,...

spadnutaslivka
9. mar 2022

@david2020 ja som z toho nového videla len asi 1-2 "pesničky" a tam to bolo prespievané. Vôbec nevedeli tancovať. Prišlo mi to, že proste stavili na to, že pretancovať to nemajú šancu, tak stavili radšej na spev. Ale nechcem im krivdiť, keďže som to nevidela. Ale nemala som odvahu. Asi si to predsa len pozriem, aby som to mohla objektívne skritizovať 😀

lucia851
9. mar 2022

@david2020 ja som ho videla už asi x krát a vždy si ho rada pozriem.

kukulienka83
9. mar 2022

@david2020 ach ..moja srdcovka...vždy keď ide v tv pozerám, aké extra ho už nevyhľadávam aby som si ho pozrela aspoň raz do týždňa ako kedysi 😅

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz