Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nakupovaliste cez internetový obchod enikibeniki.sk?

jamien
13. júl 2014

Prosím Vás, máte niekto skúsenosti s internetovým nákupom v tomto obchode? plánujem odtiaľ objednať kočík, našla som tam najlepšiu cenu + doprava zdarma.. len žiadne recenzie som nenašla. ďakujem za každú skúsenosť!

cicimon
13. júl 2014

my sme odtial raz objednal autosedacku a uplne v pohode, obchod funguje uz par rokov

x5petra
13. júl 2014

Tiez som tam nakupovala a bola som velmi spokojna, pani bola velmi ochotna a rychla 🙂

miku1
13. júl 2014

Kupovala som tam kočík aj autosedačku. Autosedačka bola OK, čo sa týka kočíka musela som reklamovať strechu, lebo bola krivá, opravili mi ju, čakala som asi mesiac, Strechu som reklamovala po čase znovu, lebo opäť sa skrivila, tak mi ju vraj "opravili" aj keď to na nej nebolo vidno, a ešte sa tvárili, že reklamácia je neopodstatnená a oni mi vlastne urobili láskavosť. Už som to potom neriešila, lebo som na to nemala nervy, stále to posielať hore dole......jednalo sa o golfáč Pierre cardin, ktorý využívam len pri ceste autom, aby mi normálny kočiar nezaberal v kufri veľa miesta.

kubisova
13. júl 2014

Ja som aj hracky aj oblecenie a som spokojna

andreah25
13. júl 2014

ja áno ešte keď som čakala malého, tzn. cca takmer 4 roky dozadu - no.... objednala som si dosť vecí dopadlo to tak, že polovica bola presne to čo som chcela, polovica bola iná (či už farba, alebo výrobca, alebo niečo nebolo vôbec). No a na doručenie som čakala cez dva mesiace.

kikuleenka
13. júl 2014

ano, opakovane a vzdy spokojnost 🙂

lejlla
13. júl 2014

ano aj ja bez problemu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli