Hebe.com - skúsenosti

7. dec 2022

Máte prosím skúsenosti s touto firmou ? Lebo recenzie sú dobré aj zlé a neviem či objednať. Chcem objednať odtamaď kozmetiku - je to poľská. Len sa trošku obávam. Objednávali ste niekto ?

den123
8. dec 2022

Včera som odtial chcela nieco objednat lebo maju velmi dobre ceny avsak nieco sa mi na tom nepozdava pretoze pri potvrdeni objednavky hned nastal problem, tak som tam napisala ze mi nejde odoslat objednavka, odpoved prisla napisana capslockom , uplne neprofesionalne, ziadne s pozdravom a dve vety. Ja som objednavala zo slovenskej verzie tejto stranky, avsak maju aj polsku tak som sa pozrela ci maju ten isty sortiment, co aj maju ale ceny su uplne odlisne.. zatial co na slovenskej verzii stoji kozmeticka sada 0,99€ na polskej po prepocte skoro 9€ za to iste... preto mi tam nieco nesedi... nevedeli mi ani upresnit termin kedy sa objednavky budu dat odosielat.. cele cudne

greta22
8. dec 2022

Ja som čítala iba zlé recenzie, aj na českú stránku aj na Poľsku, v poslednej dobe sú len zle recenzie. Určite vygooglite aj poľské recenzie. Objednávky zrušené, problém s peniazmi a podobne. Ja som radšej neobjednala.

dadadada1
8. dec 2022

Objednávala som, už mi aj prišlo konkrétne kozmetiku l' oreal. Nevidím rozdiel, akurát že je to poľský výrobok .

autor
8. dec 2022

Ďakujem

bony22
9. dec 2022

@dadadada1 Môžem sa opýtať platba sa dala uskutočniť? Pretože mňa nepustí ďalej keď chcem už zadať platbu a teda neviem objednávku uskutočniť ani platbou kartou vopred ani bankovým prevodom🤷

dadadada1
9. dec 2022

@bony22 ja som platila na dobierku, iné možnosti som ani neskúšala

bony22
9. dec 2022

@dadadada1 ďakujem skúsim tak

zildo
9. dec 2022

Ja dnes odtiaľ objednavam celý deň. Keď sa dostanem k platbe, vráti ma to na začiatok objednávky. Už som skúšala zmeniť aj spôsob platby,ale nič. Veľakrat akoby to aj zamrzlo a nepohla som s tým. Aj som im písala,ale žiadna odozva. Pozerala som to,su nejaký korejci,tak zas nejaký podvod..len škoda,take pekne kozmetické sady pre deti tam mali a za dobrú cenu😒.

helenka666
9. dec 2022

Tiež som skúšala objednať a vracia ma to pri pokladni a platbe spať do objednávky a do košíka... Je to veľmi divné... Nejde obkednat ani platba kartou ani platba na dobierku...

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. dec 2022

Aj reklamy sú na to na Markíze :/ tak neviem noo…

bony22
10. dec 2022

Tiež ma to vracia späť do košíka neviem dokončiť objednávku 🤷.. škoda sú tam fakt super ceny ..áno elnino je super aj ja odtiaľ zvyknem objednávať..len som videla reklamu v TV pozrela som stránku a chcela skúsiť objednať nakoľko je zadarmo aj poštovné a tie ceny sú fakt že top ..no ale žiaľ asi z toho nič nebude ...

helenka666
11. dec 2022

Ja som im písala včera že toto je za chybu a že do 48 hodin bude chýba odstránená... Tak skúste zajtra... Ale asi by som dávala radsej dobierku... Lebo som zadala dva krát kartu ale človek nikdy nevie čo to za hajzlov môže byť.

miskasiska
12. dec 2022

@bony22 Ahoj a čo cenovo zaujímavé si tam objavila?

bony22
12. dec 2022

@miskasiska Ahoj no napríklad kozmetika Dove a aj Garnier tam je za dobrú cenu a aj iné výrobky.

dankamg2
12. dec 2022

Ja som taká nahnevaná na seba, že som si na nich najskôr neprečítala recenzie. Dnes som objednala kozmetiku, zaplatila kartou a o chvíľu mi prišla správa, že zásielka bola stornovana, lebo nejaká položka nie je na sklade. No a peniaze že mi vrátia do 10 pracovných dní. Tak som zvedavá.

hobitik01
12. dec 2022

Ja som objednala asi päť balíkov riskla som to. Všetko prišla v poriadku. Je pravda že šampóny neboli zabezpečené proti vyliatiu. Reálny čas doručenia objednávky bol skôr 4 pracovné dni. Pri platbe dobierkou to bolo päť alebo šesť pracovných dní. Aj mne veľmi blbol košík, keď som zadávala desaťpercentnú zľavu pri prvej objednávke, tak som sa zmierila s tým že tu zlavu nebudem mat, i tak tam mali lacné veci. Tiež sa mi nedalo dokončiť objednávku keď bola vysoká váha balíka. Takže neuplatňovať zľavu a neprekročiť zhruba ja neviem 6 kg. Poštovné majú zadarmo už nad 5 eur. Inak fest som sa bála o peniaze alebo som si tiež prečítala tie negatívne recenzie, ale všetky balíky mi prišli tak som potom objednala ďalsie. Tentokrát to vyšlo a som rada lebo som mohla za tú istú cenu objednať svojim blízkym viacej veci. Neodporucujem akurát sady Sielanka, strašne intenzívna vôňa ako pre 5 ročné dievčata.

hobitik01
12. dec 2022

@dankamg2 presne to som čítala, našťastie sa mi to nestalo. Ale vyzerajú len spomalení.

hobitik01
12. dec 2022

Fakt mi to prišlo baby... Zrejme keď je problém, tak sú spomalení...

tkmama
12. dec 2022

Ja odporúčam stránku Makeup.sk. Ceny tiež dobré a najmä sú maximálne spoľahliví. Tovar vždy príde veľmi starostlivo zabalený.

bony22
12. dec 2022

@hobitik01 super správa 👍☺️

fopka
12. dec 2022

Ja som objednala cez víkend na dobierku. Všetko prešlo rýchlo, avšak z poštovného zadarmo nad 5 eur bolo počas objednávky poštovné zadarmo nad 19 eur. Pri odosielaní objednávky som mala postu zadarmo, aj kód zľavy mi odrátalo. No po odkliknutí a doručení súhrnu o objednávke som zrazu mala naúčtované dodatočne poplatky za postovne 2 eura. Nechapem. A z doručenia na adresu mi to v rekapitulacii ukazuje ze doručenie do boxu alebo na postu 😁 Dovolať sa na ich info linku je nereálne. Nechala som bežať spojenie s operátorom dva razy po 15 minút. Stále som bola prvá v poradí 🤣 Tak uvidím co z toho bude nakoniec a koľko bude dobierka. Keďže som objednala 2 sady po 90 centov a baby tu píšu ze nejakých 9 eur na poľskej stránke.

hobitik01
12. dec 2022

@tkmama áno áno ti sú super, ceny tiež lacné...

hobitik01
12. dec 2022

@fopka Áno za dobierku chcú dve eurá, len kartou zadara doručenie...

fopka
13. dec 2022

@hobitik01 ale mne okrem tých dvoch eur za dobierku narátali ďalšie 2 eura za dopravu. Uvedené to mam ako dodatočne náklady na dopravu

miskasiska
13. dec 2022

@fopka Ahoj, aká sada bola po 0,90 Eur?

miskasiska
13. dec 2022

Ahojte, tú zľavu 10% na prvý nákup vám dalo automaticky?

den123
13. dec 2022

@miskasiska mne ju v košíku odrátalo ale v potvrdzujucom maili to mám bez nej 😅 ale aj tak som rada že objednavku nakoniec odoslalo lebo som to skúšala pár dni a nic

den123
13. dec 2022

@miskasiska a nie automaticky ale bolo treba zadať zlavovy kód čo ti prišiel do mailu pri zakladaní účtu

fopka
13. dec 2022

@miskasiska yumi... Hĺbkové čistenie a nejaké sérum. Ako nechce sa mi veriť, že za tu sumu príde originál sada. Možno to budu nakoniec len vzorky. Uvidím. Za tých 90 centov som to riskla