Internetový obchod mancini.sk

lastqueen
15. okt 2023

Dobrý večer máte niekto skúsenosti s internetovým obchodom MANCINI.SK
Majú tam niečo čo by som pridala do svojho šatníka len nemám s tým obchodom žiadne skúsenosti za rady vo pred ďakujem 🙂

dajanah
15. okt 2023

@lastqueen preposielaju veci z aliexpressu s prirazkou, takze urcite neodporucam.

maranco
15. okt 2023

@lastqueen klasický podvodný obchod, dodacia lehota 180 dní, firma je len sprostredkovateľ obchodu. Sídlo firmy je virtuálna adresa kde sídlia tisícky firiem.

Kedysi v podmienkach mali že sa vzdávaš nároku na odstúpenie od zmluvy do 14 dní a zmluvu uzatváraš v obchodníkom v Saudskej Arábii a oni ta len zastupovali pri vybavení objednávky. V prípade reklamácie tovar vraciaš predajcovi do Číny a s ním riešiš, oni nič nepomôžu.
Antivírus ich blokuje.

maranco
15. okt 2023

Pozri komentáre od ostatných čo tam kúpili a nič nedostali, ani im nevrátia peniaze.
https://www.facebook.com/groups/291977182705516...

https://www.coi.cz/pro-spotrebitele/rizikove-e-...
Česká obchodní inspekce uvádí na webových stránkách www.coi.cz/rizikove informace o internetových stránkách, které považuje za rizikové především z důvodu nedodržování některých zákonných povinností a obtížné vymahatelnosti spotřebitelských práv.

mancini.sk

Podle informací uvedených na internetových stránkách nejde o klasický e-shop, ale o „nákupní galerii“, jejímž prostřednictvím údajně zboží nabízejí externí zahraniční subjekty. Má se jednat zřejmě o společnosti se sídlem v Číně nebo v jiných asijských zemích, u nichž je pro spotřebitele obtížné ověřit jejich existenci a důvěryhodnost. ČOI registruje stížnosti na dodání zboží s velkou časovou prodlevou, případně nedodání zboží vůbec. Je-li dostupnost označena např. výrazem „skladem ihned k odeslání“, může to v praxi znamenat, že zboží se nachází v Číně a bude doručeno až za několik týdnů či měsíců. Řešení reklamací a/nebo vracení zboží může být pro spotřebitele obtížné. Případný nákup na těchto internetových stránkách Česká obchodní inspekce doporučuje důkladně uvážit a před jeho provedením velmi podrobně zkontrolovat dodací lhůty, obchodní podmínky a identitu a důvěryhodnost externího prodávajícího.

(12. 10. 2023)

maranco
15. okt 2023

@lastqueen ako si sa k ich stránke dostala? zase majú zaplatenú reklamnú kampaň na FB?

maranco
15. okt 2023

@lastqueen toto som v obchodných podmienkach ešte nevidel

uzavretím kúpnej zmluvy dáva výslovný súhlas, že mu v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy budú peniaze vrátené formou kupónu v nominálnej hodnote 110% zo zaplatenej sumy

takže môžeš len znova nakúpiť 🙂 a ak naozaj chceš peniaze tak si to rieš s Číňanom.

Ak zákazník s refundáciou formou kupónu nesúhlasí, musí právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy nárokovať u dodávateľa.

beataxxx
15. okt 2023

To bola moja jedina skusenost s kupou siat cez e-shop, saty naozaj krasne, prisli do 10 dni, ale na to, co som si objednala, sa podobali len priblizne, na foto vyzeral material lan, v popise bol 100 % lan a saty boli z niecoho ako sustakovina, aj strih bol trosku iny, nemali smrnc, stali asi 30 euro, niekomu som ich dala a nikdy viac…..ked som chcela reklamovat, nikto nereagoval

lastqueen
autor
17. okt 2023

@maranco na Fb nie klasický cez vyhľadávač

lastqueen
autor
17. okt 2023

Ako vidím tak ten kúsok mať nebudem haha ... Ďakujem vám ľudia za radu ❤️

dlucy
17. okt 2023

Objednala som si tam raz snurku na kluce ze skladom a prisla mi po 2 mesiacoch. Ziadne info ze je to cez aliexpres podvodnici

hiro
17. okt 2023

@dlucy No, priamo AliExpress tam nemaju spomenuty ale je tam toto:
https://mancini.sk/obchodni-podminky
Prostredníctvom internetového obchodu predávajú tovar zahraničné subjekty. Aktuálny prehľad všetkých predávajúcich je uvedený v rubrike Zoznam predávajúcich.
https://mancini.sk/zoznam-predajcov/
Shanghai TingYou Trade Co.,Ltd
KaiTingu Official Store
CoolTing Co.,Ltd..
HangZhou Shengyan E-commerce Co,Ltd
Yiwu Geerjiao Jewelry Firm
ATU Global Warehouse Inc

maranco
17. okt 2023

@lastqueen podľa fotky si daj vyhľadať ten kúsok na AliExpress a budeš ho mať za polovičnú cenu a do 2-3 týždňov.

dlucy
17. okt 2023

@hiro ja som si to nevsimla inak by som nic neobjednala nakolko som tu snurku potrebovala hned.

mykaellle
19. okt 2023

ja som tiež naletela, chcela som sadu, ktorú majú údajne na sklade, aj som tam napísala, a že dodanie do troch mesiacov :DD

gabesz1
19. okt 2023

@lastqueen Ahoj! Tak je to neseriózna firma! Ja som im naletela! Už tretí mesiac od dátumu objednávky a zatiaľ nič!

evinkac
19. okt 2023

@lastqueen dobry den, mne dnes "konecne" prisla od nich zasielka. Naramok na hodinky, zaplatila som ju 23.8 a prislo mi to dnes 19.10. Oni to objednavaju z Ciny, co som nevedela🤦‍♀️, pisu ze doprava zadarmo, to bolo, ale treba zaplatit clo, co nikde uvedene nebolo a keby som vedela, tak z Ciny si viem objednat aj sama. Za mna nikdy viac.

mykaellle
19. okt 2023

takže objednávajú s aliexpresu a ani neunúvajú prebaliť. no milé 🙂)

hiro
19. okt 2023

@evinkac "ale treba zaplatit clo" - no, clo sa plati od tovaru v hodnote 150€. Dan sa sice plati (na 90% ale uz priamo pri platbe za tovar) - a teda keby si ju mala platit tak by teta chcela vidiet fakturu aby vedela vypocitat tych 20%.
Takze to vychadza ze si platila len 2€ vypalovaci poplatok poste ktory berie hala bala na baliky ktore si zmysli. Sice davaju samolepku ze CLO ale ked sa budes informovat tak to maju v kolonke ze poplatok za uskladnenie ci co.

maranco
19. okt 2023

@evinkac pošta nazýva ten poplatok clo aj keď sa žiadne clo do hodnoty tovaru 150€ neplatí, aj keď daň za tovar zaplatíš vopred, takže ani daň nevyberajú.
ak ti čínsku zásielku donesie kuriér (za ktorú vopred zaplatíš daň) tak nepýta nič len ti ju dá, alebo nechá v schránke

niekto sa snažil ten poplatok pošte nezaplatiť, lebo cítil krivdu platiť za službu ktorú nedostal, ale hrôza koľko to trvá času a naťahovania
https://blog.sme.sk/rudolfszekely/spolocnost/sl...

Potom to čínsky predajcovia riešia aj tak že nepošlú cez SK poštu ale iného dopravcu.

dena25
23. okt 2023

13.10 som si od nich objednala montesori kufrik pre dcérku k meninám 16.10 obdržali moju platbu obratom mi mali zaslať kufrík do dnešného dňa však tovar nemám písala som im niekoľko mailov kde sa môj kúpený tovar nachádza odpoveď bola že na ceste a že dodanie trvá 5-30 dní ale ja takéto zdĺhavé dodanie na ich stránke nikde nevidela . Z tejto stránky som objednávala prvý a na 100%aj posledný krát.....začínam mať dojem že je to cele oj*b a k tovaru sa nikdy ani nedostanem.

gabesz1
24. okt 2023

@dena25 Sviniari!

mykaellle
24. okt 2023

ja sa na tom smejem, objednávala som tovar, pretože mali písané, že majú
1. na sklad 5 kusov
2. posielajú do 24 hodín
3. poštovné zadarmo.
Objednávala som 15.10. dnes mi písali, že čakajú na dodanie od dodávateľa, že to môže byť od 14 dní do 3 mesiacov 🙂)

vitold
24. okt 2023

Dobry den. Skuste si vyhladat konkretnu vec podla obrazka a mozete ju najst aj v inych obchodoch.

vitold
24. okt 2023

To co mali v tom obchode po 100€ som nasiel na aliexprese za 37€

luckyj
25. okt 2023

Nikdy viac ! Čína! Objednávku som si vytvorila lebo mali napísané že je to skladom a keď mi do 5 dní neprišla informácia o odoslaní balíka tak som im písala. Tak odpoveď bola že som súhlasila s ich obchodnými podmienkami a že oni majú na doručenie balíka 30 až 180 dní!!!!! Nikdy viac taky akože eshop !

macik6
12. nov 2023

@dlucy presne pred tromi tyzdnami sim si objednala hidinky vypkatila a zatial nic ani ziadny mail o objednavke

dena25
12. nov 2023

@macik6 mne doteraz neprišiel kupeny.tovar už je to mesiac

macik6
13. nov 2023

@dena25 bolo mi uz trosku podozrive ze ziadne info o ibjednavke ani pri eschope uzatvoreny zamok ,hlavne ze peniaze odisli a hodinky zarial nikde a neverim ze uz pridu

gabesz1
13. nov 2023

@dajanah Ty si aspoň dostala, no ostatní nič!!!!Žiaľ!

maranco
13. nov 2023

@macik6 uzatvorený zámok znamená len že je šifrovanie medzi tebou a stránkou a poskytovateľ internetu, WiFi kaviareň nevidí čo pozeráš na tej stránke.
Nemá to nič s dôveryhodnosťou webu ani s overením, zámok (šifrovanie) si môže každý nastaviť bezplatne a anonymne.

pstrap
14. nov 2023

@lastqueen Objednala som cez víkend synovi darček na Vianoce. Zaplatila som podľa QR kódu, a nevedia sparovat moju objednávku, lebo majú dva rôzne VS uvedené ku platbe, ja som použila jeden, to som si všimla bohužiaľ až keď úhrada odišla. Tak mi vypisujú, že mám zaplatiť. Už som im poslala aj potvrdenie o platbe. Nedá sa s nimi priamo spojiť, odpisujem len na tie maily. Ktovie, či tovar príde. Zaplatila som 30€. Už nebudem od nich kupovať nič.